• LovroZG
    1.3k
    Nije bitno ko je potego nož ak su u sukobu sudjelovali i naši idioti. Utakmica je odgođena zbog smrti i bojazni od daljnih nereda. Sad je najbitnije da se niš ne nastava te da i mi i Hajduk s vremenom odigramo naše utakmice bez novih sranja.

    A ove priče o izbacivanju i rigoroznoj kazni za krivi transparent okačite mačku o rep. Nema potrebe za dizanjem panike i dolijevanjem uljana vatru. UEFA ima disciplinski pravilnik i ne mogu nas izbacit za neš šta se dogodilo van stadiona, a niti mogu proizvoljno izbacit klub zbog krivog transparenta. Jedino treba vidit kak stojimo s rasizmom, tj. ksenofobijom, jer smo tu na crnoj listi.

    I jedna zamolba, nisam dio Boysa i ne slažrm se uvijek s njima, al pazite šta pišete. Nemojte izjednačavat ultrase s huliganima jer je to čisto generaliziranje i samo će dovest do nekih nepotrebnih podjela.
  • striko
    1.2k
    Najžalosnije je što će sada braća i pandur likovati jer imaju opravdanje za crne liste i represiju. Za mene je ovo najcrnje razdoblje navijanja za Dinamo. Epiteta ubojice se nikada necemo riješiti. Sjećam se još Leedsa i dan danas prvi spomen Galatasaraja mi je ubojstvo. Užas
  • LovroZG
    1.3k
    Btw, sljedeći tjedan nismo ni teoretski mogli igrat u Grčkoj jer tad Hajduk gostuje tam. UEFA-i i Grcima to naravno nije prihvatljivo.
  • Facke
    2k
    Znaci grcka policija je sve znala. Kud se krecu, kad dolaze di spavaju. I nisu reagirali.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ako već dolazi do zamjene domaćinstava, onda nek se igra pred praznim tribinama.
  • LeonianWrynn
    162
    Klub lijepo ima evidenciju svih članova kluba i svih onih koji su kupili godišnju kartu (podaci s osobne iskaznice).

    Ako se sad ispostavi da su neki naši navijači odgovorni (članovi kluba i oni koji dolaze na stadion), bili tamo i sudjelovali u ovome, mislim da bi klub morao doživotno zabraniti tim istim pojedincima dolazak na stadion.

    Klub nije odgovoran za ovo, ali može poduzeti neke mjere svakako.

    Za vas koji mislite da je to prestrogo ili što već, pogledajte što je "Iron Lady", Margaret Thatcher radila u Engleskoj u 80-tima, a danas tamo huliganizma skoro nit nema, tad su bili među najgorima na svijetu.
  • superhik
    10.4k
    radila u Engleskoj u 80-tima, a danas tamo huliganizma skoro nit nemaLeonianWrynn

    Vidim da si upućen u ovu temu kao ja u Švedski hokej
  • IstokKa96
    557
    Steta kaj ste otkljucali.
  • LeonianWrynn
    162


    Pogledaj Chelsea 80-tih i danas

    Znam nekoliko navijača iz Londona

    Huliganizam u Engleskoj tad i danas je neusporediv, i to je njena zasluga
  • nwankwo646
    342
    Već sam reka, ove godine sve nešto naopako...
  • Crusades1986
    9.8k
    Al ovo je odličan lakmus papir... kad mi netko spomene Margaret Thatcher znam da kurca ne zna o tematici
  • xavier
    11.1k
    @LeonianWrynn

    Ovo što se dogodilo je apsolutno tragedija.

    No nimalo ne pomaže tvoje pisanje jer otkad si došao, svaki dan krećeš pisati o novoj temi imajući pritom sasvim pogrešne informacije.
  • LeonianWrynn
    162
    Neka mi netko objasni po čemu sam u krivu molim
  • San Lorenzo
    11.7k
    Huliganizam u Engleskoj se prebacio sa stadiona na livade gdje je daleko od očiju javnosti, tako da Togonal nemože napraviti Otvoreno i pozvati goste koji će palamuditi o rastućem huliganizmu i fašizmu među hrvatskom mladeži.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Službeno prva u Zg 15., uzvrat 18. ili 19.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.