• Neki tip
    21.3k


    Ok, to spada pod a). :smile:
  • San Lorenzo
    15.5k

    Ja samo vidim tipa koji ima 24 godine na leđima, preko 100 hnl utakmica i koji se i dalje skriva iza ostatka ekipe...Menalo ako se ne varam ima duplo bolji učinak od Špikića, ili mu je za isti učinak trebalo osjetno manje vremena neznam više.
  • emilperska
    5.5k

    Menalo dosta manje komplicira i cisci je u glavi ocito. Iako mu je plafon manji od Spikinog dosta. Ali jbg..
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ne znam, da se mene pita, Kačavendu bi ostavio na posudbi u Lokomotivi do polusezone. Tamo će ako bude zdrav imati punu minutažu i može se pokušati vratiti na razinu i tonus kakav je imao prije ozljede. U trenutnom stanju nam on nije od neke pomoćiCommon Sense

    Imam osjećaj da nova uprava ne planira kupovati igrače i ostavljati ih na doživotnim posudbama kao prethodna...tko god dolazi, vjerojatno se odmah na njega računa.
  • Neki tip
    21.3k


    Ok, onda B), C) ili D)?

    Ako je Špikić skrivalica iza ostatka ekipe (ne znam, ti veliš da jest), zašto misliš da bi mogao ostati u prvih 11?

    Perška je napisao zašto (i) on misli da bi, legitimno. To je pod a). Pitam tebe zašto to misliš, nisi mi odgovorio.

    Mislim, nisi ni dužan naravno.
  • San Lorenzo
    15.5k

    Zašto je Ljubičić ponovno postao bek iako je trener po dolasku, rubno populistički najavio da 'svi znamo da Ljubičić nije bek' te na tom mjestu koristio Perkovića?
    Što bi po tvojoj kategorizaciji, gdje bi mi stavio riječi u usta, značilo da 'Bišćan ne zna svoj posao.'
  • Common Sense
    796
    Znam, u pravu si 100% što se toga tiče. Tu onda nastupa drugi problem - iako je Bišćanova pozicija vrlo sigurna, on sigurno neće imati ni luksuza ni vremena da može trpiti igrače. U sezonu se krenulo sa skromnim rezultatima i ako se takav trend nastavi, doći će do većih potresa.

    Kačavenda je sada u takvom stanju da trenutno nije među boljima ni u jednoj Lokomotivi koja je također skromno krenula, on je Čabraji tamo trenutno svojevrsni "uteg". Srećom za njega tsmo nema ni rezultatskog imperativa niti bilo kakvih ambicija, mogu ga čekati. Moj dojam je da je sada najgore moguće vrijeme za Kačavendin transfer.
  • Neki tip
    21.3k
    Zašto je Ljubičić ponovno postao bek iako je trener po dolasku, rubno populistički najavio da 'svi znamo da Ljubičić nije bek' te na tom mjestu koristio Perkovića?San Lorenzo

    Zato što je smatrao da Ljubičić najbolje odigrava ulogu lijevog beka, premda nije lijevi bek.

    Je li to tako ili nije, ja ne znam, Perkovića nismo baš previše prilike imali gledati. Doduše, ni on nije lijevi bek, nego stoper, a Bišćanu se nije uspio nametnuti ni na jednoj od tih pozicija. Meni je misterij zašto, djelovao mi je posve ok. Saznat ćemo s vremenom o čemu je riječ.

    Što bi po tvojoj kategorizaciji, gdje bi mi stavio riječi u usta, značilo da 'Bišćan ne zna svoj posao.'San Lorenzo

    Ne bi. Značilo bi ono što sam gore napisao, da je Ljubičić u danim uvjetima (nepostojanju dovoljno dobrog lijevog beka) odigravao tu ulogu bolje od svojih alternativa na toj poziciji, nažalost, jer Ljubičić nije dobar lijevi bek.

    Nisam ti stavio riječi u usta, nego ponudio pojednostavljene odgovore koje si slobodan proširiti kako ti paše ili ponuditi neki novi po svom guštu, međutim, nisi ponudio nijedan.

    Ali velim, ni ne moraš, samo pitah zašto se ne bi iznenadio da Špikić ostane u prvih 11.
  • Zagi
    7.7k
    Kaneko već u prvoj utakmici pokaza da je jasno bolji od Špike.
    I da se ne kuži s momčadi, a ni momčad kuži njega. Što je potpuno normalno.
    Lik razumije igru, neće njemu trebati dugo da postane pojačanje.
  • Mihaljević
    9.8k
    Najviše mi se sviđa što na svaki kontakt padne u 16 metara , on je izborio 4 penala ove sezone u J1 (Vjerovatno tamošnji rekord.) , I ovdje u HNLu su mu mogli svirat par penala već pogotovo protiv Istre , on je za mene trenutno Dinamov starter , volim ja Špiku ali kad si krilo , učinak je najbitniji , a njemu forte nisu ni golovi ni asistencije...
  • hardek
    2.8k
    Sada jedino može biti najbolji mogući trenutak za transfer jer ukoliko odigra dobru polusezonu, cijena mu ide 2,3 milijuna gore. Nikakvo ostavljanje Kacavende na posudbi nebi trebalo doći u obzir, fali nam veznih igrača a on je tip igrača koji može pokriti 2,3 pozicije. Minuta će sigurno biti, na njemu je da ih iskoristi i da ga posluži zdravlje ako bog da
  • Maki17
    217
    Zašto se ovdje priča o taktici i igračima a ne o transferima
  • Droljo
    8k
    O kojim transferima?
  • Maximo
    490
    Predugo je 10 dana bez tekme...
  • Mihaljević
    9.8k
    Još pogotovo kad nismo dobro krenili :cry:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions