• dzggzd
    145
    Kroz koji minut ce se rasprodat i zapad dolje 1
    EDIT: rasprodan
  • dzgkt
    151
    Stanje u 13:20

    Zapad gore
    zapad gore 1 - 160
    zapad gore 2 - 287
    zapad gore 5 - 488
    zapad gore 6 - 142
    Br. ulaznica u sektoru: 1077

    Zapad dolje
    zapad dolje 10 - 334
    Br. ulaznica u sektoru: 334

    Sjever gore
    sjever gore 1 - 521
    sjever gore 2 - 605
    sjever gore 3 - 76
    sjever gore 4 - 374
    sjever gore 5 - 755
    sjever gore 6 - 661
    Br. ulaznica u sektoru: 2992

    Ukupan broj preostalih ulaznica: 4403
  • superhik
    10.6k
    Ako je Zapad najskuplja tribina, zašto je najviše ulaznica ostalo za Sjever Gore?
  • Filip 91
    579
    Valjda zato jer je najneatraktivnija tribina. Trebali su radije pustit jug u prodaju...
  • SAS1987
    13.9k
    Sjedeći put kad bude otvoren jug idem tamo isključivo zato što ne mogu shvatiti da je jug bolja tribina od sjevera gore. Niži je i odaljeniji od terena.
  • Ludovic IX
    6k
    za samo gledanje tekme, sjever gore nije tak loša tribina.. i ja bi rekao da je bolja od juga..možda ne bolja ali niti ništa lošija
  • blueboy
    126

    Dosta je bolji dozivljaj tekme sa juga nego sa sjevera gore..
  • LeonianWrynn
    162
    Mislim da nema smisla da stave jug u prodaju kad se ni sjever gore ne može prodati

    5 sati do početka utakmice i skoro 5 tisuća slobodnih mjesta ima na sjeveru

    Ako stave i jednu i drugu tribinu istovremeno u prodaju, logistički će biti teže i bit će manje na sjeveru ljudi
  • Salva
    2.4k
    5 sati do početka utakmice i skoro 5 tisuća slobodnih mjesta ima na sjeveruLeonianWrynn

    Za Sjever je ostalo manje od 2900 slobodnih mjesta, a ne 5000. A do utakmice ostane možda 1500.
  • bbb medimurje
    3k
    14:45

    Sjever gore: 2937
    Zapad gore: 966
    Zapad dolje: 271

    Ukupno: 4174
  • LeonianWrynn
    162


    Aha sad vidim, krivo sam pročitao, skoro 3000 a ne skoro 5000, moja greška
  • Cosey
    467
    Ako je Zapad najskuplja tribina, zašto je najviše ulaznica ostalo za Sjever Gore?superhik

    Na sjeveru gore je dobar pregled, ali je jako daleko od terena. Opet, dosta je jeftiniji od zapada gore, a i sumnjam da je toliko lošiji tak da je pitanje na mjestu.

    Jel bio tko na i jednoj tribini da može komparirati?
  • superhik
    10.6k
    bio ja prošle godine silom prilika jednom. Čisto je okej pogled iz onih prvih redova
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Dečki imam kartu viška koju poklanjam, tribina sj.dole, zbog nemogućnosti dolaska u Zagreb. Ne bi želio da propadne pa ako ima neko voljan ko bi htio na sj.dole a da nije došao do vrijednog papira, neka mi se javi.

    Edit..riješeno
  • deda
    29.2k
    16.00

    Zapad dolje 631
    Zapad gore 880
    Sjever gore 2.960

    Ukupno: 4.471

    Pustili su još 400-tinjak ulaznica na zadadu dolje 8.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.