• Svi na Sjever
    2.2k
    Po vidjenom danas i opcenito napadackim suženim opcijama,mali Stojkovic ce do kraja kolovoza izborit prvih 11 ako uopce dodje.

    Nama nasušno treba igrac koji je jak 1na1 kako na krilu tako u sredini, veceras se to moglo vidjeti na trenutke samo od Kaneka.
  • CastAway1986
    1.4k
    Nisam bio u mogućnosti gledati, kakav je bio japanac?
  • Armagedon13
    959
    Ivanušeca "prodat" za te novce (8-10M) u ovom trenutku je .....
  • Patak
    2.9k
    Kad se propustio Oršić zbog financija već mi je prijelazni rok bio sumnjiv. Jer tu je kao Ivanušec koji je procvjetao od kad Oršića nema, to je bio izgovor i tu na forumu. Nadam se da Ivanušec ne ide nigdje do isteka ugovora pogotovo ne za smiješan iznos ispod 10 M, ako treba nek mu se pojača ugovor jer zamjene nemamo niti ćemo ju imati. To vrijedi i za Šutala i Petkovića. Ajd Livaković ako ima izlaznu klauzulu i ako želi otići je druga priča.

    Alžirca iz neke smiješne lige nije trebalo dovoditi za bilo kakve novce, a ne za pola milijuna eura. Ako imamo tamo skaute nek dođu kao klinci poput Olma, Tonona, Burtona u jednu od najboljih nogometnih škola na stan i hranu, pa nek treniraju. Neki uspiju kao Olmo pa imaju koristi i igrač i klub, neki ne kao Burton ali nismo potrošili neke novce.

    Nadam se Vidoviću i Loxicama jer nam treba širine i kvalitete. Rijeka i Osijek su pogodili sa našim igračima iz inozemstva (Ivanović, Pašalić, Pušić), mislim da ćemo i mi s Vidovićem.
  • markoli
    1.7k
    Ne kužim zašto se stavljaju tweetovi od nekog našeg lika koji zna jednako kao i prosječni forumaš. Nije on nikakav insider niti ništa, samo prenosi informacije koje više manje svi znamo.
  • Maximo
    490
    https://www.24sata.hr/sport/sesta-utakmica-ali-i-drugi-kiks-tko-to-u-klubu-misli-da-stojkovic-nije-pojacanje-za-ovaj-dinamo-926520

    ovo je ok članak, neću zasad davat ocjenu uprave i sportskog direktora, ali ovaj dio s čekanjem dovođenja igrača dok kao tržište odradi svoje mi se opće ne čini ko dobra opcija...to je jasno i BIšćan rekao, govoreći stalno da mu trebaju igrači u rotaciji...što ako tržište odradi svoje na način da nam pokupuju sve igrače koje želimo...
  • Orc123
    7.9k

    Ali mi vec sad trebamo i kojeg kapitalca a ne samo igrace u rotaciji i prinove! Pa za zarađeni novac dovedu se ozbiljna ali bas ozbiljna pojacanja! Ako stvarno ide Ivanusec sto je glupa odluka, ako ide Sutalo i mozda Livi pa mi smo zaradili preko 50mil eura! Zar si onda ne mozemo priustiti 2-3 kapitalna igraca plus jos koja peinova u vidu Stojkovica i slicno ...
  • marcio amoroso
    36.4k

    Još jednom te molim da se ne ponavljaš. Početi ću to smatrati trolanjem.
  • mali M
    5.1k
    Realno trebamo i Kaču i Stojka i alžirca i nekog napadača. Idem malo nepopularno ali moje razmišljanje je da bi mi Perković bio zamjena za LB, ali ja bi dopeljao i Pjacu za lijevo krilo. Ako je plaćom prihvatljiv nebi razmišljao sekunde. Jednom sam već rekao da je ovo cijena zadržavati najjače igrače pod svaku cijenu čim duže.. onda ti se dogodi da većina njih odlazi u istom trenutku.. uglavnom meni nije drama, loksa boys, alžirac, napadač.. i lijevo krilo...
  • plavi devet
    303
    Alžirca iz neke smiješne lige nije trebalo dovoditi za bilo kakve novce, a ne za pola milijuna eura. Ako imamo tamo skaute nek dođu kao klinci poput Olma, Tonona, Burtona u jednu od najboljih nogometnih škola na stan i hranu, pa nek treniraju. Neki uspiju kao Olmo pa imaju koristi i igrač i klub, neki ne kao Burton ali nismo potrošili neke novce.Patak

    Jedva čekam da dođe i začepi usta svima vama koji ste ga pokopali i napadate upravu prije nego je bilo šta odigrao.

    Nije ni meni drago vidjeti ovako stanje na tablici, ali koda je 34. kolo i bježe nam 5 bodova, takva je panika i atmosfera.
  • vjeko1701
    8k
    I ja mislim da bi Perković mogao biti rezervni LB u ravnopravnim ili defenzivnim utakmicama. Jučer se bojim da nam nažalost ne bi puno donio. Nama je realnost da se 9 HNL momčadi postavlja postavlja protiv nas defenzivno od čega valjda 7 totalni bunker. Mislim da će možda Osijek biti najlakše 4 utakmice sezone. Ne zato jer su loši nego zato jer su zasad pokazali jako otvoren nogomet.

    Nama bi kao prava zamjena za LB dobro došao neki mlađi ofenzivniji bek pa ak treba nek bude i rupa u obrani.
  • Maximo
    490


    Ma kažem, to je taj dio koji neću komentirati sa sigurnošću dok ne završi prijelazni rok, ali...opće se ne priča o pravim pojačanjima, samo se govori kako nećemo mi davat za igrača 4-5 mil, to nekako ne zvuči ko priča koju navijač hoće čut. Jer teško dovest instant pojačanje za 3 mil eura. S druge strane prodat igrača ko ivanušec za ovu cifru...više puta rečeno, ali komentirat ću ako se dogodi, jer mi još nema veze sa zdravom pameću. Kaj bi s takvim potezima ova uprava poručila? Zanima nas samo zarada...kvaliteta ako pogodimo kojeg od ovih igrača za 0.5-1m eura
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Iz nekog razloga sam uvjeren da ce dovest Pjacu kao vatrogasno rjesenje umjesto Ivanuseca.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ivanusec jos nije otisao, mozda je Igor bio nespretan sa izjavom, mozda ipak na kraju ostane. Ne treba dizati paniku. Bar jos ne sada
  • mali M
    5.1k
    Al ne kužim nismo klub koji je dopeljavao igrače za 5-6mil. Šta sad svi to zazivate. Meni su igrači za 2-3 mil pojačanja, ponašamo se kao da je Stojković 15godišnjak s potencijalom...to je ozbiljan prvotimac..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions