• sport
    3.3k
    Za klub,ali i navijače bi bilo bolje kad bi u ovakvim situacijama došlo nekakvo priopćenje iz kluba.Ovako se vrtimo u krug,navijači dojavljuju insajderske informacije,novinari to objavljuju,onda navijači opet nešto doznaju i napišu,novinari malo nadodaju i objave i tako u krug (nismo valjda ušli u kružni tok).Što se tiče komunikacije iz kluba ponekad mislim da je tamo ustroj kao u S.Koreji.
  • Armagedon13
    959
    Ako se ne sviđa predsjednici .....
  • Maximo
    490


    Teško nama privući takve igrače...pogotovo ako ovi plaćaju kikiriki

    Meanwhile, midfielder Agoume has gone out on loan in each of the past three seasons.

    In the 2020-21 campaign, the Frenchman was at Spezia. Then, in each of the past two seasons he has been back in his homeland.

    Agoume has played for Brest and Troyes on loan.

    The Corriere report that the 21-year-old will once again play in France next season.
  • plavi devet
    303
    Lucien Agoume je još dostupanmarcio amoroso

    Ako će do kraja prijelaznog roka doći ovako neki igrač da je odmah pojačanje, pa na koju god poziciju daa dođe, onda me briga i za Alzirca, Tunižanina, Satriana i sve ovo što se dešava i odugovlači sa transferima. A konkretno Agoume bi bio top.

    Zato i ne treba prigovarati ništa sada za transfere, to možemo tek kad završi prijelazni rok jer ko zna šta nas čeka do tada. Da se razumijemo i mene pere nervoza, da je i Titraoui potpisao bio bi mirniji sigurno, ali treba pričekati kraj prijelaznog roka pa onda donositi zaključke.
  • Mihaljević
    9.8k
    Khaoui je baš bio kapitalac , al' ne znam di bi igrao i tada a kamoli sada sa još Kanekom , Stojkovićem i Kačavendom... Khaoui je baš bio top igrač , sa takvim se trebamo povezivati još... Al jebiga nismo mogli parirat parama iz Emirata...
  • sport
    3.3k
    Valjda se bude nešto riješilo do kraja prelaznog roka
  • austrijanac
    4k

    Narativ da treba pricekati kraj prijelaznog roka je loš koliko i točan.

    Da, treba pričekati, ali postoji razlog zašto klubovi rijesavaju igracki kadar (barem glavni) do 15.7.

    HNL počinje ultra rano, Europa također za Dinamo, ti do 1.9. možeš kvalitetno si otežat sezonu te nema smisla čekati 1.9.


    Dosta igračkih križaljki je trebalo bit definirano već krajem prošle sezone.

    Svjestan je toga i klub, zato su i doveli Francuza odma na početku, zašto nisu nastavili tim tempom, to oni znaju.


    Ali da treba čekat 1.9., nebih se složio, pogotovo jer Dinamu 8mj znaci puno.
  • plavi devet
    303

    Ma slažem se, već smo duboko zagazili u sezonu a nemaš uopće ideju kako će izgledati ekipa u devetom mjesecu, jer ne znaš ni ko će ići, a kamoli ko će doći.
    I sigurno da im se za to može prigovoriti, ali hoću reći da se to sve može do kraja prijelaznog roka ispraviti.

    Kod nas je veći problem što ne znaš ko će otići. Znalo se da ide KTC i Šutalo 90% zato se odmah reagiralo sa stoperom. Lijevi bek nam je trebao doveden je. Širina na desnom krilu je trebala, dovedeno je. Za ostale pozicije je problem što sve ovisi jel Ivanusec i Petkovic idu ili ostaju.

    Problem te dodatne širine na klupi je vjerojatno to što si i napisao, da je trebao biti riješen prošle sezone, i mislim da se sada tu vidi koliko je loš bio Čačićev zimski prijelazni rok, gdje je doveden samo Perković.

    Edit: Još kad se sjetim da sad tražimo stopera, a on otpisao Lauritsena odmah mi loše.
  • boem
    309
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/260174

    Prije mjesec dana sam napisao što se događa oko transfera u klubu, ovo s Alžircem je samo još jedna potvrda.

    Treba nam potpuna deratizacija...
  • Jaro
    7.3k
    dok je u klubu i zadnja cistacica koju je bagra zaposlila, klub nece normalno funkcionirati.
    A ne sada, kada je Govnova tajnica predsjednica uprave, a jos desetine uhljeba tumaraju hodnicima na kojekakvim pozicijama...
  • mali M
    5.1k
    Tako je, dok je u klubu i praunuk od onog pijanog dede koji voza u traktorčiću usmrđenu pokošenu travu Dinamo neće biti slobodan... :roll: i bit će kriv za loše odrađene transfere jer je zaposlen za Mamićeve ere... sve si rekao. Mi smo razvojno tranzicijski klub i nemožemo imat posloženu momčad na početku prijelaznog roka jer mi do kraja prijelaznog roka ne znamo tko će ostati... I tako će biti dok ne zakoračimo na stepenicu više. I daj prestanite sa tim narativom o škrtosti i štednji, žao mi je što je Šimić ikada to spomenuo jer se sada lovite za to i kada treba i ne treba. To se odnosilo da karikiram, ne dođe novi Štefulj i ne dobi pola miljona plaću jer ne vredi ni sto tisuća godišnje... a što se tiće transfera shvatite da srednjoj višoj razini igrača nismo najprivlačniji i najpoželjniji nego zadnja opcija ako se baš nigdje ne utrpaju. Ponašate se kao da se igrača ništa ne pita nego ga Dinamo uzme sa police ko u Bauhausu. Neće doć brate pomiri se s time!!!
  • Orc123
    7.9k
    Eto klub koji igra svake godine LP ili EL, koji redovito osvaja prvenstva, koji redovito daje reprezentativce, koji redovito prodaje u Lige petice, koji je uredni platisa, koji daje place u rangu sredine tablice Lige 5, koji nema pritiska od strane navijaca prema igracima, koji rusi redovito najvece europske momcadi, eto takav klub je neinteresantan igracima koji igraju u osrednjim klubovima Lige 5 ili koji su igrali tamo ili koji su nositelji u nekim drugim ligama van lige 5, tipa poljska, ceska, svicarska, austrija, norveska, Belgija, Danska itd...ajmo i dalje omalovazavati Dinamo!
  • Armagedon13
    959
    Po meni je najveći problem ovog prelaznog roka neusaglašenost uprave.Ako tajnica donosi odluke po savjetima Vlaka i ekipe je...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    ide nova runda članaka: iz dinama odlaze svi! :lol:
  • Smotanihaker
    700
    Olivari je neumoran. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions