• plavi67
    920
    Po meni iznenađujuće slaba prodaja, vjerojatno zbog cijene zapada...
    S obzirom na sve, karte su trebale odavno bit rasprodane...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Stanje u 9:00

    Sjever gore: 3155
    Zapad dolje: 457
    Zapad gore: 1307

    Ukupno: 4919
  • IstokKa96
    557
    Petkovic protiv nizeligasa u kup tekmi je 'nabrijani njemacki vojnik' u odnosu na Dinamovog navijaca...kakva cijena zapada ako je najskuplja tribina gotovo rasprodana...? U pitanju je samo stanje uma 'prosjecnog' navijaca i od pred tjedan dana jos jedna isprika za nedolazak na stadion.
  • bbb medimurje
    2.9k
    kakva cijena zapada ako je najskuplja tribina gotovo rasprodana...?IstokKa96

    Da je malo niza cijena, vjerujem da bi zapad dolje bil rasprodan prije sjevera dolje
  • IstokKa96
    557
    @bbb medimurje kuzim kaj zelis reci, ali danas mi je tesko 'prihvatiti' tu ispriku. Ne spadam u skupinu kojoj je rasprodan stadion najbitnija stavka u cijelom ritualu odlaska na tekmu, ali u ovako bitnom trenutku za sve nas da se to ne moze dogoditi ipak mi stvara nervozu.
    3003 > cca 25000 i cca 22000 > cca 90000 ako razumijes kaj zelim reci...
  • deda
    28.1k
    Ovo je cijena ulaznica za prošlogodišnju tekmu 3. kola s Ludom gorom.

    Tribina sjever dolje 60kn

    Tiribna sjever gore 60kn

    Tribina zapad gore 80kn

    Tribina zapad dolje 100kn

    Zapad dolje i gore je skuplji za 88%, a sjever za 25%.
  • IstokKa96
    557
    @deda Zbilja vas postujem, ali imajuci na umu brojke, koliko je realno da su nasi navijaci u periodu od mjesec dana kupili okvirno 5000 godisnjih sa svim pogodnostima koje one donose, a donose jako puno dok su neki prodali duplo, neki cak trostruko vise, a za to dobiju neusporedivo manju kvalitetu?
    Istina je da ne znam cijene njihovih godisnjih i ne ulazim u uvjete (novi stadion i malo bolja verzija naseg) samo gledam ukupne brojke.
  • deda
    28.1k
    Naš stadion je katastrofa u odnosu na druge. A Dinamovi navijači razmaženi.
  • LeonianWrynn
    162


    Poskupljenje karata za čak 88% je ...

    Nemam komentara
  • xavier
    11.1k
    Zbilja vas postujem, ali imajuci na umu brojkeIstokKa96

    Ovo si napisao kao da je @deda kriv što više ljudi nije kupilo godišnje :cool:
  • IstokKa96
    557
    I tu se slazem s vama, ali nisam siguran da ce biti katastrofa kad za mjesec dana dodje Liverpool na njega.
    Uglavnom, ovo je 100x prozvakana tema i nema previse smisla ulaziti u daljnje dubioze. Sretan put svima koji dolazite iz daljih destinacija, a vama koji ste u Zg, neka vam ne bude tesko doci podrzati Svetinju, ne znate kakvu zivotnu privilegiju imate.
  • deda
    28.1k
    Komentiramo sad na jednoj grupi. Ovo je realno i dobra brojka za 3. pretkolo ili da tako kažem standardna. Jel ono stvarno, AEK, koji k... od kluba je to. Meni znače jednako ko Luda gora i Plzen.
  • IstokKa96
    557
    @xavier ne zelim prejudicirati obzirom da ne znam koliki je utjecaj imao prilikom donosenja odluka o cijenama godisnjih, ali ako se prepoznao u tome ili ste ga vi/ti prepoznali/o, onda ga smatram odgovornim, a ne krivim (ljepse zvuci).
  • deda
    28.1k
    Vjeruj mi kolega, deda je bio jedan od onih koji su se borili za manje cijene zapada, ali moj pokušaj nije urodio plodom.
  • deda
    28.1k
    Dečki nek vas nastave izvještavati o ritmu prodaje (trenutno još ima oko 4.860 karata), a ja se odjavljujem za danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.