• vjeko1701
    8k
    Mogu ga tužit ljudi koje je objavio a i trebali bi.
  • DiddyGuela
    2k
    Nisam nikada razumio navijacku subkulturu i cesto sam na njih gledao kao na nuzno zlo ali sada je stvarno situacija da svi mi neutralci po pitanju navijacke subkulture stanemo iza momaka koji se trenutno nalaze u Ateni. Podrska kako god ko moze, pa taman da je i ovako preko tipkovnice.

    Najvise me zalosti sto su nasi mediji prvog dana stali na stranu Grka bez da su pokusali zagrebati ispod povrsine. Bitno je baciti blato i skupiti par lajkova.
  • Fanboy
    2.6k
    Bitno je baciti blato i skupiti par lajkova.DiddyGuela


    Ne radi se ovdje o lajkovima, radi se o ideologiji i što Dinamo predstavlja. Šta nisu skupljali lajkove na trgovcima iz Zambije ? Novine služe za politički i društveni angažman, nikakva zarada i slično. Tko kontrolira medije, kontrolira javno mišljenje. To je samo po sebi dovoljno...

    Tamo su stavljali inicijale iako su zambijske novine, po Bih i slične obavile imena. Govorili su o posvajanju, kasnili sa člancima i napadali Pernara( kakav god imali stav o njemu) bez da su ijednu riječ rekli o kršenju zakona od Zlatara, imenima sudaca, pitanja Tomaševiću i Radmanu o dodjeljivanju gradskog zemljišta Radmanovu bratu po jefitnoj cijeni taman kada je konzul letio...

    Zaboli njih za lajkove, bitna je ideologija.
  • Krizy
    43.2k
    Može link? Ili je maknuto?
  • Kepec
    5.5k

    Jutarnji je objavio. Odmah druga vijest na njihovoj stranici.
  • Ali
    2.1k


    Ništa čudno taj isti je prvo objavio exluzivu u stilu :

    "O sukobima huligana koji su se dogodili u ponedjeljak navečer u okolici stadiona u Ateni pitali smo Krešimira Antolića, bivšeg člana Uprave GNK Dinama koji je bio zadužen za sigurnost, "

    Dakle novinar koji ovog ima u imeniku sve govori o njegovim izvorima i poveznicama...

    Dno dna...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Kohorta:
    "Svi smo upoznati sa situacijom koja se odvija u Grčkoj, plasirane su različite priče, mediji doslovno sotoniziraju dečke koji se trenutno nalaze u Grčkoj. Razno razni mediji serviraju nam laži svakog dana, a nitko se ne pita kako je našim ljudima koji se trenutno nalaze tamo. Nitko nije spomenuo kako je nekoliko Bad Blue Boysa izbodeno, a nitko im nije pružio medicinsku pomoć, nitko nije spomenuo kroz kakve sve torture oni prolaze, a nije ni dokazano da su krivi za smrt Grka. Mi nećemo mirno stajati i šutiti promatrajući ovu situaciju. BBB imaju našu najveću podršku, u istoj situaciji možemo se i mi nekada u budućnosti naći. Moramo probiti medijsku blokadu, ljudima je potrebna svaka pomoć. Molimo sve da podjele ovu objavu da čitava država čuje."
  • Jurki
    11.7k
    utuzivo bez beda. Kak ga nije sram?
    Nitko nije zasluzio da mu se ime i prezime javno provlaci kroz medije.
    Govno novinarsko.
  • ksapi
    2.8k


    nadam se onda da će dobiti što je zaslužio. stvarno, kako te nije sram govnaru bezobrazni
  • Jurki
    11.7k
    da ne spamam temu. Morali smo na poslu potpisati izjavu di smo upoznati da za bilokakvo krsenje gdpr-a odgovaramo pod krivicnom i materijalnom odgovornoscu. I tu te nikakvi advokat ne spasi ako se ides s tim zajebavat.
    I tu cak nije tolko “problem” nas zakon vec zakoni EU.
  • cron1ck
    1.7k

    Bravo lege, ovo se treba zapamtiti :cheer:
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Naši mediji u ovoj cijeloj priči su na istoj valnoj duljini kao i grčki,zastrašujuće!
  • über alles
    1.6k
    Index jedini korektan u izvjestavanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.