• Maximo
    490
    Mogu pojesti svoju trenersku diplomu...neka samo tako u dalje ..:lol:
  • Orc123
    7.9k
    I sad cemo ulupati opet 7 mil eura za hnl 2 igraca koja nam nece donest nesto novo, ajde da se jedan doveo, tocnije Stojke, za buducnost...s druge strane mi trebamo def. Veznog i robusnog pokretnog napadaca da kad petku nestane svjezine imas koga uvesti....treba spustit rampu na odlaske svima osim Sutala...ako ode dovest Uremovica ili slicnog stopera! Kakva stednja pred najbitniju i najkriticniju sezonu u nasoj povijesti ! Nit su nam pojacanja prosla pripreme nit nismo doveli kapitalca koji bi đogao odmah uslociti u prvoh 11 osim Mike! Kako dovesti kapitalca za milju eura!? Trebao de dovedti Tunizanin i vezni slican onom Kabi koji je osao u Lecce i napadac slican Satrianu ili Mierezu!
    Pustit Sutala jer je on Prerastao Dinamo i osigurat si financijsku stabilnost i onda ulozit u par iskusnih igraca koji znaju sto je igrati na visokom europskom nivou!
    Frey ima npr. Brdo ovakvih utakmica i uvedes ga poslje 60min kad pocne petko padati, umjesto Bulata da uđe onaj Kouhi Tunizanin sa brdo utakmica u fra 1. Ligi i eto ti nove energije! Kako ces s klincima se boriti za LP!
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Sada ide PR potez to jest brzinsko dovođenje Stojkovića i Kačavende i njihovo predstavljanje u plavom salonu možda već sutra. Samo što se neće moći skrenuti tema makar doveli Kovačića a ne ova dva juniora.
  • CastAway1986
    1.4k
    Meni je ovo sramotno poluvrijeme i najveći krivac je Biscan!!Kako je moguće onako odigrati u nastavku Al opet šta očekivati kad ti je zamjena jedan Sučic koji nije lani bio u 10 najboljih igrača jebene Bh premier lige a Kaneko ti ulazi zadnjih 5-10min!! I sad očekujemo da nam nešto donesu pojačanja iz Lokomotive?? Pa daj potrošite taj novac kako spada vise !
  • Jean
    12
    Dakle 15.8.2023., sutra krecu sa predstavljanjem dvojca iz lokosa,onda do novog poraza krecu naklapanja oko rezervnog napadaca i onda kad ispadnemo od Sparte u kvalifikacijama za EL dovodimo mladog potentnog Tunizanina koji je igrao u Ekvadroskoj drugoj. Vamos Simicu !
  • Sunja86
    1.2k
    Neka mi netko navede jedno pojačanje u zadnje 3 godine osim Boška Šutala kojeg su ozljede uništile i vjerovatno neće nikada ni moći biti pojačanje za Dinamo
  • Orc123
    7.9k
    Problem je sto se svi mijesaju u sve. Imas 4 clana uprave koji cim spomenes da ces nekom igracu trebati dati placu vecu od 400tis eura dobiju rogove! Nisu unisoni u korist Dinama vec svatko vuce na dvoju stranu! Govorim od 6mj da mi kasnimo sa pojacanjima! Ne mozes se pojacavati za europu par dana peije utakmice i to sa potencijalima kojima ce trebati vremena da pokazu kvalitetu i da su za dinamo ako uopce jesu! Jos peosle godine smo trubili da nam treba vezni jedan i na to smo dobili da nam otisao Ademi, srce sredine sa ogromnim europskim iskustvom...znaci tu ti onda po logici fale sad vec 2 vezna i onda ti to pokusas pokrpati sa Sucicem, momkom koji je talent ali pre zelen da ti donosi europu i donese energiju s klupe! Govorilo se o famoznim Francuzima, izađu ti u javnost onaj iz Intera zadnji vezni i kabani na kraju ne dovedes nikog! I opet kad se desi jedna ozljeda ti na klupi nemas veznog osim Sucica! Jedino je Mika kapitalac i njega smo prekasno doveli. Za Francuza i Japanca dmo znali da su dovedeni za rotaciju pa da mozda sa vremwnom iskoce u prvi plan, pa ne mozes ocekivat za Boga miloga da za Dinamo kapitalac kosta 1mil eura i 200 tis po sezoni! Uprava cigani za svaki euro i sad ce iskrcat loxi 7mil eura za jos 2 igraca koja ne donose za sad nista u europi! hajduk dovede Odjidju koji nije rjesenje za buducnost ali nosi kvalitetu u sadasnjosti! Takve smo mi trebali igrace i trebamo takva bar 2-,3 igraca jer potencijala za buducnost imamo ali kvalitete ta sadasnjost ne! Najveci keivac od svih je uprava koja se cigani za svaki euro!
  • sport
    3.3k
    Ti si još jedan od onih kojih sam se naslušao večeras na utakmici.Najveći krivac je uprava kluba,međutim glavnu riječ vode Barišić,Hanžel,Peras i ova dva nova potrčka koji su instalirani i odlučuju kako im se kaže.Šimić je onaj kojeg bojkotiraju jer nije "njihov.Trebam li ti crtati.
  • Captain America
    17.7k
    Šimić je onaj kojeg bojkotiraju jer nije "njihov.sport

    Bojkotiraju ga, a ko je doveo BFFa na klupu? Sigurno je klaun pristao na posao jer ga je Persica zvala ili mumija.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Igrač sa brojem 10 kod aeka je pojačanje.
    Igrač sa brojem 30 kod Dinama nije pojačanje.

    Ako uprava ne može dovesti igrača sa kvalitetom ili reputacijom broja 10 kod aeka ne treba dovoditi ni igrača kao broj 30 kod Dinama. Takvih smo imali u momčadi i pokušavamo ih se riješiti.
  • Armagedon13
    959

    Zašto to trpi, jasno kažeš ja ništa ne odlučujem,adio
  • Captain America
    17.7k
    Ako uprava ne može dovesti igrača sa kvalitetom ili reputacijom broja 10 kod aeka ne treba dovoditi ni igrača kao broj 30 kod Dinama.marcio amoroso

    1.6 milijuna eura je stajao Zuber, igrač Eintrachta. Ovi naši će Kaneka tolko platiti ako ga odluče otkupit.
  • Orc123
    7.9k

    Kostao je sigurno i cca 700tis po sezoni ali dovedi ti takvoga kad se ovima nasima u upravi dize kosa na glavi kad se spomene placa veca od 300tis! Za kouhija ponudili 600 tis eura ali bruto! Onda smo se cudili kad nije izabrao nas! To bi bilo pojacamje. Frey nije dobio zeleno svjetlo jer bi nas kostao 500tis po sezoni i odsteta 1mil eura! Jbg ouno je to! To se zove ciganjenje za svaki euro .
  • Maximo
    490
    Kakav loš posao ova 2 prijelazna roka...momčad se vratila par godina unatrag...i to ne na dobar način
  • emilperska
    5.5k
    Tko kog bojkotira nas ne zanima. Za ovo se nismo "borili".
    A na vec 5-6 postova sam napisao da ce Biscan najebat radi sveg. Ima svojih trenerskih felera i ovo mu je najveci trenerski izazov dosad, ali definitivno za ovo (zasad) nije kriv.
    Ali netko je kriv i boli me kurac jel to Šimić ili Perasica ili ona dva sta ocito imaju funkciju Banožića i Grlić Radmana u vladi jer ne sluze nicemu. Cisto sumnjam da se Barišić operativno bavi Alžircem, Urugvajcem i Kačavendom..
    Za ovo sto je napravljeno od kluba u 3 mj.netko mora odgovarat.
    Ovo najvise odgovara Međugorju gdje uziva u sranju koje smo si sami zakuhali..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions