• Sajla
    4.1k

    gdje da ga pročitamo? sorry, ne pratim ga pa ne znam
  • db-izbjeglica
    13.6k
    U ovoj situaciji su najbolje prošli huligani panathinaikosa. Oni su se potukli sa svojim rivalima, napravili sranje, ispunili svoj cilj... a sutra fino igraju svoju utakmicu. Vuk sit ovce na broju...

    Za 99% dinamovih navijača nema razlike AEK ili panathinaikos...niti grke smatraju nekim neprijateljskim narodom ili kulturom...
  • DiddyGuela
    1.3k


    I mene zanima a ne mogu ga naci.
    Mozes mi poslati? Moze i u inbox ako je ovdje frka...
  • Ali
    2k
    Evo i retorike koju prenose naravno tko drugi nego sportske:
    "Pišu i da su "navijači Dinama sudjelovali u krvavim događajima u Maksimiru prije nego što je u Jugoslaviji izbio krvavi rat te je taj ‘derbi mržnje u proljeće 1990. zapalio balkansko bure baruta".

    Sve jasno...
  • Ali
    2k
    Sad je ključna uloga stručnog stožera, odvesti ekipu u neku karantenu, isključiti od izjava i propitkivanja novinara sa pitanjima "što mislite o događajima..."
    Samo fokus na utakmicu 15.08. uigrati linije do savršenstva...
    Izaći hladne glave i spremni "kao njemački vojnik" kako bi rekao Kostelić
  • xavier
    11.4k
    Za 99% dinamovih navijača nema razlike AEK ili panathinaikosdb-izbjeglica

    S obzirom da je struktura tribina takva da je u prosjeku valjda više ljudi na sjeveru nego na zapadu, a ne vjerujem da za nekog na sjeveru "nema razlike između navijača AEK-a i Panathinaikosa", ovo baš i ne drži vodu.
  • Droljo
    6k
    Super nam je to prijateljstvo sa zelenima. Prošli put se srbi iživljavali nad dečkima a sad pogine čovjek. Treba više takvih partnera naći po europi.
  • Joey Barton
    255
    Treba ga angažirati za kondicijskog trenera tokom zimskih priprema. Odveo bi ih dva tjedna na Alpe u neko zapušteno odmaralište na 2000 metara nadmorske visine te dva treninga dnevno - ujutro kondicijski, trčanje po snijegu plus skijanje, popodne trening snage i ubaciti im cijepanje drva, te kombinirati izdržljivost, gipkost.
  • Droljo
    6k
    Grci se ne zajebavaju. Sedmorica osuđena na doživotni zatvor i još petorica na više od 19 godina zbog ubojstva u navijačkim neredima prošle godine.
    https://www.24sata.hr/sport/grci-drasticno-povecali-kazne-za-huligane-ove-godine-osudili-su-sedmoricu-na-dozivotni-zatvor-926957
  • db-izbjeglica
    13.6k
    S obzirom da je struktura tribina takva da je u prosjeku valjda više ljudi na sjeveru nego na zapadu, a ne vjerujem da za nekog na sjeveru "nema razlike između navijača AEK-a i Panathinaikosa", ovo baš i ne drži voduxavier

    Dinamo je klub za koji navija nekoliko stotina tisuća ljudi, možda i preko milijun ljudi, nebitno... žena, muskaraca, djevojčica, dječaka, svih dobnih uzrasta... dinamovi navijači nisu samo oni sa zapada i sjevera...o svemu ostalome možemo na temama o posjeti, kulturi navijanja i odlaska na stadion...

    Mene prvog apsolutno zaboli k...c za panathinaikos, jednako kao i za AEK!
  • xavier
    11.4k
    Dinamo je klub za koji navija nekoliko stotina tisuća ljudi, možda i preko milijun ljudi, nebitnodb-izbjeglica

    Ljude koji u životu nisu bili na stadionu, a dobar dio ih ni ne gleda utakmice, teško se može nazvati "navijačima".
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Ljude koji u životu nisu bili na stadionu, a dobar dio ih ni ne gleda utakmice, teško se može nazvati "navijačima".xavier

    Zašto?

    Zbog čega neki klinac iz (bubam) dubrovnika, od 15-16 godina, koji nikada nije bio na maksimiru...ali navija za dinamo, prati svaku tekmu na tv-u i stalo mu je do kluba nije navijač? Sorry, ja svojim više smatram tog klinca nego likove bez života kojima se fora otići potući u jebenu atenu, osramotiti klub i prouzročiti mu ogromnu štetu. :smile:
  • Droljo
    6k


    Reci to mom pokojnom dedi koji je bio član kluba od šezdeset i neke, koji je šezdeset godina pratio svaku tekmu na radiju ili tv-u...
    A na stadionu nije bio nikad. Iako je živio 70km od zg..
  • Riot
    1.8k

    Super je tvoj komentar.. koji veze s vezom nema. Zašto uopće komentiraš nešto u što nisi upućen? Jesi li pripadnik BBB? Očito da jesi čim pišeš o "našem prijateljstvu", a i imaš tu profilnu pa se barem možda poistovjećuješ s grupom. Nekako mi to ne ide u isti koš s kukanjem o tučnjavama prije koji mjesec, pisao si nešto o tome da ne tražim sad. Inače valjda je svima jasno da su tučnjave dio navijaštva i da će uvijek bit.

    Prošli put se srbi iživljavali nad dečkima a sad pogine čovjek. Treba više takvih partnera naći po europi.Droljo

    Znači zbog nereda 2015 i ovih sad koji su kažeš završili lošim ishodom krivi su loši zeleni prijatelji. Treba naći neke "partnere" koji se ne tuku i zbog kojih ne ulazimo u probleme, zbog kojih će svi lijepo pisati o nama.

    Moj dobronamjeran savjet je da ne pišeš o nečemu o čemu znaš nedovoljno. Valjda sad shvaćaš da ti upis nema smisla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.