• San Lorenzo
    15.5k

    Nisam za Pjacu, ali kad vidim koga se uigrava već dvije utakmice na Ivanušecovoj poziciji... :eyes:
  • Maximo
    490


    Ma čak ne samo to, ok došli su recimo Šutalo za 4.5 i Rog za 5, to su nam bila valjda najskuplja pojačanja. Nego prag procjene cijene i kvalitet kao da je dosta niži kod ovih ljudi koji rade.

    Recimo ok za Frigana miško stvarno je tražio previše, ali mogo se možda neki deal sa 4 mil +%+ koji od ovih igrača koji su ionako otišli. Za vipotnika recimo ne vidim zašto mi isto nismo dali ovu cifru za koju ga je bordeaux doveo.

    Više mi izgleda da rade na način ako je igrač dobar evo vam 1+ milja, ako je možda pojačanje evo vam 2-3 i to je maksimum...

    Nadam se da će vrijeme pokazat da sam u krivu...
  • Schpatz
    473
    Neki vele „da mi trazimo rjesenja“…. Mi? Mi nismo tu da trazimo rjesenja. Ljudi su za to placeni i na temelju toga ce se, ako ne bude dalje stimalo, dijeliti otkazi ili s druge stane, ako ce sve stimat, i dalje davat podrska. Jasno ko dan.
    Tesko da netko od nas ima ovdje iskustva u sportskom sektoru i vodenja nogometnog kluba.

    Uostalom, trebamo „kapitalce“ a ne Stojkovice, Kacavende, Titraouija i takve igrace, kazu neki.
    Koji su to po vama kapitalci koje bi Dinamo trebao dovest?
    Svi pricate o kapitalcima, ovome, onome, a 3000 ljudi na stadionu. I onda jos k tome, zadrzat Livakovica, Petkovica, Ivanuseca i Sutala. Livakovic taman i Fener igrat svako kolo pred 20tak tis navijaca ili pred 3000 navijaca i jos uz manju placu? Kaj ce Ivanusec u Feyenoordu? Igrat pred rasprodanim stadionima po Nizozemskoj ili igrat pred 3000 ljudi na Maksimiru? Da ne pricamo o Sutalu.

    Nemamo apsolutno nikakvo pravo ovak nekaj pisat i pizdit na klub i na igrace dok ne pocnemo od samih sebe.

    Kritizirajte prvo sebe i podrsku klubu. Jer ovo je tuzno i zalosno.
    Kapitalci od par milijuna eura sigurno nece doc u Dinamo jer pod br 1) Dinamo ipak nije toliko financijski mocan kao sto tu svi misle 2) ti igraci od par milijuna eura imaju ponude i vecih europskih klubova i boljih liga koji mogu i vise platit 3) ti klubovi imaju vecu podrsku nego kaj ima Dinamo u sub navecer i igrat pred 3000 ljudi kao u 2.poljskoj ligi.

    Ali da, placajte igrace milijunskim ugovorima, igrat cemo LP, tam cemo napunit stadion, dobit premije od UEFE pa bumo imali za sve. Ali velika vecina Dinamovih navijaca ne shvaca da navijaci cine klub. Ne premije od UEFE, ne transferi, nego navijaci. A Dinamo ocito navijaca nema. Nego samo internet navijaca. Navijaci nisu samo na tekmi u Europi. Ili na Hajduku nego upravo na ovim „malim“ utakmicama.

    Suocite se s realnoscu vise i shvatite da ovo nije FM! Dinamo nikad nije i vjerojatno nikad niti nece dovodit „kapitalce“ od nezz 7-8 ili 10tak milijuna eura.

    Ponavljate se ko papagaji ovdje, kapitalac ovo, kapitalac ono, cmizdrenje za razno raznim igracima a Dinamo nikad nije bio klub koji ce dovodit vise manje stare igrace koje nemre preprodat nego jednostavno dovodit mlade igrace i stvarat da moze preprodat i da moze imat normalnu financijsku situaciju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Da, orsa i petko isto nisu bili kapitalci. Nitko nije imao pojma tko su dok nisu dosli. Cak se sjecam ruganja, da dovodimo propale igrace, ali eto ozivjeli su u dinamu. Da li ce francuz i kaneko biti top zvijezde za godinu dana treba vidjeti.

    A vjerujem da ce se jos dovoditi kako ce se prijelazni rok priblizavati kraju
  • Efes Pilsen
    8.3k
    nisam ni ja, al takav osjecaj imam. On je ime jbg, a njima jedno treba..
  • vjeko1701
    8k
    Pjacu za neki ugovor kao Bogdan, plaća i transfer po broju odigranih utakmica/učinku i mislim da bi mogao doprinjeti barem u utakmcama ko jučer.
  • Ivanmtk
    1k
    Panika razmaženih navijača koji su navikli da imamo +10 do 1.9... Sad će se tek vidit koliko neki vole Dinamo i daju mu podršku.. Ovo j sve do sad bilo fejk
  • Patak
    2.9k
    Neće mi začepiti usta čak ni da taj mali Alžirac postane novi Messi. Nisam za to da nedokazani igrači iz smiješnih liga dolaze u Dinamo osim besplatno u našu nogometnu školu. Tko je uopće gledao tog Alžirca i u koliko utakmica? Imamo li mi tamo uopće skauta ili je to bilo na "riječ" nekog menadžera? Uglavnom tih pola milijuna dao bi za Oršića jer smo njega propustili zbog financija ili bi podebljao plaću Ivanišecu ili uložio u neko dokazano ime za koje znamo da će biti pojačanje.

    Imamo i mi dovoljno svojih talenata za isprobavanje
  • Zagreb1992
    1.7k


    Oršić da se htio vratiti bi došao, a ne otišao u Tursko kod Bjelice ...JStojkovića već danas dopeljati i sutra objaviti ..AEK dovodi kvalitetnog Poncea , a mi nekog mladog Alžirca
  • emilperska
    5.5k

    Po tvom, Hajduk bi mogao dovesti Brozovica.
    Padala je kisa, godisnji su, stadion se raspada i svejedno se skupilo nas 3000 debila koji smo dosli, s godisnjim kartama ili bez.
    Sezona u HNLu lagano ide u nepovrat. Jos 1 ili 2 ovakva kiksa i bit ce kasno. Nikakvi igraci iz Alzira, Japana, Lokse i Ligue 2 nece donije prevagu i bit odmah za prvih 11. A nama da bi bili konkurentni s Hajdukom nakon odlaska Ivanuseca treba:

    1. Jebacko lijevo krilo
    2. Jos jedan lijevi bek
    3. Jebacki centralni vezni
    4. Ako Japanac nije bolji od Spikica, trazi dalje.
    5. Ako ode Sutalo. Jos jedan stoper ili desni bek jer ce Rile igrat stopera.

    Tu opce ne pomisljam na odlazak Petkovica..
  • vjeko1701
    8k
    Jos 1 ili 2 ovakva kiksa i bit ce kasno.emilperska

    Previše drame u jednoj rečenici. Nijedan od konkurenata zadnjih sezona nije osvojio više od 65% bodova. Mi smo prošle sezone imali +10 sa 9 neriješenih i 3 poraza. Znači 12 kikseva. Recimo da nam onda ove sezone preostaje još 10 kikseva u 33 kola...to je svako treće kolo. Neka i netko od konkurenata apsolutno sruši svoj rekord od 65% bodova, opet imamo neki luft.
  • emilperska
    5.5k

    Mislim da ce ti sad bit nerazumijevanje radi posta hahah.
    Mislim da nitko ne bi smio bit protiv dolaska igraca od nepunih 20 godina na sirem popisu reprezentacije Alzira.
    Ali apsolutno se slazem da je dogorilo i da mi trebamo igrace za prvih 11, a ne 5 ili 6 dolazaka koji su svi igraci za klupu eventualno. To bi mozda imalo smisla da nama nositelji ostaju i da smo od prije imali rjeseno pitanje lijevog beka..
  • Tongo Doumbia
    4k
    reply="Schpatz;273774"] tako je. Jučer sam, kako nisam iz Zagreba i premija mi je otići na utakmicu u Maksimir, gledao Dinamo u društvu čovjeka koji živi od stadiona nekih 15- ak minuta pješice. Na utakmici jasno nije bio već dvije ili tri godine, ali je uredno bacao komentare poput " raspada ", " nikad boljeg Hajduka " , itd... To nisu navijači nego populisti !
  • Droljo
    8k
    Meni je jako zanimljivo kako nekakvi englezi, talijani i sl. sa 19 godina mogu igrati prve lige u engleskoj i italiji a naši, u tim godinama, su za još 'godinu dvije u loxi' :meh:
    Čudno
  • Schpatz
    473


    Ti jako dobro znas kaj sam ja sad mislio i ne izvlaci se tu sa tim, u zadnje vrijeme, jako populistickom temom Hajduka.

    Radi se o podrsci klubu. Bilo dobro, bilo lose. I jednostavno pruzanje podrske klubu. Puno znaci.

    I onda, ne ode se na stadion, pljuje se po svakom drugom Dinamovom igracu, po Upravi kluba kad god se stigne. Sezona jos nije niti za prav ni pocela, vec je poceo raspad sistema. Traze se nekakvi kapitalci, zadrzavanje kljucnih karika a momcadi se uopce ne pokazuje da ima podrsku. I isto tako, zahtjeva se od Uprave da dovodi igrace od par milijuna eura, a i nekim igracima jako veliku ulogu igra pred koliko i kakvom publikom igra plus kaj se sanjaju igraci koje si Dinamo, realno, nemre prisutit.

    Dosta je licemjerno od nas kao navijaca zahtjevat od Uprave igrace visoke klase kada mi sami nismo na toj razini podrsci kluba. I to je ono kaj mene smeta. Jednostavno je, ti nemres kritizirat druge ako ne vidis i dio gdje je i sam navijac kriv. U okviru koliko navijac klubu moze pruzit.

    Mozda nije svaki Dinamov navijac kao bas njegovi ultrasi „u dobru i u zlu, Sjever je uvijek tu“, ali da si zasluzili malo kredita i malo vise vjere i prije svega podrske- jesu. Ukljucujuci i Spikica i Sucica i Biscana sve ostale koji su jucer podbacili i koje se iz razno raznih razloga na terenu nemre vidjet. Ali kak je netko ovdje vec napisao, da je jucer barem jedna lopta usla u gol, pisalo bi se tu podosta drugacije.

    Kritika se treba izrazit. Pozitivna i otvorena kritika. Ali napadat na ovaj nacin pola Dinamove momcadi, strucnog stozera i Uprave nakon 6 utakmice nove sezone, mislim da je pretjerano pa cak i nezasluzeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions