• vjeko1701
    8k
    Da nije...ali je, ubijen je. Mi, oni...šteta je klubu napravljena. Bilo je pitanje samo kad bude netko od tih sranja oduzelo život. To kaj neodgojeni klinci diljem europe ne osuđuju naše neodgojene klince meni u životu ništa ne znači.

    Jel to trebalo klubu, posebno u ovom trenutku i ovoj sezoni? Pa kolika kretenčina moraš biti da to ne prepoznaš...a onda još se usudiš to zvati ljubavlju prema klubu.

    Sjediti u tišini na tribini nije kršenje zakona. Razbijanje tuđe imovine i ugrožavanje tuđih života je. Nema to veze sa mojim "sramom".
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ako imaš 18-19 godina onda ti je to ludnica, super, fora. Ako imaš više i ideš se mlatiti po Europi, onda trebaš malo razmisliti o svom životu.

    Meni je 100x veći gust sjesti s klincem na zapad i sjediti i navijati kad treba. Ja sam svoj sjever obavio kad sam imao 18-23..
  • The Undertaker
    5.2k
    Čisto sumnjam da će zgražanje javnosti odvratiiti ikog da ponovno napravi slično. Realno stanje je da je izazivača nereda bilo i biti će. To je navijački "đir". Locirati, uhititi, transferirati i osuditi je državni "đir". Doživotno isključiti iz kluba i zabraniti prisustvo utakmicama je, ili bi trebao biti, klupski "đir". Neka svatko radi što mu je obaveza i nema problema i prevelike priče.
  • markoli
    1.7k
    Dečki, tema je za utakmicu. Dosta o neredima. I dosta s vrijeđanjem.
  • NitkoBitan
    17.2k
    šteta je klubu napravljenavjeko1701

    Koja tocno? Cak nam je i dobrodosao odmor igracima jer ne igramo domacu ligu niti ovaj niti iduci vikend. Reputacijska steta klubu je nikakva, medu Hrvatima koji su jedini navijaci Dinama raste podrska navijacima u Grckoj kako se prica otpetljava i kako je AEK zasrao priopcenjima a Dinamo ih majstorski odradio.

    Zaboli i UEFU i tamo nekog menadzera/igraca kaj navijaci Dinama rade u ulicama tamo nekog grada.
  • doubletrouble
    1.2k
    Neki ljudi očito imaju potrebu naglašavati da neće pomagati nikome u pritvoru da bi istaknuli sebe ispred svih. Kao da se u vas upire pištolj. Tjera li se nekoga na pomoć? Dolje su nečiji prijatelji, nečija braća... I ne, niste vi krivi ako su oni otišli dolje raditi sranja, sto puta već ponovljeni izrazi. Kao da situacija već sama po sebi nije dovoljno sjebana, a vi se ponavljajte i dalje...
  • Tom Hanks
    3k
    Ja sam svoj sjever obavio kad sam imao 18-23..Ludovic IX

    I tu je problem prosječnog građanina ove države,kaj mislite da je "sjever" za vrijeme kad si balonja od 16,18,20 godina nebitno a poslje toga te treba bolit kurac za sve to.Ne shvaćate da ljudi žive taj život i kad imaju 50 godina a ne samo 17.U Njemačkoj,Italiji itd su ljudi ultrasi i sa 50 godina i rade koreografije i idu na gostovanja i posibaju se ako treba.To kaj prosječni dudek ovdje misli da je ultras šema za balonje to samo govori koliko ne poznajete cijelu tu priču.
  • vjeko1701
    8k
    Zamjena domaćinstva, potpuno poremećen redosljed igranja gdje ćemo vrlo vjerojatno imati barem 3 odgođene utakmice sa svega 4 boda i zaostatkom iza konkurenata. UEFA je sigurno stavila malo veće povećalo nad nas. Baš me zanima kako će momčadi biti lako ići opet dole u Atenu, biti pod stražom specijalnih postrojbi i još usred svega toga odigrati uzvratnu utakmicu. Isto tako samo čekam kakve će biti kazne za svaki povik "cigana", "srba" ili "pedera" s tribina. Davanje municije Mamićevcima a i Antoliću u javnosti i pred prosječnim Hrvatom.

    Ko ne prepozna da je ovo klubu bilo valjda najgore vrijeme za ovako nešto, ne znam kaj drugo da napišem.
  • Panker1312
    144
    Ja sam svoj sjever obavio kad sam imao 18-23..Ludovic IX

    jesi li i onda razmisljao kao sada? ne znam zkj se svi cude ko pura dreku kad je bilo jasno od prvog trenutka kad smo izvukli ove grcke debile da bu vjerojatno nekog sranja..

    zao mi je ljudskog zivota i slazem se da tome nema mjesta nigdje pa tako ni u navijackom svijetu i osobno sam uvijek pobornik rijesavanja problema sa sakama, al sam svjestan da su se vremena promjenila i mom romantiziranju nema mjesta pa je i to, osim mojih godina i “ozbiljnosti” koju sad imam, jedan od razloga zakaj sam se povuko iz aktivnog navijackog(citaj ultra) svijeta

    kao i vecina ovdje(barem se nadam da je vecina) sam siguran da nitko nas nije potegao noz, a s tim i bez toga najveca potpora celicnim mudima koja su otisla dole..kom se ne svidja i ne shvaca zkj su otisli dole ne treba ni objasnjavat jer nikad nece shvatit.

    kao sto je kolega @Sljeme pratitr tenis, tam takvih stvari nema…osim ak igraju Hrvatska i srbija turnir u australiji :snicker:
  • Ero
    961
    Isto tako samo čekam kakve će biti kazne za svaki povik "cigana", "srba" ili "pedera" s tribinavjeko1701

    Vjerojatno će izbaciti Dinamo na 20 godina iz europski natjecanja. :groan:
  • Ludovic IX
    7.3k
    nisam razmišljao tad. Bio sam glup i mislio da je taj ultras đir super. Kad sam sw opametio, shvatio sam da dinamo mogu voljeti na puno bolji i pametniji način.
  • Ludovic IX
    7.3k
    dovoljno je da zabrane gledatelje.
  • Mrvica
    3.9k
    Nisam bio tamo, nisam sudjelovao u tome ali ću definitivno sudjelovat u pomoći dečkima. Zašto? E pa zato što ovo je sve ovo nepravda. Dečki su također ozljeđeni a nitko ništa, na kapaljku cure informacije kako je netko od Boysa dobio nožem, a na sve strane članci, vijesti, portali još fale i golubovi pismonoše kako smo fašisti, nacisti, koljači, ubojice itd. Uz sve probleme čak i njihov klub na taj način želi izbaciti Dinamo iz kvalifikacija za LP znači tjeraju vodu na svoj mlin, u toj nesreći okreću priču i žele iskoristit kako bi profitirali. Kao što je netko rekao, niti jedan navijač aek-a nije završio u pritvoru, čudno? Ne bi baš rekao da je. Bez ikakvog dokaza, otiska, oružja odmah je rečeno kako je netko od naših napravio to bez da se čekao kraj istrage. Zbog toga ću pomoć na bilo kakav način, pa makar i ono šta se predložilo kupovina majice, šala grupe. Dečkima želim da se ova noćna mora razriješi čim prije i da se vrate doma!
    Stvarno ne volim komentirat na ovu temu, tj. što manje želim komentirat ali eto htio sam to napisat.
  • Panker1312
    144
    pa to ti velim, cemu onda drvlje i kamenje po onima koji su otisli..jbg otisli su i neka su, velika je ljaga taj nemili dogadjaj, al bez obzira na to nasi su i uvijek ce bit, a shodno tome cu i pomoc..tko ne zeli pomoc ne mora, al ne mora ni na ovaj nacin odmoc..u konacnici ime skupine je Bad Blue Boys..ovo Bad mislim da ipak nekaj govori :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.