• San Lorenzo
    15.5k
    Igracj su profesionalci i placenici na kraju dana.Dinaminjo

    Da, i? Ivanušec je potpisao ugovor do sredine 2026., klub zamjene za njega nema.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Imamo li bolje opcije od njega?
    Naravno, htio bih i ja zadržati Ivanušeca ali ako ga ipak puste ne mislim da će doći itko bolji od Vidovića, samo se nadam da će doći brzo
  • emilperska
    5.5k
    Nama treba igrac tipa Orsic, Livaja (jbg sad) koji svojom pojavom tjera igrace Slavena i Gorice da se useru, bjeze i grijese. Cak ne pricam o europskoj razini kao prvom kriteriju. Kad ovi iz Gorice vide Spikica, Bulata i Ljubu boli ih kurac. To smo vidli i danas.
    Posto je evidentno da rotacije nemamo, da Ivanusec ocito odlazi. Nikakvi igraci iz Lokse, Rijeke, Maribora ili slicnih pm. Nama treba zvijer odmah koliko kosta da kosta.
    Ili reci javnosti i treneru da je ova sezona prijelazna kako bi ponovno stvorili dinastiju koja ce harat do tipa 2029. i da sad gradimo momcad za te stvari. Nije ni to sramota.
    Ali varat javnost da bez Ivanuseca i s Bulatom, Spikicem i Ljubom te Vidovicem/Stojkovicem kao zamjenama za ovakvog Ivanuseca, ganjamo neko proljece i naslov je mazanje ociju i laganje ovog dobrog trenera kojeg imamo, nas 4500 pretplatnika, svih ostalih navijaca, a u krajnjoj liniji i ovih stupova sta ce ostat tipa Bruno. Kako ces ga s Bulatom i Spikicem u ekipi ujebat da potpise novi ugovor. Izgubit ces i njega..
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Vidović je bio rubno prvi sastav u desetoj ekipi nizozemske lige. Pred kraj sezone je više bio na klupi nego u prvih 11. Nema nimalo impresivnu statistiku i tek mu je 19 godina. To je još jedan koji bi prvo trebao godinu-dvije u Loksu pa tek onda može konkurirati za dinamovih prvih 11.
  • Dinaminjo
    930


    Nitko ne stavlja igraca na posudbi na kraju sezone u prvih 11 ako ne mora. Slaze se vec momcad za sljedecu sezonu

    Al da je nerealno od njega ocekivat da za 6 mj ude u krug reprezentacije gdje je trenutno Luka, da, nerealno je.
  • emilperska
    5.5k

    Dobro sad bas Loksu hahaha.. pisao sam ranije da bi njega cak prije Stojkovica. Ali to su nijanse i svakako nijedan ni drugi nisu za prvih 11. A ako bude u prvih 11 bez da je netko povrijeden ili kartoniran. To je sumrak sportske politike i nasih sansi ove godine za ista..
  • Orc123
    7.9k
    Nemam nistanpeotiv dovodenja Titrauija, Vidovica, Stojkovica ali to su igraci rotacije a ne starteri u prvih 11..takvi nam isto trebaju ali nam treba i par kapitalnih pojacanja...Kaneko ima ono nesto i kad se uigra bit ce sigurno pojacanje, ali on treba u sredini napadaca kilera koji ce napadat njegove ubacaje jer kaneko zivi od Driblinga i ubacivanja. Siguran sam da ce s vremenom biti i opasniji po gol!

    I jos nesto, mi smo prodisali danas kad je Ljubo otisao u sredinu a izasao je Sucic, naravno i luka je usao i Mika ali Sucic iznimno malo sudjeluje u izgradnji napada, jako se malo nudi i Misic ostaje sam u kreaciji, dok je Ljubo usao tamo bio ga je pun teren i stalno se nudio i puno je zivlji i eksplozivniji igrac! Nije to kritika za mladog Sucica vec on je trenurno igrac za rotaciju u hnl i tjt...opet dolazimo do deficita sa veznim igracima.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ima 25 nastupa, 4 gola i 0 asistencija kao krilo. Njegova jedina referenca je to što je u jednom trenutku u mlađim uzrastima bio u Bayernu ali bio je i Dajaku u Bayernu. Njega se može dovesti kao ulaganje u budućnost ali on sigurno ove sezone ne može pomoći Dinamu.
  • Juznjak
    3.8k
    Igracj su profesionalci i placenici na kraju dana.Dinaminjo

    Upravo zbog toga bi on trebao igrati i davati se 100% za Dinamo sve dok ga Dinamo ne proda. Sam je potpisao ugovor do 2026. Nakon jedne dobre polusezone trebalo bi ga se odma puštati i to u najmanju ruku ispod cijene. Nije Dinamo humanitarna organizacija pa da čeka igrača da proigra i onda ga pusti negdje gdje je kao bolje.
  • emilperska
    5.5k

    Velim, stoji ti vecina tog. Mislimo isto, malo drukciji izrazaj.
    Meni su on i Stojkovic igraci koji bi prosirili rotaciju na nacin da vise ne gledamo Spikica, Bulata i slicne u ikakvim kombinacijama niti da s klupe ulaze. I tu staje prica.
    Trebamo barem 2 kapitalca ako Ivanusec ode.
    Nikakve U21 reprezentativce, igrace iz Japana, Ligue 2, HNLa itd.
    Glava je za svasta kriv, ali za ovo sto cemo si napravit u ovom transfer roku nije. Pogotovo sta sad para imamo jer se prodao mali Pep i uslo se bar u neke skupine.
    Odrijesite jebenu blagajnu i dovedite 2 momentalna pojacanja bez da se vodi rasprava po forumima jesu manja ili veca steta od Spikica. Cim mi tu raspravljamo da li je netko bolji od Spikica, gasi svijetlo..
  • Joey Barton
    255
    Ako se želi titula onda se obavezno spušta rampa na odlazak sva četiri HR reprezentativca i produžuje se ugovor s Petkom i Livijem. Dobili smo lovu od Gvardiola i obojici dignite na milijun eura.

    Molim lijepo u ponedjeljak Luku Stojkovića, Alžirca kojem se riješava viza mjesec dana i Ramon Miereza.
  • Noel
    6.1k
    Goran Tomić je spreman ukoliko Biščan ne izdrži ove dane.
  • emilperska
    5.5k
    Alzirac dolazi vec 3 tjedna. Japanac je dolazio 4 tjedna. Cak i da jesu igraci za prvih 11 ili buducnost. To je trebalo bit rjeseno ranije. Japanac se na europski nogomet morao adaptirat na pripremama zajedno s Alzircem. A ne da se jedan uci komunicirat s ekipom na AEK-u dok Hajduk bjezi, a Alzirac ce prve minute dobit eventualno u petom kolu.
  • Orc123
    7.9k

    To su igraci rotacije i ulaganje u buducnost sa mogucnoscu da budu pojacanja. To je taj cjenovni rang i toga moramo biti svijesni! Takvi su nam isto trebali i trebaju nam i dalje, ali sad nam trebaju i kapitalna ulaganja!

    Jedini dva kapitalci povezivani s nama ove sezone i koji su bili blizu jesu Mika i Tunizanin. Jedan je dosao a drugi nazalost ne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions