• Juznjak
    3.8k

    Ne igramo na turniru sela da danas dovodimo igrača koji bi nas trebao spašavati i činiti razliku prekosutra.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Samo neka dode stojke sto prije. Mislim da ce spikica izbaciti iz prvih 11 vrlo brzo

    Onda mozemo vrtiti kaneko baturina ivanusec stojke
  • Kaktus Car
    509


    Jesi ti ozbiljan? Pa neće igrač koji dođe danas sutra biti na putu u Grčku i igrati kvalifikacije za LP bez i jednog pravog treninga!
  • austrijanac
    4k

    Mozda se Kaneu nadamo :lol:
  • Olmic
    3.6k
    za uzvrat moze pomoc svakako.. postavu za utorak znaju vec svi vrapci na grani
  • LovroZG
    1.3k
    Ne znam kak se iza kulisa odrađivo taj transfer, al u teoriji bi kvalitetan skauting išo ovako: Na temelju videa, statistike i/ili riječi menadžera i ljudi od povjerenja se neki igrač označi ko zanimljiv. Nakon toga se šalje neko kome Šimić vjeruje da odgleda par tekmi i da vrlo detaljan izvještaj na temelju kojeg se odlučuje dal će se uzimat igrača i za koju cijenu.
  • plavi devet
    303
    preko Football managera
  • LovroZG
    1.3k
    Btw, ako bi došli svi navedeni igrači za vezu i napad koji se spominju (Kača, Stojković, Alžirac i Vidović), usudio bi se reć da se time rješava problem širine jer se, čini mi se, svi ti igrači dovode da igraju. Čak i u slučaju odlaska Ivanušca koji je moguće Biščan i nespretno potvrdio jučer.

    Tu je jedino zajeb šta bi time napravili onu staru grešku prodavanja igrača u kolovozu bez da imamo spremnu zamjenu, što bi rezultiralo dovođenjem klinaca koji su talentirani, al ne mogu odma uskočit u prvih 11, pogotovo ne u Europi. To mi ne bi bilo prihvatljivo, osobito ak na kraju još prodamo Livija i/ili Šutala za koje imamo unutarnje rezerve (Nevistić i 4 druga stopera) jer bi tada trebali imati dovoljno novca za barem jednu, ak ne i dvije, kvalitetne i iskusne zamjene za igrače koji odlaze.

    Idealno bi naravno bilo da niko ne ode barem do zime jer se očito ide u komplet remont i dovode se igrači po guštu Šimića i Biščana, a za to treba vremena, al bumo vidli kak će se odradit transferi u "najvažnijem" dijelu sezone.

    I, s obzirom da sam se raspisao, da ostavim jednu žalopojku za Frigana. Znam da je on većini bio preskup, pogotovo kad se dokazalo da nas jadničke nije Rijeka htjela oderat s odštetom koju su tražili, al meni on vrijedi tih para. Njegova energija bi baš dobro došla u tekmama poput one jučer, a o njegovom plafonu da ne govorim. Janković je već u Rijeci, zgleda da će tam i Menalo, i stvarno je šteta da se nismo dogovorili za Frigana i smanjili si cijenu s tim dvojcem koji su tak i onak dobili.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    https://www.transfermarkt.com/alfredo-morelos/leistungsdaten/spieler/338962/plus/1?saison=2022

    Netko je bas napisao, ima dosta slobodnih igraca. Ali dati im ugovor na 2 god sa jakom placom a da fkt trpa bio bi pogodak
  • Joey Barton
    255
    Gdje je nestao Kiril Despodov? Legao bi nam idealno.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ivanusec i Šutalo na izlaznim vratima...
    Petkovic i Livakovic ušli u zadnju godinu ugovora, niti se zna idu li ili ostaju...
    Kaneko, Titraoui, Bernauer vise kao prinove ( Kacevenda, Stojkovic, Vidovic... takoder talentirane prinove..) jedino Bogdan nam je pojacanje na lijevom boku....

    Odu li sva 4 nasih reprezentativaca... Morat ce se po nekog kapitalca u napadu i na krilu....
  • Sbkbbb
    203
    https://www.transfermarkt.com/endri-cekici/leistungsdatenverein/spieler/204049

    Lako ga je dovesti, mlad je i mislim da bi bio pojačanje, ligu poznaje ne bi tražio velik novac.
  • dZg1986
    518
    E on bi nam sjeo odlično. Takav igrač nam treba u paketu s Despodovom. Dobar je bio u Rangersima. Jedino plaća bi bila problem,ali ako mogu Rangersi, zašto Dinamo ne bi mogao?
  • Kaktus Car
    509

    Znači trebalo bi se dati veliki ugovor igraču koji je van forme i koji navodno ima problema s pristupom i motivacijom. Nije dovoljno da se Petkovića mora tetošiti?



    A pretpostaviti ću da je ovo samo trolanje, a ne ozbiljno.
  • dZg1986
    518
    Makar sad sam malo tražio po internetu i našao sam da je Morelos navodno imao malo manje od 2 milijuna eura godišnje plaću u Rangersima. I još ima problema sa ponašanjem što je već spomenuto. Tako da ipak nije realna opcija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions