• BBBaranja
    2.5k

    Ma nee,treba ih razbucati na travnatom terenu,a nakon toga izvuci decke iz prdekane..
  • Sajla
    5.1k
    to i hoću, da ih u utorak razvale tako da nemaju nikakve šanse u uzvratu, a onda i da se dokaže o kakvim se govnima radi pa da ih se izbaci i da im to bude dupla kazna za ona priopćenja
  • NitkoBitan
    17.1k
    ne bi me čudilo da u narednih par dana sleti odluka da se obje utakmice igraju pred praznim tribinama.pencilneck

    Ja bi za ovakva neutemeljena "uznemiravanja javnosti" dijelio banove sakom i kapom. Pa di vam ja pamet?? Novinari obicno prenose kaj se po forumu pise, i kaj ak netko to procita i ipak se odluci ne ici na utakmicu? Ak nemate kaj pametnog za napisat nemojte nista pisat.

    Vec je subota, sutra je nedjelja kad sigurno nece bit nikakvih odluka. Kaj ce obavijestit javnost o igranju pred praznim tribinama u ponedjeljak navecer il na dan tekme? Dajte se uozbiljite.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Kad će Zona staviti fokus na utakmicu da se i portali sjete kako se igra utakmica u utorak.A čudimo se jer prodaja karata ide slabo.Treba nam pun stadion a ništa se ne poduzima kako bi se to ostvarilo.sport

    Tko se imalo smatra navijačem Dinama ili bar simpatizerom zna di mu je mjesto u utorak.

    Ako nekome treba Zona da ga navlači za rukav da dodje na kvalifikacije za ligu prvaka još u trenutku kad je mozda najvaznije doci i stati iza voljenog kluba, onda bolje da nas je 5 tisuća al 5 tisuća vojnika kluba.

    Da, čudimo se da nekog treba nagovarat da dodje na Aek,Ludogorets ili Goricu.
  • pencilneck
    657

    Kaj će novinari prenijeti - da je neki no name na forumu napisao izjavu "ne bi me čudilo"? Dakle ne "imam pouzdanu informaciju" niti "čuo sam", već "ne bi me čudilo". I ti bi za to dijelio ban?

    Slobodno ugasi forum onda.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ajmo se probati ujediniti jebem mu mater. Bar jednom ujediniti i puhati u isti rog. Vremena su jebena, baš jebena i moramo biti jedno. Pustite sada zareze i slova i ne igrajte se baburina i tetkica. Klub nas treba kao rijetko kada i nije vrijeme da se krivimo međusobno.

    Daj da bar jednom stavimo klupske interese ispred svojih i zaboravimo na kiše, cijene, stadion i druge pm.

    Nikada, ali baš nikada nije bilo bitnije da pokažemo da nas ima i da smo jedno, ali baš jedno!
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ne u tom smislu. Ti si prvi potegnuo tu temu da bi se moglo igrat bez gledatelja u Maksimiru.

    Novinari prenesu u smislu "prica se", "razmislja se" i tak. Sigurno nece napisat da prenose od nekog forumasa. Njima su bitni samo klikovi i stvaranje panike.
  • bluepower86
    938
    Podrska momcima u dobru i u zlu!Kako na terenu tako i deckima sto su zapeli dolje!Odvratni ste svi kojima nije stalo nego ih prozivate.Dinamo je dvije cjeline igraci i navijaci,isti ti koji su sad tamo u tamnicama.U tamnici tvoji su vojnici!
  • NitkoBitan
    17.1k
    Jel grcki mediji dolaze u Zagreb? Moze ih sram bit...NitkoBitan

    "Samo dva grčka novinara akreditirala su se za maksimirski dvoboj."

    Haha, đava je straj :naughty:
  • deda
    32.6k
    Nažalost i mi ćemo morati u Atenu.
  • vjeko1701
    8k
    Ta utakmica bude među najvećim testovima ove ekipe ikad...
  • MolonLabe
    404
    Puno toga je napisano ali ja bi htio izdvojiti jednu stvar koja se cuje po zagrebackim kaficima i drustvenim mrezama.

    Kako postoje oni koji gase pozare i herojski se bore za Hrvatske građane i kako postoje oni koji se tuku po cijele dane. Shvacam kako je tesko nekima shvatiti da su to isti ljudi.

    Ista lica koja su bila u akcijama spasavanja od potresa i poplava bila su i u Ateni.

    I nema veze sto ce zbog drugima tesko objasnivog navijackog folklora u Atenu otici 100 ljudi a u netom razrusenu Petrinju otici njih 1000.

    Nitko od njih niti ne ide na putovanje kao pojedinac nego kao dio grupe. Dio grupe koja je na nekoj kozmickoj vagi ovoj drzavi dala puno puno vise nego sto je uzela. Dapace, svaka negativna stvar kostala je pojedinca, svaka pozitivna stvar bila je poklon grupe ovoj drzavi.

    I mnogi ce reci kako takvi onda niti ne trebaju ici pomagati kada je kriza. I u pravu ste, ne trebaju. Ali hoce. Jer vi necete. Nece drzava, a necete ni vi nego cete gledati na Dnevniku.

    Sjecam se par slucajeva kada su neke HGSS-ovce i vatrogasce mediji razvukli na naslovnice zbog negativnih stvari. Zajednica je stala uz njih i pomogla da se dode do istine i vrati cast i ugled tim ljudima.

    Ne kazem da ih trebate podrzati ili imati simpatije prema njima. Ali nemojte ih razdvajati i nemojte na njih gledati kao na divlje zivotinje.

    Zivot nije crno bijel. Ljudi su kompleksni, kao i zivot kao takav. Netko tko ce nositi inkubator da spasi nepoznato dijete dok gradani bjeze iz grada ce nakon 2 tjedna stati na crtu nekome par sto kilometara van svoga grada. U ta 2 tjedna vi cete biti doma. Niti cete ikome pomoci niti odmoci. U najmanju ruku ste na istoj razini.

    Ali niste. Niti blizu.

    Kazete kako su ti ljudi zeljni krvi. A sto ste onda vi dok prizeljkujete njima da iskrvare u pritvoru? Netko ce slucajno nekoga pokupiti s autom pa istrcati van da pomogne spasiti zivot toj osobi. A netko ce vidjeti prometnu i covjeka kako umire pa mirno proci pored jer eto to nije njegova briga.

    Molim vas sve kao Boga zbog svojih prijatelja, nemojte samo proci kao da vas je briga. Jer oni pored vas ne bi, vjerujte mi da ne bi.
  • deda
    32.6k
    U svem ovom ludilu ja se iskreno nadam da će igrači jedne i druge momčadi smoći snage igrati nogomet te da će suci biti dorasli zadatku.
  • vjeko1701
    8k
    Realno kaj ti znaš kaj smo "mi ostali" u životu radili, kud smo išli, kome pomagali. Koliko sam ljudi u životu pomogao a da ih 5 minuta ranije nisam niti znao niti za za to išta tražio. I to ne iz fotelje nego po suncu i kiši danima. Sve trpaš u isti koš a onda prozivaš da drugi rade isto. Na temi se traži jedinstvo, i kolko vidim svi koji kritiziraju njihove odluke ovaj tjedan su stali dok ovakva retorika vrijeđanja u rukavicama se nastavlja.
  • deda
    32.6k
    Vjeko ja stvarno mislim da se ovo "vi" ne odnosi na sve osim onih u Ateni. Ja to tako ne shvaćam i mislim da ne bi trebao ni ti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.