• Droljo
    6.4k


    Ajd dobro.
    Samo ja dok sam bio 'aktivan' spika je bila sa sa nikime nema bratimljenja i da su to gej tovarske spike...
    Al imaš pravo. Nebum više komentirao tu scenu preveć
  • Nino Bule
    12k
    Boze moj najbolje zakljucat ovu temu opet, ovo je sumrak pameti
  • luka modic
    622
    Naši su krivi sjebali su i trebaju odgovarat,posebno ubojica nadam se da ce ga otkrit,ali ne mogu vjerovat da Grci ovu situaciju koriste za propagandu i laži samo kako bi napravili pritisak na uefu kako bi oni mogli proći dalje.Ne može se pročitat nijedan članak da se ne spominju noževi u hotelima,autima također navijače se proziva profesionalnim ubojicama a njihovi se predstavljaju kao da su nevinašca i žrtve koji su se slučajno našli tu a trojica naših izbodena jedina razlika je sto su nasi srecom prezivili,a njihov huligan koji nije nista drugaciji od ubojice preminuo,te ovo nije opravdanje al kao što je netko napiso gore vjerojatno je netko od Gate 13 nabo nožem Aekovca jer su grci poznati po tome,ali se nigdje ne spominju oni jer su njihov narod,te je lakše optužit samo Hrvate kao nacisticki narod željan ubojstava nevinih pravoslavaca iz Grčke.Patetično
    Pocivao u miru!
  • Joey Barton
    255
    Molim prestanite komentirati o događajima koji nisu nogomet i zeleni teren, ali su u mnogome utjecali na rekao bi raspored naših utakmica do kraja kalendarske godine.

    Čvrsto vjerujem kako se ovdje ne radi o osobama koje su bodrili modri dres prije desetak dana u Puli, prošle godine u Milanu, Londonu i Šibeniku.
  • luka modic
    622
    ne komentiram o događaju izravno,vec o tome kako oni tim događajem pokušavaju neopravdano i nerealno riješiti sami ishod na zelenom terenu
  • vjeko1701
    6.1k
    Ja i dalje ne vjerujem da sad umjesto isčekivanja utakmice i žaljenja o odlscima i dolascima smo u situaciji gdje se priča o mrtvima u neredima.

    Idući tjedan umjesto da sam doma i uživam u odmoru, idem u zg za svaki slučaj da ne bi bilo sranja oko Dubrave, zadnji put je ono sa Poljacima bilo praktički "na kućnom pragu" od drage.
  • ksapi
    2.3k


    da provalit će ti netko dragoj u kuću i napast ju, daj ne pretjerujte više
  • vjeko1701
    6.1k
    Ne, ne bu niko provalil, al nek ovi dođu radit neko sranje, Dubrava je dobar bet. Možda bi tebi bilo svejedno al meni nije, taman da je 0,5% šanse za bilo kaj.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nece se ni pojaviti, krenuti ce na put ali ce mup to brzo rijesiti
  • Droljo
    6.4k
    Mislim da neće ni kretati. Tj. nadam se.
  • Mihaljević
    8.7k
    Nemaju grci muda doć u Zagreb , neće ništa bit... A valjda naši nisu tolko ludi da opet idu u Grčku...
  • Zagreb1992
    1.4k
    Uhvatio sad kad se mumija oglasio ...stari moj pa taj frajer kao da čita s blesimetra
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    stari moj pa taj frajer kao da čita s blesimetraZagreb1992

    Misliš da nije?
  • Zagreb1992
    1.4k


    al ne bi se čudio haha
  • vjeko1701
    6.1k
    Navodno sve više ispada da su ovi ubili sami svojeg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.