• LeonianWrynn
    162
    Meni se Kaneko zasad čini dosta dobrim, sviđa mi se kako je u driblingu samouvjeren,

    kako sam dobije loptu i onda stvori polupriliku ili priliku po toj desnoj strani (prođe igrača i ubaci ili proba proigrat nešto sa suigračem)

    Fali mu možda kako vi kažete uigranost s ekipom, trebaju se stvoriti automizmi i chemistry ali kvalitete on ima
  • Beowulf112
    326
    Druga kultura drugi jezik itd...treba mu dati vremena...pa sjetite se kad je modric iz tottenhama presao u real bio je proglasen prve sezone najlosijim pojacanjem la lige
  • CastAway1986
    1.4k
    Treba mu vremena sigurno Al s obzirom kako je rasturao ove zadnje utakmice u Japanu ocekivao sam ipak malo više
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Kaneko je jedini u prvom poluvremenu pokazao naznake profesionalnog nogometasa s par driblinga i ubačaja,vidljiva je još neuigranost s bekom,Petkom i Baturinom.

    Spikic moze igrati samo desno krilo ovo sto je vidjeno na lijevom krilu je mizerno.
  • Orc123
    7.9k
    On je u driblingu odlican i treba mu jedan rasni centarfor kojeg ce hraniti loptama, a kad dobi na samopouzdanju i kad se uigra bit ce jos opasniji po gol!
  • Droljo
    8k
    Spikic moze igrati samo desno kriloSvi na Sjever

    Od kad je došao slušam kako mu je prava pozicija lijevo krilo. Prvo ga je gušio oršić pa sada ivanušec...
    Zanimljivo
  • LeonianWrynn
    162
    Ključno pitanje je tko će nadomjestiti Ivanušeca kad on ode (vjerojatno nakon AEK-a)
  • Patak
    2.9k
    Nema ga tko nadomjestiti. Ne smije se prodati nikako pogotovo ne za smiješne iznose koji se spominju. Na kocki nam je puno, ova sezona je jedna od najvažnijih u zadnjih 10-15 g. Nadam se da su toga svjesni u Upravi.
  • emilperska
    5.5k

    Od postojeceg kadra i ovih iz Lokosa sta se spominju, nitko..
    To mora biti netko rang Despodov, Brekalo (naravno da ne on kao on) itd.
  • Dinaminjo
    930
    Kaneka treba momcad procitati, da se postavi na 5m kad lopta ide tamo, na 11m kad ide tamo itd..
  • emilperska
    5.5k
    Kaneko je najmanji problem. Ovo mu je tek druga tekma i ima jezicnu barijeru kao sto je Moha imao kad je dosao. Za Mohu znam iz prve ruke da su se rukama sporazumijevali prvih 3-4 mj.
    Problemi su Spikic, Bulat. To sto je Ljubo u sredini dezorijentiran od raubanja na beku pa ni ne znamo nit cemo kroz par mj znat jel je taj ili nije. Problem je sta Ukrajinac nece moc igrat dva puta tjedno. Problem je sto bez Ivanuseca udarac Gorici nismo maltene uputili. Baturina je van forme.

    S druge strane dobro je sto Dinamo nikad (maltene od Red Bulla 2016.) nije nekom u kvale LP isao s manje ocekivanja i ta situacija gdje ih ni navijaci, a ni kladionice (kvota na oba kluba 1,85) ne vide kao favorite u tako ranoj fazi kvali, mozda dodatno motivira. Izvuce nesto i iz Spikica i Bulata i Ljube i prodemo Grke.
  • Yovitssa
    625
    Ne bih htio ispasti negativan, ali čitajući vaše želje tu na forumu, moram napisati da se jednostavno trebamo priviknuti na scenarij u kojem odlaze sva četvorica nositelja. I Livi (jer ima ugovor jos godinu dana), i Petko (isti razlozi kao i kod Livija), i Ivanušec i Šutalo jer su najtraženiji. Hipotetski, uprava može "spustiti rampu" za svu četvoricu, ali to se neće desiti jer to nije radio ni Maminjo. Jednostavno, vrijeme je da odu. Tako ja to gledam. Dinamo je velik klub, ali HNL je jadna liga sa užasnom infrastrukturom i opravdano je da Ivanušec želi u jedan Feyenoord koji nije ni do koljena Dinamu, ali ima sve ostalo što Dinamo (HNL) nema.
    A zamjene? Bojim se da možemo očekivati samo prinove, nikako kapitalce i pojačanja sa instant učinkom. Uprihodili smo mnogo, ali vidimo da ova uprava radi na racionalizaciji svakog konta u bilanci tako da je po meni nerealno očekivati da ćemo trošiti milijune eura (realno, nika ni nismo)...
    Žao mi je samo što je za sve te rezove/racionalizacije/šparanja totalno krivi tajming. Ovo nam je najvažnija sezona u posljednjih nekoliko godina, ali morao je i to jednom doći na red.
    Uprava i trener imaju moju podršku (da ne ispadne sad da ih kritiziram) i nadam se da ćemo nakon kraja prijelaznog roka imati razloga za veselje!
  • CastAway1986
    1.4k
    Nije neki start u prvenstvu al ne treba panicariti! Sigurno da japancu nije lako zbog jezične barijere zato se moglo dovesti još jednog ima dosta dobrih krila i veznjaka u njihovoj ligi!!Al Ivanušecov odlazak bi bio strašan problem , još se piše kad on ode Rukavina će dobit šansu!!Kako će Rukavina nešto pomoći kad ni Stojkovic ni Vidovic nisu adekvatna zamjena za Luku, zato su po meni dvije opcije ne dopustiti mu da ode bar do zime ili kupiti nekoga i platiti više a da ga odmah može zamijeniti !
  • Dinamosaur
    1.5k
    jos bi samo nadodao kako za Luku tako i za Sutala
  • Zagi
    7.7k
    Kaneko najbolji igrač prvog poluvremena.
    To što je prvo poluvrijeme bilo jako blijedo, najmanje je do njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions