• Mihaljević
    9.8k
    Ne znam čemu branjenje ali okej , poštujem.
  • marcio amoroso
    36.4k

    A gle, idealni nisu, ali su dakako od toga da ne mogu pomoći u HNL-u kao što si ti tvrdio gore. Za HNL su ne odlični nego brutalni napadači. Od njih dvojice u ligi postoje maksimalno 4 bolja napadača.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Da mi je po 2 eura za svaki članak hrvatskih novinara o odlascima iz dinama ovo ljeto, sad bi kupovao porschea...a iz dinama nitko bitan nije otišao...
  • SAS1987
    14.7k
    Da mi je po 2 eura za svaki članak hrvatskih novinara o odlascima iz dinama ovo ljeto, sad bi kupovao porschea...db-izbjeglica

    Da si iz Turske kupovao bi tvornicu Porschea... :lol:
  • CastAway1986
    1.4k
    Šteta za Vidovića uzeo bi ga prije nego Kačavendu!
  • Eduardo
    20.1k
    Brighton je ovog ljeta kupio golmana Anderlechta za 20M€. Frajer ima 20 godina i 31 nastup za prvu momčad Anderlechta za koju je debitirao u prosincu prošle godine. Ima 24 prvenstvena nastupa, jedan nastup u kupu i šest u Konferencijskoj ligi dok reprezentativno iskustvo nema.

    Gledam to i pitam se kako to da se ne može naći nitko tko bi za dokazanog golmana u najboljim godinama platio klauzulu od 10M€. Mislim, nemam ništa protiv što je Dominik i dalje kod nas, ali tražim neko razumno objašnjenje zašto se nitko do sad nije odlučio platiti tu klauzulu jer kad vidim kakvim se ciframa razbacuju onda mi Livijeva situacija djeluje kao pravi misterij.
  • Georg Koch
    4.5k

    Slazem se dijelom, puno puta sam razmisljao o tome, ali ocito nesto ima sto top klubove odvodi od Livia, s obzirom da cijena, karijera, godine, sve mu ide u prilog.
    Jer cijena je na ove aktualne cijene-smijesna realno.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Nesigurnost, vrlo jednostavno.
  • Beowulf112
    326
    Ma puno toga je cudno..pa i nas izbornik..ima 2 i 3. mjesto sa svjetskog prvenstva..finale lige nacija i dalje se ne povezuje s nekim jakim klubom...da takav uspjeh ima izbornik bilo koje druge svjetske reprezentacije vec bi bio povezivan sa Realom,Chelsejem,Bayernom itd.m
  • Orc123
    7.9k

    Daj nam Bog jos jedno 100 takvih nesigurnih golmana koji su kod nas nezamjenjivi, a da su paralelno i 1. golmani nase repke i s njom osvajaju trofeje!
  • Jurki
    11.7k
    Nek nama naš “loš i nesiguran Livi” ostane u Dinamu do kraja karijere.
    Nikakav njegov transfer u bilokoji klub Europe pa dal to bil Real Madrid nebu pokazal kakve je on klase, jer mi vec znamo jako dobro da je on GOLMANČINA. I on se nema vise kome dokazati.
  • rakurs
    216
    Titraoui do jučer na Instagramu pratio i službenu Dinamovu i dinamozag2, od danas niti jednu. Ne mora značiti ništa, ali i može..
  • Yovitssa
    625
    Titraoui nikad nije ni došao u ZG, ne znam odakle novinarima da je već i na utakmici bio. Lječnički kod nas nije radio. Ne znam, meni tu smrdi nešto od samog početka... Ovo sa praćenjem je pouzdanije od novinarskih naklapanja i indikativno. Moguće da ništa od toga transfera.
  • jedan u nizu
    8.3k
    mislim da se nitko nebi bunio da livi ode u real. Ali ona pricanja o Feneru, i sada Almeria. Pa brate mili, di ces iz dinama i redovitog igranja u europi doci braniti za Almeriju.
    Razumijem odmak od 'dosadnih' hnl travnjaka, ali bas otici u tako manje klubove je stvarno nerazumljivo,
  • CastAway1986
    1.4k
    Čemu panika više oko hebenog alžirca očito tu nešto nije uredu bilo i sve je propalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions