• Šteco
    680
    šta god taj međed napiše bi trebalo biti zabranjeno kao relevantno linkati. Čak je jednom u podcast inkubatoru rekao "ja da sam navijač dinama". Trovač medijskog prostora i Dinama. Niti jedan drugi medij o tome nije pisao koliko sam našao. Osim srpskih, koji su eto, slični međedu.
  • CastAway1986
    1.4k
    Takav mi se činio i u prvoj utakmici Kaneko, kao da nezna koja mu pozicija nit što da napravi a i nije dobivao nešto lopti!
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Kaneko slična kvaliteta ko Špikić. Kaneko je možda malo brži, Špikić ima malo bolju tehniku ali tu su negdje kad se sve zbroji. Jedino što me smeta kod Kaneka je što loptu gotovo nikad ne prima na krilu niti se kreće po krilu. Iz nekog razloga lik non stop ide u sredinu kao da je Baturina i tako guši ionako zagušeni prostor u sredini.
  • Maximo
    490
    Mislim da Špikić nema bolju tehniku ni od Livija
  • xavier
    12k
    Mislim da Špikić nema bolju tehniku ni od LivijaMaximo

    Jedno je ne voljeti nekog, ali ne treba zato biti toliko subjektivan. Špikić ima odličnu tehniku i, što je najbolje, uvijek isprati svog igrača, znači nije od onih koje nije briga. No kako uz sve to uspije biti potpuno beskoristan na terenu, e to mi je stvarno misterij.
  • Mihaljević
    9.8k
    d45qjm6jbea84l47.jpg
    36 milijuna... Najveći izlazni transfer iz Dinama ikada. Svijetski a naš...
  • emilperska
    5.5k

    Dojma sam da osim tog sta nije navikao na ovako crvrst nogomet (ne brzo nego bas cvrste duele), najveci zajeb kod njega je sta ne zna koja je pozicija. Ne igra krilo, ne igra beka. Par puta sam ga zatekao da on cuva leda Mohi umjesto obrnuto. Da li je to neki dogovor s Biscanom, nezz..
  • Maximo
    490
    Meni izgleda koda hibernira kada lopta dođe do njega na krilu, pa se treba zagrijat i krenut s akcijom.
    To vjerojatno ima veze s pozicijom koju je prije igrao, di je u istoj akciji branio svoj gol i odmah napado protivnički. Imao je cijelu stranu za sebe i nije imao praznog hoda. Moguće da je malo zbunjen i ne zna kako igrat tu poziciju gdje mu je veći naglasak na napad nego na obranu.

    Izuzev toga, čini mi se ko igrač koji ima znanje i da mu samo fali jedan klik da bude pojačanje, sad dal će ga kliknut...
  • Orc123
    7.9k
    Ozbiljno ocekujete od decka koji je dosao prije tjedan dana da pohvata sve automatizme u igri i da se uigra sa ekipom. Pa treba da se upozna posteno sa deckima. Ovo sto smo vidjeli do sad je dobro i siguran sam da ce biti nadogradnja....
  • Maximo
    490
    Pa ne kažem da to nije istina...samo velim što mi se čini da ga muči zasad..
  • miro
    4.4k
    Kaneko je jako jako zbunjen, tako to meni izgleda, ko da ne zna šta bi napravio, vidi se da nije uigran s ekipom. Japanac je, pa će valjda znat naučit šablone i kretnje
  • Captain America
    17.7k
    Čovjek ne zna ni riječ engleskog (imate vlog dečkiju iz podcasta 8 24 s utakmice s Astanom gdje se Kaneko muči s rečenicom "I will do my best for Dinamo" uz pomoć prevoditelja), a očekuje se od njega neki značajan doprinos nakon tjedan i pol na drugom kontinentu gdje ne poznaje nikog i u ekipi u kojoj se s nikim ne može ni sporazumit bez pomoći prevoditelja. Zasad zanimljiv igrač, al jako daleko od bitnog kotačića Dinama.
  • Maximo
    490


    daj linkaj taj podcast,nisam to vidio..
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ima tu finih izbora igrača bez kluba ...Eto npr meni je već kad sam gledao listu zapelo 2 igrača ...Idealni za Europu...Santi Mina i Modeste :D To su ipak teško dostižni za nas al eto :D
  • Captain America
    17.7k
    Na početku i kraju imaš Kaneka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions