• emilperska
    5.5k
    Nisam ni otvorio clanak, znao sam po naslovu da je dr.Olivari..
  • San Lorenzo
    15.5k
    Titraoui trenira s momčadi. Sutra predstavljanje.OsamŠest

    were-waiting-angry.gif
  • Nino Bule
    13.6k
    Ajmo mi racunat na sve koji su tu da su tu, i ignorirat novinarske price dok nista nije sluzbeno.
  • Maximo
    490


    Haha, baš to i ja gledam, reko valjda ćemo hazarda dofurat ko zamjenu
    A na kraju dio s kojim smo oduševljeni je šta bi trebali umjesto 9 dobit 15 tj 11 milja:lol:
  • Orc123
    7.9k
    Nikakvo predstavljanje nece biti danas.....ovo s Titrauijem i nije vise bas normalno. Ako nije prosao lijecnicki, tj ć. Ako ima nekih problema, cemu se onda odugovlaci i ceka i ovo i ono....okreni se drugim rjesenjima...decko je tu vise od tjedan dana, treniraa a nije nas igrac! Pomalo smijesno vise....nek se odluce vec jednom jel ce ga potpisati ili ne! 6ica nam treba! Ne moze Misko opet iznjeti sam sezonu, jednostavno ne moze! Nemamo klasicnog zadnjeg veznog u momcadi. Ali ne kuzim sta zele postici s ovim odugovlacenjem. Ako misle da nije to to, caoni gotovo. Ovako je on tu, a nije tu!
  • OsamŠest
    3.3k

    Pitaj autora članka.. :grin:
  • Mihaljević
    9.8k
    Od svih najviše vjerujem Germanijaku, tek kad oni doznaju to je 80% istina... Germanijak nam je prošle sezone bio prvi izvor informacija o klubu , al oni su navijali za Dinamo, dok su sada sportske prvi izvor informacija u klubu a oni nas mrze , tjst rade sve da dobiju klikove i jebe im se za Dinamo.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Pa mozda ga bas zele testirati na period od tjedan dana da se vidi kakve mu posljedice ostavljaju jaci treninzi ako uopce ima ikakvih zdravstvenih problema
  • emilperska
    5.5k
    Ne znam kakvi su problemi kod Alzirca, ali ovak brzinski na Internetu nema podataka o ozljedama. Napredno Google pretrazivanje daje 0 rezultata. Ne vjerujem da je dosao s polomljenim koljenima ili tak nes. Do prije 3-4 tjedna igrao je alzirsku ligu.
    Mislim da je mozda nadeno nesto mimo mehanickih ozljeda pa sad razmatraju da li to ima ili nema utjecaja na buducnost.

    Ako je to s lijecnickim tocno, a ne da se radi o financijama itd.
  • Joey Barton
    255
    Kakav je status s igračima koje treba riješiti - Kulenović, Čop, Deni Jurić, plus Menalo kojeg riješavaju
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Cop vise nije igrac Dinama, njemu je istekao ugovor. Nadam se da ce se i ovoj trojici koje si spomenuo uskoro rijesiti status
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    WIN - WIN situacija za navijače Dinama. Ivanušec odlazi za 20 dana. Slavlje može početi.
  • Dinaminjo
    930
    Mozda je Alzirac potencijalno bolestan nevezano uz mogiuce nogometne ozljede. Trenira dok se ceka biopsija ili slicna druga pretraga koja ce reci vise.

    Kakp god bilo nadam se i zbog njega i zbog nas da bu sve v redu
  • Nevo7
    779
    Možda se Alžircu čuje nekakav šum na srcu koji može biti benigan, ali i opasan. Ipak je Hrvatska uz Italiju zemlja koja najveću pažnju na pregledima daje srcu i ono preko čega drugi prelete, mi tražimo drugo mišljenje. Nadam se da nije ovdje takav slučaj, da su sitnice u pitanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions