• BluePhone67
    4.1k
    2019. je a postavljaju se pitanja "što s prostorima ispod sjevera" koji 20 GODINA ZJAPE PRAZNI.Hipo

    Nisu svi prazni u crnoj kronici se dalo procitat kome su iznajmljeni, al klubu i gradu je sve to normalno.
  • Kwedi
    3.8k
    gradski ured za sport bi se trebao preseliti ispod sjevera i par udruga. tako je najavljeno u proračunu grada na početku godine.
  • Draž
    1.3k
    Ja sam veliki skeptik po pitanju izgradnje stadiona. Eventualno ak ga UEFA napokon zatvori zbog sigurnosti možda nekom dođe u glavu.
    A jel bi se proces suspenzije stadiona ubrzal ako bi na adresu UEFA-e stiglo nekoliko stotina/tisuća pisama prijava? Prijave o nesigurnosti stadiona i slično.
  • Hipo
    406
    gradski ured za sport bi se trebao preseliti ispod sjevera i par udruga. tako je najavljeno u proračunu grada na početku godine.Kwedi

    Te najave čitamo već 5, 10 godina...
  • Draž
    1.3k
    Inače, Bandić je danas na Mladosti otvorio novu atletsku stazu i rekao je da će se uskoro na Sveticama raditi još jedna atletska staza, a stadion na mjestu postojećeg koji će biti primjeren 21.stoljeću i "najljepši u Hrvatskoj".
    Rekao je još i da je Dinamo već poslao pismo namjere (prijedlog) i da ga je pročelnica već zaprimila.
    Raspisat će natječaj i osim stadiona i atletske neće biti gradnje u tom dijelu osim pothodnika ispod Maksimirske.
  • Kwedi
    3.8k
    Nije najava već stavka u proračunu. Hoće li realizirati, ne.
  • Hipo
    406
    rekao je da će se uskoro na Sveticama raditi još jedna atletska staza, a stadion na mjestu postojećeg koji će biti primjeren 21.stoljeću i "najljepši u Hrvatskoj".
    Rekao je još i da je Dinamo već poslao pismo namjere (prijedlog) i da ga je pročelnica već zaprimila.
    Raspisat će natječaj i osim stadiona i atletske neće biti gradnje u tom dijelu osim pothodnika ispod Maksimirske
    Draž

    Pričam ti priču :grin:
  • Draž
    1.3k
    A moj ... lijepo se nadati. Skeptik sam po tom pitanju, al volim da se makar priča o tome.
  • Infinity
    16.5k
    Ja se bojim da bi novi stadion mogli dobiti samo ako UEFA ovak zatvori. I iskreno ne bih imao nista protiv da pet godina igramo HNL u Kranjci i Europu u Rijeci ako cemo nakon pet godina dobiti stadion.

    Druga stvar koja me muci je to sto bi zatvaranje moglo biti mac s dvije ostrice. Sta ako se pribjegne nekom brzom rjesenju, sredi se postojeci za pola godine i onda opet desetak godina uzelud cekamo.

    Od posljednjeg renoviranja je proslo osam godina. Hej, osam. Jos dvije ce izdrzati i eto, deset taman i idemo u novo renoviranje koje ce drzati jos deset. A da ce UEFA naloziti rusenje? Nece. Je*e se njima sto je stadion ruzan i sto ce novo renoviranje drzati stadion 'uslovnim' svega desetak godina. Oni ce se time baviti za desetak godina, bitno da je trenutno OK.
  • Draž
    1.3k
    Mene u biti već čudi kak UEFA nije propisala neke dodatne uvjete za svoje najreprezentativnije natjecanje. Osim funkcionalnosti jedan od glavnih uvjeta bi trebao biti i estetski.
    Nemate normalan stadion? Nemrete igrati u našem natjecanju. Izmislite kak god znate.
  • Infinity
    16.5k
    Ne mozes odrediti sta je lijepo, a sta nije. Meni su osobno stadioni u Engleskoj ruzni. Imaju sve razlicite tribine uz to da su spojene, pa vidjamo velike zidove izmedju tribina. Ona tribina na koju gleda kamera je tik uz teren, sve stolice i gledatelji su na broju pa se to nekome cini lijepo, ali kad pogledas 4-5 slika vidis da to nasminkane babe. Maksimir je prababa, al netko bi mozda i njega proglasio lijepim kad se vec ljepota ne moze odrediti nekim propisom, jer je to svima stvar ukusa.
  • Stihl
    3k
    fx2jqa8eygovgrot.jpg
    Stavio bi cjeli stadion iznutra ali na mobu imam samo ovu sliku. Ubiti, htio sam rec da meni ovo i ne izgleda tak ružno. Naravno to ne znaci da bi htio takav stadion.
  • GZomanid
    688
    Preblaga je to kosina.. Kad jedan ustane, ustaju svi :rofl:
  • Stihl
    3k

    :lol: e pa to bi nama i trebalo, pogotovo za ove na zapadu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.