• Logistika
    1.3k
    jesu bbb isli na utakmicu Domžale-Dinamo? Kome su se dokazivali? Kome se dokazuju kad odu na kup gostovanje u Cernik bubam?
  • Sljeme
    2.4k
    jel bi se naši išli dokazivati dole da aek nema svoju grupu?dumitrumitu

    "Naši"? Nisu sigurno tvoji.

    Čak se i navijači drugog kluba organiziraju i daju podršku grupi, dok se tu pojedini kvazi dinamovci natječu koji će više pljunut. Vi ste najveća govna.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    BBB:

    Prisiljeni smo oglasiti se nakon nezapamćenog linča na Bad Blue Boyse u Ateni koje su pokrenuli grčki mediji i njihova javnost. U svemu tome, nažalost, sudjeluje i dobar dio hrvatske javnosti i medija.

    Nevjerojatna je lakoća kojom hrvatski mediji prihvaćaju to da se našim pripadnicima stavlja na teret odgovornost za tragediju koja se dogodila, a da ne postoje nikakvi dokazi za to. Niti mogu postojati što će vrijeme uskoro i pokazati. Postoji samo takozvana “istraga” kompromitirane grčke policije čiji je jedini cilj da se naknadno režira scenarij po kojem će se sramotna gesta upotrebe noža u navijačkom sukobu prišiti Hrvatima kako bi se zadovoljila krvožedna javnost, mediji i politika.

    Istovremeno, sedmorica naše braće koji se nalaze u Ateni zadobili su ozljede od korištenja noževa. Trojica su ranjena ispaljenim signalnim raketama, a jedan pripadnik naše grupe zadobio je čak sedam (7!) ubodnih rana. Postoji li itko u Hrvatskoj kome ove činjenice remete narativ po kojem su Bad Blue Boysi odgovorni za najteže kvalifikacije koje im se stavljaju na teret?

    Apeliramo na sve medije i svu hrvatsku javnost: Zaustavite ovaj linč usmjeren na stotinu hrvatskih građana i ne sudjelujte u njemu! Ne uništavajte i ne igrajte se životima mladih ljudi zbog senzacionalizma!
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Umjesto toga, stavi ovo
    https://t.me/DINAMOV_SJEVER

    Koga zanima, nek uđe
  • Krizy
    43.2k
    "Presumpcija nevinosti"
    Dvije riječi koje su spomenute mali milijun puta oko političara za posvajanje djece u Zambiji.
    Sada se dečke etiketira ubojicama, iznose osobne i šta sve ne, a ove dvije riječi nisam vidio nigdje u medijima.
    Neka svatko tko je kriv odgovara ali prvo neka se dokaže krivnja.
    Sramotno!!!
  • vjeko1701
    8k
    Obje strane su pretjerale. Puno toga se piše u afektu. Kao prvo, ja tu ne vidim neke koji traže da naši trunu dole. Nemojte glupe komentare s facebooka i indexa stavljati forumašima u usta. Mislim da više manje svi hoćemo da dođu doma živi i zdravi svojim obiteljima. Isto tako nitko ne pada na patetiku grka za koje se vidi da kaj su i kaj žele i na kaj igraju.

    Oni koji se tu zgražaju nad negativnim komentarima i pišu da mi "to ne razumijemo", ok, da, ne razumijem ovakav postupak, posebno u ovakvom trenutku za klub. Ubi me, ne razumijem kakva je to ljubav. Al evo, budite bolji od nas koji to ne razumijemo i razumijte da jednostavno oni ne mogu svima nama biti "heroji" i dobiti pohvale i bezrezervnu podršku za ovo sranje.

    Jel razumijete da se ne ponosi svatko ovakvim stvarima, da je nekima sport i nogometni klub nešto putpuno drugačije od ovog i da u ovome opravdano i argumentirano vide štetu klubu za kojeg navijaju? Mogao bi na prozivanja da mi "nismo navijači" odgovoriti svašta, al na kraju niš od toga neće poboljšati situaciju.

    Ja prihvaćam da postoje argumenti za obje strane, prihvaćate to i vi?

    A sve ove uvrede, retorika di si bio '91. i sve ostalo, bolje ostaviti negdje drugdje.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    znam da puno ljudi ne koristi telegram, i opcenito se ne trebaju objave od grupe tu kopirati. Ali posto je ovo udarna vijest ne samo za nas dinamovce i navijace nego i za citavu Hrvatsku smatrao sam da je ok da objava bude i tu
  • Jaro
    7.3k
    prenijeli su mediji (bar index.hr ) priopcenje BBB.
  • Džudžan86
    251

    24sata takoder, budu i ostali
  • Kepec
    5.5k
    Objavljuju se imena. Fuj! Dno dna novinarstva. Bitno da se pedofili skrivaju iza inicijala i zamućenih slika, a navijačima bi najradije svima osobne objavili po portalima.
  • Džudžan86
    251
    Kao pripadnici navijačkog pokreta bombardirani razno raznim teorijama i novinskim naslovima od strane kvazi portala i novinara, u ovom slučaju profesionalnih istražitelja i forenzičara koji su pronašli i osudili krivce i prije nego se slučaj dogodio, želimo izraziti potpunu podršku momcima koji posljednja dva dana provode u grčkom pritvoru bez ikakvih prava i osnovnih ljudskih potreba.

    Onako ostavljenima od strane države, obespravljenima i bez osnovne medicinske pomoći, sa mnogim ubodnim ranama i upitnim državnim odvjetnikom dodjeljenim po dužnosti, želimo poručiti da NISU SAMI !

    Izražujući žaljenje zbog tragičnog epiloga, koji ne nailazi na oduševljenje kod bilo kojeg pripadnika navijačkog pokreta, želimo poručiti javnosti da unatoč svemu svak ima pravo na osnovne ljudske potrebe!

    "Never surrender"

    IZDRŽITE !

    Objava sa sluzbene facebook stranice Ultrasa iz Mostara
  • Fanboy
    2.6k
    Dečki jesu krivi što su tamo išli, ali ovo što im se nastoji spakirati je toliko monstruozni i bolesno da nemam riječi.
    Nek odgovaraju za što su krivi, ali ako nemaju sa ubojstvom ništa onda sva histerija i drama pada u vodu. Obična tučnjava i nered, a takve obračune gledamo po grčkim i hrvatskim sabornicama.

    Neka im ovo bude opomena, ali im želim svu sreću da se što prije vrate. I ne znam hoće li biti kakvo angažiranje odvjetnika, no u svrhu dokazivanja istine nemam ništa protiv donacija za bolji odvjetnički tim jer HDZ samo brani bolesne trgovce djecom iz siromašne Afrike..
  • Boysica
    499
    U opce neke postove necu ni procitat neda mi se pljuvnje po nasima kakvi god jesu citat , ima tog na fb i ostalim portalima ...
    Bez obzira sta je bilo samo nek izdrze ja kak stojim na sjeveru uz njih tak stojim i sad bez obzira na sve
    I naravno da cu pomoci ako ikako mogu :strong:
  • ksapi
    2.8k
    Može li se ovaj papak od novinara iz Večernjaka tužiti zbog GDPR-a jer je objavio javno imena?
  • NitkoBitan
    17.1k
    Dušan Miljuš, novinar koji javno otkriva imena BBBa u Ateni. Nek ostane zabilježeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.