• Keyser Soze
    8.2k
    Zašto nema juga
  • San Lorenzo
    11.7k
    Konjušarski mentalitet strikes again, kad god se dogodi ovakvo nekakvo sranje, odmah ispliva onaj stalež koji je u strahu i panici što će Europa reći, jer eto, u Francuskoj, Švicarskoj ili Nizozemskoj se takve stvari ne događaju...'uefa će nas preko sudaca izbaciti' da, jer su s druge strane mirni, miroljubivi i kulturni Grci s kojima uefa nikad nije imala problema i koji su bili nesposobni spriječiti 100 ljudi da im napravi kaos u državi.
  • Filip 91
    551
    Za jug će se vjerojatno prodavat ako budu rasprodane preostale tribine
  • NitkoBitan
    12.3k
    @Neki tip kazes nema sanse da karta bude 10 eura :wink:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Zaboli europsku javnost ona stvar i za Dinamo, i za AEK.marcio amoroso

    Baš to... u hrvatskoj imaš ogroman broj ljudi koji nisu popratili vijesti oko toga. U ostatku svijeta to ljudi prate kao i ja vijesti o izborima u estoniji...
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Zaboli europsku javnost ona stvar i za Dinamo, i za AEK.marcio amoroso

    Zaboli prosječnog građanina ali svi koji prate nogomet su čuli za ovaj slučaj i percepcija je takva da je UEFA preblaga prema Dinamu. Ako suci pomognu AEK-u neće se to dogoditi zato što su Grci kulturniji i mirniji nego zato da UEFA otkloni tu percepciju pristranosti prema Dinamu, da dokažu objektivnost vlastite organizacije.

    San Lorenzo, krivog optužujuš za konjušarstvo. Pa barem ja ovdje non stop pričam o HNL-u i kako je HNL prioritet. Fućka mi se za Europu i europska natjecanja, na to gledam samo kao izvor novaca koji će poslužiti da se pojačamo i lakše osvojimo HNL. Volio bih i da iz EU izađemo, eto toliki sam europski konjušar.
  • dzg717
    947
    Hocu da se karte rasprodaju u petak
  • austrijanac
    2.7k
    Radim u firmi sa 1000 sportski fanatika diljem europe i vecinu boli ona stvar za to što se dogodilo.

    Živimo svi od sporta, ali pola njih nit ima pojma nit želi znat. Nekolicina je poslala poruku zašto je odgodeno ali to je to.

    To što kod nas novinari napuhavaju, ne znači da se isto provodi vani, niti da UEFA je preblaga/stroga.
  • vjeko1701
    5.9k
    Realno, njima smo svi mi "prljavi istok" i nije ih briga taman da se pokoljemo. Drugo da se ovak nešto dogodilo na zapadu ili baltiku. Oni koji se okolo deru i plaču su Grci i njihovi frendići Srbi sa "ceo svet" retorikom.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Uefa nije Disciplinska komisija HNS-a kojoj je glavna misao pri donošenju odluka šta će tko reći. Uefa ima jasna pravila i briga njih šta misle neki Jean, Alfredo, Hakan ili Hans.
  • mali M
    3.5k
    ma daj ne pričaj, kakva europska javnost, prosječni navijač i te floskule. Ja koji pratim nogomet i Dinamo svakodnevno preko 30 godina mogu se sjetiti jednog ili dva smrtna slučaja u sukobu navijača.. a bilo ih je puno više a da ne kažem o premlaćenima, izbodenima, u komama ali koju su preživjeli. A bio sam u jednom periodu života jako involviran u tu subkulturu. Moja poanta je, da ja koji pratim nogomet neznam za 98% stvari koje su se dogodile, a vjerujem da nezna tako ni ostatak Europe. Pretjeruješ žestoko.
  • plavi72
    720
    Toliko mi je žao ekipe u Grčkoj i problema radi ubojstva da mi rezultat i utakmica(trenutno)baš ono u stotom planu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ne bih se cudio da u utorak sw provjerava svaka ali baš svaka osobna. I treba ako će pomoći da se izbjegne bilo kakvo sranje na tribinama.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Ne bih se cudio da u utorak sw provjerava svaka ali baš svaka osobna. I treba ako će pomoći da se izbjegne bilo kakvo sranje na tribinama.Ludovic IX

    A koja se to sranja događaju kod nas na tribinama pa eto ako Bog da da bude što više policije?

    Potpuno nepotrebno se najavljuje drugi čin i širi panika.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Da i ja nešto dodam na ovu temu, kao prvo nikad, bas nikad nisam doživio ili čuo da boysi bodu, vremena se mijenjaju, znam, ostario sam i idem kad mogu na tekme sa sinom. A prošao sam jako mnogo toga. Vec u startu su dignuli hajku na boyse, da se razumijemo R. I. P dečku, i nemogu opisat taj osjećaj, i ja sam roditelj. Nedao bog nikom, ali ne o, d dinamo snositi absolutno nikakvu odgovornost kao klub, a boysi nisu krivi do god im se ne dokaže a ne namjesti da su krivi. Otišli su, pokazali muda, mislim da se niko nije bunio mi da se ovoliko pisalo kad su dečki otišli, poroka li se sa Ciganima i gate 7, I kad su našeg klinca izboli. Ovdje samo muftija i aek su odgovorni za smrt ovog dečka, niti boysi niti dinamo. Ne opravdavam nasilje, i nije mu mjesto na stadionu ni okolo njega, pogotovo kad stradaju nedužni ljudi. Uvijek sam bio da se dogovore šore di nema nikog, pa rokaj. Ali ovakav linč na dečke, ludilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.