• Dragon1Warrior123
    3.3k
    ja bi još tu Lepinjicu naveo, malog Kastratija (kao zamjensko krilo) i to je doslovno to, eventualno Škorić ili Šutalo iz Osk kao četvrti stoperi, ali to nema baš nekog smisla...
  • deda
    32.7k
    Već sam o tome pisao. Dinamo je jebeno digao letvicu. Pojačanja u HNLu će biti sve teže naći
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    to i realno Dinamu se bolje isplati kupovat vani, jer mu u HNL-u nabiju žešće cijenu...
  • Kwedi
    3.8k
    da, na nekom uzorku od zadnjih 15 godina kako je krenula inflacija stranaca moš misliti kako je isplativije kupovati vani...
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    pa nećemo kupovat igrače iz Engleske ili top klubova, a tu je i dalje cijena u normalama, Beli i Andrić su definitivno preplaćeni za naše prilike i moglo se nać puno jeftinijih igrača (doduše možda ne tijekom zimskog prijelaznog roka)
  • Bosna86
    11.7k
    Morate uzeti u obzir da u cijenu tih transfera upada i dio za glasove u HNL i odrzavanje ovog statusa
  • Beowulf112
    331
    Zasto se na transfermarktu musa jos uvijek vodi da je kod nas iako mu je istekao ugovor??
  • Dudu
    2.6k


    Ostave tako kad nisu sigurni jel potpiso novi ugovor s obzirom da nije preso ni u jedan drugi klub, a nije toliko poznat da znaju detalje :D
  • Neki tip
    21.3k
    Mišković priče o Muriću u Dinamu nazvao običnom izmišljotinom.

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2111187
  • Eduardo
    20.3k
    Salvatore Sirigu neupitno je prva 'jedinica' Torina, ali momčad koju vodi Walter Mazzari traži ojačanje vratarske konkurencije koja bi 'puhala Siriguu za vrat', a izdvojili su dva kandidata: Palearija iz Citadelle i - našeg Adriana Šempera (21) koji je je Chievu na posudbi iz Dinama.

    Šemper je bio i član hrvatske U-21 reprezentacije koja je pod vodstvom izbornika Gračana ovog ljeta igrala u San Marinu na Europskom prvenstvu.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    jel ga mi uopće možemo povući i onda prodat? mislio sam da ovi imaju opciju otkupa
  • Eduardo
    20.3k
    ne bih znao. Znam samo da je njegov menadžer izjavio da on nikada više neće braniti u Dinamu.
  • vjeko1701
    8.4k
    Svašta je rečeno ali ako bi bio kvaliteta i ako bi dinamo bio zainteresiran to bi mu i dalje bila najbolja opcija.
  • Morales7
    184
    Malo razmišljam i jedno ime me kopka skroz. Mario Mandžukić. Juventus ga se svim silama hoće riješit, a nama mi bio ogromno pojačanje. Fajter, lider, po ukusu Bjelice, a mislim da bi za milju i pol plus bonuse razmislio. Naravno hoće ga i veći klubovi ali brat bratu dosta je zaradio u karijeri i para mu više ne treba
  • Dudu
    2.6k


    Hoće ga se riješit, al da neko plati 12-13 milijuna eura :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions