• Mlađi referent
    12.3k
    Kaj mislite kakva je vjerojatnost da netko od dvojca Stojković i Kačavenda bude stavljen na desno krilo?
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ako se ne varam Kačevenda je znao neki put igrati desno krilo u Lokomotivi ...Par tekmi koje sam popratio od njih
  • Orc123
    7.9k
    Kaca nije krilo, i tu tek nista nije pokazao ove polusezone ... Jel uopce zabio gol ove polusezone? On je 10ka i ponekad moze odigrati i 8icu ako treba probijati protivnika....
  • OsamŠest
    3.3k

    Igrao je desno i u reprezentaciji pod Biščanom i to je bilo jako dobro. Ali sumnjam da će desno. Ne bi se čudio da lijevo bude i dalje nedodirljibi Ivanušec, a desno Stojković. To bi bilo zanimljivo..
  • marcio amoroso
    36.4k
    Šta je splasnula euforija oko Japanca?
  • emilperska
    5.5k

    Ti nizozemci su gori od Turaka. Vec 2 mjeseca potpisuje za njih za smijesne pare. S obzirom na migrantsku politiku Nizozemske, ne bi se cudio da urednik tih novina na kraju i je Turcin..
  • jp23
    2.6k
    Nije odigrao utakmicu skoro punih 7 dana pa odmah se traži tko je iduće desno krilo :rofl:
  • Orc123
    7.9k
    Otpisat ce ga neki ko i Maxima nakon 2 pripremne tekme i prozvat ga panjem da bi onda odigrao sluzbene i vise nego korektno i onda ce opet bit dobar...ako neke trpimo vec u kontinuitetu par sezona onda mozemo i pojacanjima dat barem 1. Polusezonu...Kaneko ce sigurno biti koristan!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Lakše malo, ne otpisuje Japanca nitko

    Zanimalo me mišljenje javnosti jer na desnom krilu nitko nije fix, a dolaze dva golden boya od kojih su oba igrala tu poziciju povremeno, a Kačavenda je to igrao baš kod našeg trenera

    Ja neću sigurno bit iznenađen ako vidim da se tamo gura Lukasa
  • San Lorenzo
    15.5k
    A ja neću biti iznenađen ako pokraj svih pojačanja, Špika i dalje bude zacementiran u prvih 11.
  • emilperska
    5.5k

    Njegov defenzivni dio je jebacki i prolazi neprimjecen kod navijaca i novinara. Ali njegova zavrsnica, postavljanje naprijed, ubacaj je nekad fkt tragikomicno pa i ja znam bit prvi medu onima koji doslovce zaziva Menala samo da ude neko na to krilo i da iz prve loptu od sebe i prestane komplicirat. Drugi manjak mu je ta kondicija jer vec 2 godine dise na skrge nakon 60.minute . Ili mu zivot van terena nije dobar ili nesto s treningom ne funkcionira kod njega. Ima jako losu kondiciju za krilo te razine..
  • San Lorenzo
    15.5k
    Njegov defenziclvni dio je jebacki i prolazi neprimjecen kod navijaca i novinaraemilperska

    Ma najbolje da još ni obranu ne igra, to bi tek bio šou. :death:
  • Neki tip
    21.3k
    A ja neću biti iznenađen ako pokraj svih pojačanja, Špika i dalje bude zacementiran u prvih 11.San Lorenzo

    Pobrojat ću sve moguće razloge za tu hipotetsku situaciju pa izaberi:

    a) zato što pojačanja to zapravo nisu, barem ne na Špikićevoj poziciji, već je Špikić takav kakav jest bolji od njih;

    b) zato što Bišćan ne zna svoj posao pa će odabrati Špikića, iako će alternative biti bolje od njega;

    c) zato što Špikić ima zaštitu u upravi i netko drugi Bišćanu sastavlja momčad;

    d) Špikićev horoskop, odnosno položaj Merkura u nadolazećoj sezoni veli da on zadržava mjesto u prvih 11 pokraj svih pojačanja?
  • Common Sense
    796
    Ne znam, da se mene pita, Kačavendu bi ostavio na posudbi u Lokomotivi do polusezone. Tamo će ako bude zdrav imati punu minutažu i može se pokušati vratiti na razinu i tonus kakav je imao prije ozljede. U trenutnom stanju nam on nije od neke pomoći.

    Stojković je druga priča, on već sada može dati dodatan impuls ekipi, bitno je samo da se adaptira na pritisak koji dolazi s nošenjem Dinamovog dresa.
  • emilperska
    5.5k

    Pa vidjeli smo sad da Japanac treba prilagodbu da bi bio bolji od Spikica. Tu je jezicna barijera jer ne zna ni engleski, drugi nacin igre u Europi u odnosu na Japan plus on je bio wing back u nekom sustavu s 3 iza.
    Stojkovic i Kacavenda nisu desna krila. Kacavenda nije krilo opce. Tako da i to postoji realna sansa da je i ovakav Spikic bolji od njih na desnom krilu.
    To je nazalost tako..
    Ja ne iskljucujem opciju da ce se u Europi od jeseni igrati skrot s 3 iza pa Spikic ispane sam od sebe..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions