• sport
    3.3k
    Jeli netko od sveznalica primijetio kako su Lokomotivi ozlijeđeni Goričan i Mudražija i da su im Stojković i Kačavenda protiv Varaždina bili prijeko potrebni.A sad im slijedi pauza zbog odgode pa si vi dajte mašti na volju što će se događati dalje.
  • Mihaljević
    9.8k
    https://www.transfermarkt.com/statistik/vertragslosespieler Nmg vjerovat da ovdje nema nekih kapitalaca za Dinamo, nmg vjerovat da se ne može dati barem dvojici igrača milijunski ugovor , pa 2008/09 sezone su više igrača imali milijunske ugovore... Zašto se baš sada skraćuje proračun kad se sljedeće sezone vjerovatno ide izravno u LP + u kojoj se dobija duplo više para nego sad ... Mi da imamo nekog golgetera sa 20+ golova (Kojeg očito nismo imali od one sezone Henriqueza) utakmice bi se završavale u prvih 20 minuta... Nama trebaju kapitalci , a ne prinove!
  • LeonianWrynn
    162
    Baš me zanima, da je Mamić još uvijek u klubu a da se ovo dogodilo, koliko bi ljudi paničarilo sad

    Jer meni se čini da neki samo čekaju na kiks da popljuju pola momčadi, Bišćana i upravu

    Ako imate nekih kritika prema njima, samo dajte i napišite, ali gdje ste bili nakon 4:0 protiv Astane ili 3:0 protiv Istre?

    Tad je sve bilo ok i nije se ništa negativno pisalo

    A sad nakon nesretnih 0:0 protiv Gorice i dvije skoro 100-postotne šanse promašene sve se raspada

    Vidi se da mnogi nisu objektivni nego emotivno razmišljaju
  • Rizvo
    22
    Po meni, ja bi prodo Petkovića za jednog pravog golgetera...iako je najbolji nemamo od njega tolike koristi...
    Ali realno nam treba napadač...Emreli u globalu ne donosi prevagu...
    Lijevo krilo jer to Špikić nije...ionako meni nebi ni igrao...
  • Mihaljević
    9.8k
    Ma jebo Mamića jebo Šimića... Ova sezona HNL-a je najbitnija u povijesti a mi smo već dva puta kiksali , ne kažem ja oni su i protiv hajduka i protiv Gorice igrali dobro i bili bliže pobjede , ali bodovi se pišu...
  • Droljo
    8k

    Recimo ovaj: https://www.transfermarkt.com/aylton-boa-morte/profil/spieler/352811
    Prezimenjak nas je već nasapuno jednom a i ovaj je ljuta guja :lol:
  • emilperska
    5.5k

    Taman da ne ode nitko, a otici ce. Ovo sto sad imamo za naslov nije dosta.
    Prosle godine smo od kad je liga 10, osvojili maltene skoro najmanje bodova. Pa ni ta usporedba nije dobra jer taman i da ju ponovimo mozda nece biti dosta.
    Sto cemo se sad odjednom jer smo postali poludemokratski klub zadovoljat naslovom svake dvije tri godine?
    Smatram da prvih 11 koje imamo bez odlaska Ivanuseca i ovo sta imamo na klupi, nije dovoljno da budemo prvaci uz 2 utakmice tjedni. Naravno da vremena ima da se stvari okrenu, ali prijelazni rok traje jos malo vise od 3 tjedna, a nama trebaju pojacanja, a ne prinove.
    Bio sam ove godine na svakoj utakmici. Prosle i pretprosle sezone sam kombinirano propustio sve skupa 7 utakmica domacih (u 2 sezone). Ako smatram da mi ovo izgleda lose i da mislim da bez nekog jaceg zaokreta necemo bit prvaci, napisat cu to. Ja nisam europski navijac i zanima me HNL prije svega.
  • Droljo
    8k
    gdje ste bili nakon 4:0 protiv Astane ili 3:0 protiv Istre?LeonianWrynn

    Gdje si bio 91'? Glupost.
    Imaš jači/skuplji roster od cijele lige zajedno i normalno je da pobjediš istru.
    Vele gorica parkirala autobus. (Naježim se kad to čujem)
    Pa majstore, parkiraj ti autobus cityu (takva je razlika u igračima) pa izvuci nulu.
    Ili sad u utorak parkiraj bus pa se vrati u zg sa 0:0 ak je to tak lako i jednostavno
  • Mihaljević
    9.8k
    o0x1seo1k10cfzv5.jpeg
    Ivanušec lijevo , MB10 , Stojković desno i neki napadač koji već ima iskustva zabijanja 20+ golova bar 2 sezone u nekoj Belgijskoj, Rumunjskoj, Grčkoj , Cvajti... A Petka na osmicu tamo bi bio glavni :D
  • Dinaminjo
    930


    Glavni u gubljenju lopti
  • San Lorenzo
    15.5k
    A Petka na osmicu tamo bi bio glavniPlavaSlavonija86d

    Ma šta na osmicu frende, na peticu, treba nam defenzivnog skoka, a i buildup bi nam profitirao jer Miško nebi silazio nisko. :cool:
  • xavier
    12k
    A Petka na osmicu tamo bi bio glavniPlavaSlavonija86d

    :eyes:
  • PlavacZRima
    289
    Nama bi kao prava zamjena za LB dobro došao neki mlađi ofenzivniji bek pa ak treba nek bude i rupa u obrani.vjeko1701

    Imali smo Peru koji istina nebi spadao u kategoriju mladi bek,al je ofenzivno bio zvjer pa su ga svejedno šikanirali
  • DiddyGuela
    2k


    Nezadovoljstvo je zbog omjera 1-1-1 nakon odigrana 3 kola u HNLu. Ovo je najlosiji start u prvenstvu u zadnjih...koliko godina?

    Ili da postavimo stvari ovako. Zar bi stvarno trebali padati na guzicu od odusevljenja nakon 3 boda u Puli i prolaska u 3. pretkolo LP?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions