• Oluja
    3.8k
    Ako se dokaze da je ubojica netko od zelenih onda me zanima u kojem smjeru ce se razvijati bratstvo s njima. Nema mi nikakvog smisla da grupa koja se cvrsto drzi toga da ne koristi nozeve bude prijateljska s grupom u kojoj se takve stvari prakticiraju i koja je upotrebom noza i ubojstvom bacila ljagu na BBB.
  • vjeko1701
    6.3k
    Pošto navodno postoji dosta prebacivanja krivnje s jednih na druge...mislim da će se malo ohladit to prijateljstvo.
  • Droljo
    6.5k
    Kak je to uopće krenulo. Ovi su isto pravoslavci. A prije je bilo fora kak mi jedini nismo sa nikime u 'prijateljstvu' koliko ja pamtim..
    Dobro, možda ne jedini ali među rijetkima
  • Nino Bule
    12.2k
    Zasto opet price o necemu cemu nije mjesto ovdje, pustite se atenskih zelenih, njihove ulice i vjere kad nemate/nemamo pojma nista o tome. Pise se samo da se pise i to na temi koja nema nikakve veze s tim.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Je da, nakon kaj su zajedno bili u fajtu i nakon kaj zeleni jos pomazu neuhapsenim boysima ce se prekidat prijateljstvo jer su ovi "nastupili" u svom prepoznatljivom grckom stilu, isto kao i zuti.
  • Droljo
    6.5k
    pustite se atenskih zelenih, njihove ulice i vjere kad nemate/nemamo pojma nista o tomeNino Bule

    Zašto? Pa zanima me
  • Nino Bule
    12.2k


    Prvo tema je utakmica aeka i dinama, drugo sigurno ti nitko nece odgovoriti na pitanje, verziju tvog pitanja je postavilo valjda 20 ljudi od kad je foruma i jasno je da se o tome nece pricati tu kao i za mnoge stvari vezane za tribinu, molim moderatore da citavu raspravu obrisu i zabrane na ovoj temi.
  • Droljo
    6.5k
    Aj dobro
  • deda
    29.8k
    Prijateljstva među grupama se stvaraju kao i među ljudima. Slučajno, splet okolnosti, slični pogledi, namjerno, isti neprijatelji.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    U ovoj priči jedan mladi život je otišao u nepovrat i nikada se ne ponovilo. Nikada, noža nikad nije smjelo biti a vjerujem do kraja da nije niko od naših. Prozivali su, došli su tamo i čekali. Oni su poznati po noževima i svim tim sranjima. Nije dokazani da je niko naš izbo momka. A grči uvijek žrtve kad po Piksli dobiju. Tak su i u zg dizali srbske zastave u busu njihova prva ekipa, pojačana sa grobarima. Kad dobili batine u sacekusi odmah je bilo da su napadnuta djeca, žene i njihovi novinari, uvijek isto. Nadam se da će dečki svi doma doći živi i zdravi, i da ćemo im sve vratiti na terenu kak i treba
  • Mali dioničar
    15.1k
    Kak je to uopće krenulo. Ovi su isto pravoslavci.Droljo

    Ekumenizam.

    I navijači Dinama iz Kijeva su mahom pravoslavci.

    Postoji misija da se točno 1000 godina nakon crkvenog raskola znači 2054 napravi jedan veliki povratak i ova prijateljstva katoličkih i pravoslavnih skupina navijača gledaj u tom kontekstu.
  • KrunoPesca
    55
    Pozdrav svima..ovo mi je prvi upis na ovaj forum...malo sam cuga...ali jednostavno nesto moram napisati nakon puno sranja napisanih ovdje i po drugim medijima ...isto nam je svima zajednicko, mi koji smo "doma" i decki koji su "dolje", ISTO volimo Dinamo....mi smo navijaci Dinama i u dobru ili zlu ne smijemo izdati ono sto volimo....nase prijatelje i Dinamo....ovo na forumu nije tema za raspravu i predlazem da se gasi tema do daljnjega ili da se reducira rasprava....sve dalje vodi do glupe rasprave a to nije nikome u cilju....ne pomazemo ovako nikome a najmanje njima u pritvoru....svi razlicito razmisljamo ali ISTO volimo...samo pozitivno...DZG
  • vjeko1701
    6.3k
    Ja nemam nikakvu želju pomagati njima u pritvoru.
  • Ero
    942
    bitno je da si ti to naglasio. :up:
  • vjeko1701
    6.3k
    Ako treba mogu opet. Jedino gore od pisanja da je to njihova ljubav prema klubu je zaljenje nad njima u pritvoru. I klubu i svim nama ostalima su ovim potezom napravili ogromnu štetu na više razina i sad bi se još trebao sažaljevati?

    Koji k*rac su išli dolje radit sranja? Država ih treba zaštiti kolko može i nadam se da je moguće izručivanje, suđenje i odsluživanje doma. To je to od mene. Kaj se mene tiče, nijedan od njih nikad više blizu kluba ni tribine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.