• xyz
    840


    Točno. A kolega govori da ćemo ''imat više krila neg ikad''.
  • Jean
    12
    Gledam Lokomotivu sada i mozda nije mjerilo ova utakmica danas jer su uvijeti takvi kakvi jesu ali niti jedan od ove dvojice(Stojko i Kaca) ne vrijedi vise od milijuna, prije bi Brodica doveo kao rezervnu spicu.
  • Captain America
    13.3k
    Gledam Lokomotivu sada i mozda nije mjerilo ova utakmica danas jer su uvijeti takvi kakvi jesu ali niti jedan od ove dvojice(Stojko i Kaca) ne vrijedi vise od milijuna, prije bi Brodica doveo kao rezervnu spicu.Jean

    Inače je isto igrat uz Mišića, Rileta, Ljubu, Petka, Šutala... i Bubanju, Kalaicu, Miličevića...
  • San Lorenzo
    11k

    Stojković ima dva gola i asistenciju, šta još treba napraviti, izmasirati ti stopala i ušuškati u krevet?
  • Kaktus Car
    341
    Kakav Brodić? Kulenović je već pod ugovorom, bolje onda njega zadržati za treću špicu.

    Stojković je jedini igrač iz HNLa koji pokazuje potencijal za Dinamo.
  • Jean
    12
    Gledas utakamicu? Puno veca prevaga su bili Majer i Ivanusec kad su igrali u Loksi nego ova dvojica za koje traze ko zna koliko novcanica, misljenja sam da ne vrijede toliko.
  • San Lorenzo
    11k

    A ništa, najbolje da ga prepustimo nekom belgijskom klubu i onda kasnije plačemo da nam stranci isušuju bazen.
    Stojković ima strašan potencijal i nije ga moguće dovesti po nekoj miki maus cijeni od milijun eura...to je jednostavno tako.
  • Sajla
    3.2k
    ako ne Stojković, to znači da u Hrvatskoj nema igrača za Dinamo.
  • Ludovic IX
    5.2k
    koliko krila?

    Špika, Japanac, Rukavina još nije prodan koliko znam niti posudjen a nakon tri utakmice bi bio više dao od menala, Ivanušec je još tu a sve vodi da dođe stojković..ako i ode ivanušec a dođe stojko, imamo ih 4..

    a menalo nije dovoljnnio dobar ni za klupu dinama. muha bez glave koji ima srce ali ne znanje uz to srce. više je kastrati bio koristan nego on
  • dinon7
    444

    Plus na sve to, ja bi uistinu volio vidjeti Vidovića.
    Mislim da može postati strašan igrač
  • Kaktus Car
    341
    koliko krila?

    Špika, Japanac, Rukavina još nije prodan koliko znam niti posudjen a nakon tri utakmice bi bio više dao od menala, Ivanušec je još tu a sve vodi da dođe stojković..ako i ode ivanušec a dođe stojko, imamo ih 4..

    a menalo nije dovoljnnio dobar ni za klupu dinama. muha bez glave koji ima srce ali ne znanje uz to srce. više je kastrati bio koristan nego on
    Ludovic IX

    Špikić nije ništa bolji od Menala, ako Menalo nije dovoljno dobar ni za klupu nije ni Špikić. Nakon Drmića on vjerojatno ima po klub najštetniji ugovor.

    Rukavina nema niti jednu profesionalnu sezonu, niti ima povjerenje trenera.

    Stojković je vjerojatno u budućnosti korisniji u sredini nego na krilu, a također još nije igrač Dinama.

    Znači ako ode Ivanušec od ozbiljnih opcija ostaje samo Kaneko koji je tek došao, a isto nije tipično krilo.
  • markoli
    1.6k
    Odlazak Menala bi mogao značiti ostanak Ivanušeca? Ili dolazak Stojkovića?
    Uglavnom Menalo je po meni bio dobar rotacijski igrač, želim mu sreću u nastavku karijere. Iskreno isto ne vidim da je Špikić po nečemu puno bolji, a dobio je puno više kredita i šansi. Vidović još nije na toj razini, nema valjda pet utakmica za prvu ekipu.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Špikić nije ništa bolji od Menala, ako Menalo nije dovoljno dobar ni za klupu nije ni Špikić. Nakon Drmića on vjerojatno ima po klub najštetniji ugovor.Kaktus Car

    Po čemu točno?
    Nije Špika svjetska klasa, ali počelo se tu pljuvat Špiku bez razloga, to je trend postao već
  • Kaktus Car
    341


    Po čemu? Po svemu. U čemu je Špikić uopće dobar? Promašivanju zicera i kampiranju u zaleđu? Nije posebno brz, nema neki dribling, nema zadnji pas, nema završnicu...

    Na kraju tu je i statistika koja nije sve, ali ipak govori nešto:
    Menalo - 11 golova i 8 asistencija u 2670 minuta
    Špikić - 11 golova i 8 asistencija u 4622 minute

    Skoro 2000 minuta više za isti učinak kao Menalo...
  • Captain America
    13.3k
    nema valjda pet utakmica za prvu ekipumarkoli

    25 utakmica u Eredivise lani uz 4 gola nisu za bacit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.