• xavier
    12k
    Grci jednostavno ne mogu ili ne žele stati na kraj domaćim navijačkim neredima koji su među najgorima u Europi jer ne znam gdje su drugdje noževi i smrtni slučajevi tako česta pojava. Zašto je to tako, ne znam, ali moguće da ne žele izabrati "stranu" odnosno navijačku skupinu na kojoj će prelomiti.

    I sad se dogodilo ovo i oni vide sjajnu priliku za prelomiti na strancima, bez da se zamjere nekoj od domaćih strana. Ne znam kako bih drugačije shvatio totalne nelogičnosti cijele ove situacije.

    Jedan navijač je izgubio život i to je tragično. No sve ukazuje na to da je ubojica Grk. I to ih ne sprečava da nazivaju Hrvate ubojicama. Od medija, preko kluba do pravosudnog sustava. Više naših je izbodeno i ozljeđeno, ali ne vidim gdje su AEK-ovi koji su to napravili. Što su se po njihovoj logici naši sami izboli? Znači imaš navijački sukob i strpaš u istražni zatvor 100+ jedne strane, a drugih nigdje nema. Nevjerojatno.

    A nismo još ni došli do cirkusa na koji liči cijeli postupak. Ispada da su svi unaprijed krivi i da su odluke već donesene. Kako koja grupa izlazi pred suca, svi prolaze na apsolutno isti način.

    Što tek reći o načinu na koji ih drže tamo uskraćujući im osnovna prava? Apsolutno nevjerojatno da se tako nešto događa u državi EU debelo u 21. stoljeću.

    Ono što meni nije jasno je nedostatak relacije od strane naše države. Znači 100+ hrvatskih državljana je u grčkim zatvorima i uskraćena su im osnovna prava? Što Vlada i predsjednik tu imaju čekati? S reakcijom se kasni već danima.
  • dzis
    807
    Pozdrav ekipa. Novi na forumu bez nekog prevelikom forum iskustva. Puno sam vas čitao i forum je bas ono vrh

    Neka mi onda i prvi post bude vezan za jednu od najbitnijih tekmi ove generacije, a možda i najbitniju ove sezone. Svi znamo koliko je ova sezona Hnl bitna, a ispadanje od Grka bi moglo ne samo naškoditi ambicijama u Europi nego bi se moglo odraziti i na Hnl, zato u mojoj glavi poraz nije opcija.. Jednostavno se ne smije dogodit i zato ako Maksimir nije rasprodan, sve ispod je sramota (priče o godišnjem i praznom zg me ne zanimaju).

    Mora se dati maksimalna podrška momčadi, neovisno što tko misli o Boysima ili o zapadnoj tribini.. Jer Dinamo nam svima mora biti na prvom mjestu.

    Kvalitetniji jesmo sigurno i treba to natamburat pa da se lakše ide dolje. Dolje nas očekuje kaos i pakao.

    Sorry na duljem postu.. Dinamo Zagreb iznad svih
  • Eduardo
    20.1k
    Dosta je bilo gospodskog ponašanja prema tom smrdljivom AEK-u. Sljedeće i zadnje priopćenje iz Dinama treba biti jasno, glasno i nedvosmisleno u samo jednoj rečenici koja glasi - K'O VAM JEBE MATER!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    svaka čast na tekstu, jako puno mišljenja ima u vezi onog što se desilo, ali svi smo jedni i volimo dinamo svako na svoj način, pa treba biti isto i kad govna jedemo, jedemo ih skupa. Proći će i ovo, nije ni prva ni posljednja šora, a kao što si i ti a i amoroso rekli, ajmo se sad ujediniti puno je zla se nadvili nad našim klubom. Da se dečki izvuku iz njihove prdekane, i skupa svi zajedno proći prepreku zvanu AEK, neću vrijedjato da ne popijem ban opet, ali smo mi za njih klubčina. Dinamo svetinja
  • OsamŠest
    3.3k

    Mislim da će nešto slično ić kad ih izbacimo.
  • criticus
    2.2k



    Ovo je prebitna tema da bi ostala zaboravljena pod temom za neku utakmicu. Apsolutno razumijem koleginu frustraciju prodajom za ovu utakmicu, ali zamolio bih admine da se ovo prebaci u temu glavni razlog slabe posjete ili novu nesto optimističniju tipa Dinamo svima. Trebamo pričati šta konkretno mi možemo učiniti, ne grupa. Grupa će svoje odraditi, ali kako privuc casual navijače oni fale na tribini. Tu ću se zaustaviti i nastavljamo u prikladnoj temi.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Trebamo pričati šta konkretno mi možemo učiniti, ne grupa. Grupa će svoje odraditi, ali kako privuc casual navijače oni fale na tribini. Tu ću se zaustaviti i nastavljamo u prikladnoj temi.criticus

    SAS je napisao cijelu jasnu strategiju koraka od privlačenja simpatizera do kupca godišnje ulaznice.

    @SAS1987 daj pliz ponovi
  • deda
    32.6k
    Samo kratko upozorenje da je sjever dolje ostalo još samo 90 karata. Dakle imate možda još sat vremena ukoliko želite biti na navijačkoj tribini.
  • NORTE
    11.4k
    Jedva čekam vidjeti objavu po medijima da je sjever dolje rasprodan.
  • Sven123
    23
    I 1250 za zapad dolje, sto bi trebalo otic sutra...
  • SAS1987
    14.7k
    SAS je napisao cijelu jasnu strategiju koraka od privlačenja simpatizera do kupca godišnje ulaznice.Mali dioničar

    Napisao sam par dužih komentara pa nisam siguran koji misliš... :smile: Ako si mislio na neki drugi kaži, pa ću pokušati pretražiti.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/11735
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/249596
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/44881

    Ak vas zanima više ću nekako pronaći vrijeme i napisati cjelovitu strategiju što ja mislim da bi Dinamo trebao napraviti po pitanju marketinga. Napravili so dobar korak sa Dinamo+ al nisam siguran da shvaćaju što je njihov posao - maksimizacija broja navijača a uz to ide i maksimizacija zarade jer... mi nismo svjesni koliko love gubimo.
  • SAS1987
    14.7k
    Vrhunski :ok:Mali dioničar

    Hvala ali to je stvarno osnova od osnove... :smile:
  • Georg Koch
    4.5k
    Sjever dolje rasprodan?
    Na ulaznice.hr nema mogucnosti kupovine za tu tribinu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.