• Ludovic IX
    7.3k
    Ako netko misli napravit sranje bilo kakve vrste, neće ući na svoje ime.

    Ne širim paniku ali mene ne smeta pojačana kontrola na ulazu. Ući ću na vrijeme I to je to. Ako želim da jedna t3kma prodje bez ikakvih sranja što sa naše strane a još više nekih provokatora koji sw svercaju na tuđe ime i rade sranje da sjebu dinamo.
  • Droljo
    8k
    Nebu nikakvih sranja. Nema mjesta panici.
  • xavier
    12.1k
    Ako netko misli napravit sranje bilo kakve vrste, neće ući na svoje ime.Ludovic IX

    Tko? Naši? Na tribini? Koja bi bila logika i razlog?

    Ako želim da jedna t3kma prodje bez ikakvih sranja što sa naše straneLudovic IX

    Ovo si napisao kao da je inače sranje na svakoj utakmici pa sad želiš jednu bez toga :eyes:
  • Droljo
    8k
    Mislim da se krivo izrazio.
    Ako jedna treba proći bez ikakvih incidenata to je ta.
    Baklje, rasizam, neprikladni natpisi itd sve šta uefa voli
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ti voliš jako patronizirat. Znaš i ti zašto ja govorim. Ne radimo sranja svaku tekmu ali da bi ovu tekmu bilo dobro da nema ni baklji a ni ubi ovog i onog jer su oni pravoslavci sa Srbinom u ekipi.

    Pisat će svaku glupost. Ja želim ići na domaće tekme u Europi a ne da ih moram na tvu gledat.

    Meni je žao ali nama sw sve broji tri puta više neg uljudjenim europljanima koji mogu radit što god žele i dobit će minornu kazni za razliku od nas koji će dobit odmah utakmicu ili dve bez gledatelja
  • xavier
    12.1k


    Ja uopće ne patroniziram. Samo ne razumijem kako će pregled osobnih spriječiti skandiranje ili baklje. Isto tako, na sjeveru je ionako pregled skoro svaki put.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Mislim na zapadu. Jer tamo se niat ne provjerava. Može uci 10 grka sa tuđim ulaznicama i bacit topovskim udar pred grcku delegaciju i optužiti nas. Ja idem na zapad i želim da tamo bude bolja provjera
  • purger1911
    15

    Ja osobno ne zelim policijsku drzavu, dosta su nas maltretirali. A ta nasa murja svaki put dozvoli oslima/tovarima da unese desetke baklji, tak da navek moze netko i na zapad.
  • purger1911
    15
    Evo sad je ispalo da su GRCI LAKSE NOZEVIMA OZLJEDILI 3 BBB-a a morti su to bili obicni ZG turisti , tko bi to vise znal.

    https://www.index.hr/sport/clanak/doznajemo-nekoliko-boysa-ima-ubodne-rane-od-noza/2486113.aspx?index_ref=rubrika_sport_najcitanije_d

    Gdje su sad novinski lincevi na Grke, gdje je nase ministarstvo vanjskih poslova ? Nasi su kao i grci lupetali da su boysi napadali decu i zene ( grcka deca i zene koji hodaju okolo naoruzani kaj da su v vojsci Aleksandra Velikog i masu sekirama, macetama, nozevima od 20cm itd, naravno ispalo da su huligani kak smo svi znali).

    Kaj je najbolje to je objavil samo index.hr ntko drugi, kaj me stvarno cudi !
  • black on black
    14


    S obzirom kako im se ponašaju klub i ovi nazovi navijači po instagramima, treba ih dočekat pakao kao da srbi dolaze. Nikakvo podilaženje nikome.
  • vjeko1701
    8k
    Nikakav pakao, nikakvi Srbi, pokazati da smo gospoda i derati za svoje. Ne treba im dati nikakav dodatan barut.
  • Droljo
    8k

    O tome mislim i da pričamo kolega i ja.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne ocekujem nikakav problem na tribini niti su Boysi pokazali da se treba ocekivat. Ove ultras sore po ulicama su nesto drugo.
  • vjeko1701
    8k
    U ovakvom ozračju i pod ovolikim povećalom i "cigani" ili "ubi srbina" budu problem za klub.
  • Krizy
    43.2k
    UEFA je objasnila da se utakmica u Zagrebu sad smatra prvom te da klubovi imaju pravo listu popunjavati do ponedjeljka, 14. kolovoza u ponoć.
    Što znači da je pred njima još pet dana mogućnosti da dovedu novog igrača i da taj bude u kadru za utakmicu Lige prvaka.
    Ajmo gas :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.