• Georg Koch
    3.8k

    Necu ostalo kom.samo se nadam da Spikic nece igrati lijevo krilo jer nema blage veze sa tim.
    Pokazano protiv gorice.
  • Neki tip
    19.6k
    Ivanušec ići u sredinu umjesto njega a da će na krilima biti 2 brzanca koja vole tražiti dubinu.Maksim Maksimirski

    Koji su to konkretni igrači?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne nasjedati na provokacije, treba odat tom navijaču počast minutom šutnje. Nemojte zaboraviti da ni ljutnja ni nepravda ne smije skinuti gospodski duh koji ovaj klub ima, a ima ga jer su svi gospoda od igrača do navijača u prvom redu.
    Hoće nas prikazati barbarima, nemojte im dopustiti. Šutnja bi ih najviše bolila jer im ne idemo na mlin.
    Fanboy
  • LovroZG
    1.3k
    Čini se, barem ako je vjerovati HRTu, da je UEFA oštro upozorila i nas i njih.

    https://sport.hrt.hr/hrvatski-nogomet/uefa-ostro-upozorila-dinamo-i-aek-10956661
    jp23

    Pišu da citiraju grčki portal vrlo vjerodostojnog imena Newsbomb.

    A i ono šta pišu Grci nije niš revolucionarno, već ono što se tak i onak uvijek radi. "Europska nogometna organizacija poručila je da će  "ijedna baklja ili ijedna petarda ili ikakav eksces na terenu ili na tribinama biti zabilježeni i doći će odgovarajuća kazna."

    Svakako bi bilo dobro i lijepo ispoštovati minutu šutnje. Krščanski je odati počast preminulom kakav god on bio na ovom svijetu, ne?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Bez obzira na sve. Ja cu sutjeti tih 30 sec. Ne zelim se spustati na njihov nivo. A Bozja pravda ce pobijediti i dokazati da nasi decki nisu nikoga ubili
  • jp23
    2.2k
    Pišu da citiraju grčki portal vrlo vjerodostojnog imena Newsbomb.LovroZG

    Taj dio mi je promakao, da sam to pročitao odmah, ne bih ni linkao.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Gospodo, vruća srca, hladne glave.

    Ispoštivati minutu šutnje ,aek lovi u mutnom .
  • sport
    2.4k
    Bogu hvala,došlo vrijeme za krenuti prema ZG.Ajmo plavi :pray:
  • bbb medimurje
    3k
    17:20

    Sjever gore: 2815
    Zapad gore: 821
    Zapad dolje: 535

    Ukupno: 4171
  • markoli
    1.7k
    Ispoštovati minutu šutnje, moramo ostati gospoda. A onda ih na terenu pojest!
  • MolonLabe
    393
    Hrvati su uvijek bili veliki štovatelji Blažene Djevice Marije i njoj su se uvijek u teškim vremenima i trenutcima molili za pomoć. Zvali su je tijekom povijesti "fidelissima advocata Croatiae" (najvjernija odvjetnica Hrvatske) i "kraljica Hrvata".

    Iskoristite minutu šutnje i pomolite se (tko želi) da se naše misli i podrška osjete do Atene, a nakon toga ih pregazite 5:0 na terenu.

    Tisuće utakmica, al' samo jedna slobode vrijedna!
  • Jura
    211
    NISMO ISTI, ajmo odradit minutu šutnje a onda ih sportski nabit
  • The Undertaker
    4.3k
    Tko je u dilemi za minutu šutnje neka sebi odgovori da li bi minuta šutnje bila u redu da je umjesto ovog navijača AEKa bio neki BBB koji je otišao dole. Ako misli da ne bi, neka zviždi.
    Ja mislim da je minuta šutnje promašen čin i provokacija ali, kad je već određena, naravno da ću je poštivati.
  • superhik
    10.5k
    Možda poštivati, ali okrenuti leđa i UEFi koja nije ispoštovala minute šutnje za Ukrajinu, potres u Zagrebu... Mislim da su to stvari koje mi sad padaju na pamet
  • db-izbjeglica
    13.2k
    ustati, okrenuti leđa i šutjeti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.