• Praskaton
    2.3k
    Je Livaja je taj koji radi razliku al ove sezone hajduk ipak liči na ozbiljnu ekipu.Vidit cemo tek je pocetak sezone.
    Ova pojacanja izgledaju ok.
    Mali Sigur i Pukstas jako dobri.
  • vjeko1701
    8k
    Je, izgledaju ozbiljnije nego prosle, al ovaj Slaven...mislim da mogu molit krunicu kaj je rudes u ligi pa imaju sanse opstati.
  • DrawTube
    4.8k
    Želje za ispadanje su mi Slaven Ii Loksa . Aj Loksa barem nekako igra
  • Mlađi referent
    12.3k
    + Leki za rad na fizičkoj spremi s tovarima.
  • ksapi
    2.8k
    Osim livaje, glavni razlog za brigu je njihova obrana koja nije primila gol 11 tekmi zaredom ako ne racunamo dvije medusobne. S takvom pouzdanoscu oni ce puno teze kiksati nego prije.
  • vjeko1701
    8k
    Pa Leko je pametno to pripremio. Naspanao ih trkacki, sredio obranu a naprijed je za HNL vecinom dovoljan Livaja.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Želje za ispadanje su mi Slaven Ii Loksa . Aj Loksa barem nekako igraDrawTube

    u ligi je rudeš... njima će biti uspjeh ako prebace 10 bodova!
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Hajduk svakome stvori par šansi i dojam je da lakše stvaraju šanse nego što to radi Dinamo. Prije su nazad plivali i zbog obrane bi prosipali bodove a sada više toga nema otkad je došao Leko. Dosta dobra ekipa.
  • Infinity
    16.4k
    Hajduk svakome stvori par šansi i dojam je da lakše stvaraju šanse nego što to radi DinamoMaksim Maksimirski

    Cini ti se. Pa mi smo tukli prema golu Gorice 17 puta i nismo zabili. Istri smo pucali sedam puta i dali tri gola.

    U pitanju je realizacija, a ne broj prilika, jer mi uglavnom dominiramo i uvijek imamo po nekoliko prilika za zabiti gol.

    Ako mi iz 17 udaraca ne zabijemo gol onda ne znam koliko nam treba.
  • Ali
    2.1k
    A što reći za Osijek i njihovu obranu, 14 golova primili u 6 utakmica
  • mali M
    5.1k
    nikad neću shvatiti to stalno uzdizanje hajduka od naših navijača. Jesu jaki, jesu, jesu nam konkurent jesu, al da ću svako malo pisati kako imaju snažnu vezu, snažnu obranu, Leko je maltene Pep, dršte gaće, stižu bili... Oprostite al ja to nemrem... doslovno rade svake godine isto, dopeljavaju no name igrače na posudbe ili za đabe koji su okej ali uvijek skloni kiksevima i lete na euforiji dok se Dinamo ne uozbilji. Već sam rekao i Osijek nas je prije par sezona stiskao i bježao puno duže.. neda mi se stalno veličati Hajduk ma koliko respekta imao prema njima... Ne razumijem takav stav Dinamovog navijača da može tolike hvalospjeve pisati o njima a istovremeno biti najveći kritičar sadašnje uprave, transfer politike itd...
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Potpisujem sve što si napisao. Sa druge strane Dinamo nije još prodao ni jednog 'kapitalca' iz svoje momčadi tako da je to više manje ista ekipa od prošle godine. Mislim da je nedostajalo malo sportske sreće i protiv Gorice i Hajduka i sada bi imali stopostotni učinak. Vjerujem da cemo biti prvi kao i prošle godine i smatram da smo igrački i dalje barem dvije klase ispred svake ekipe , a Hajduku i njima će uvijek netko bit kriv odmah kod prvog kiksa.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Dinamo je prije dve sezone nakon 18.kola bio 4. ako se ne varam.( bilo je dosta zaostalih ali kad su sve odigrane, i slozis tablicu, dinamo je bio 4.) I kad je ispao iz Europe, sve je došlo na svoje.
  • mali M
    5.1k
    Ovaj Belupov Moniz dobro da nije tražio Livajin dres. Kakvi hvalospjevi na protivnika, nadam se da će ga uskoro smjeniti. Odurno mi je kad treneri umiru u ljepoti protivnika i žele mu da bude najbolji.. To me uvijek smetalo i kod Pamića za Dinamo. Buraz šta misliš kako se osjećaju tvoji igrači dok se ti nakon poraza ulizuješ protivniku... Ovaj Moniz bi vjerojatno pristao biti i oružar u Hajduku samo da im bude blizu.. čuj frajera, on pamti Ajac '95... Ma kako da ne sigurno je i tada pratio hnl... Za zbljuvat se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.