• Infinity
    15.2k
    A s druge strane ocekujes da HNL klubovi nama prodaju?
  • xyz
    840
    Zimus smo imali ponudu od Maccabi Tel Aviva za Menala. Govorilo se o milijun i pol eura. Pa kako onda sada raskidamo ugovor i on ide u Rijeku besplatno kao slobodan igrač. Ne mogu vjerovati da ga se sada ne može prodati za nekoliko stotina tisuća eura u Poljsku ili Bugarsku ili Tursku ili gdje god. Ovo mi je gadljivo da ovako poslujemo, a pogotovo s Miškovićem.
  • San Lorenzo
    11k
    Još da se Drmića rješit, pa makar djelili 50% njegove plaće narednih godinu dana s nekim.
  • Fanboy
    2.1k
    Ne vidim smisla prodavati bilo koga od kapitalaca kada se "smiješi" Liga Prvaka. Idealne prodaje su one kao Kovačića, Olma i Oršića koji su otišli u zimskom razdoblju.
    Ispunili su europsku sezonu za Dinamo i dali sve od sebe te otišli kada smo ostali bez velikih ambicija za proljeće, a opet smo imali sezonu u HNL-u pod kontrolom.
    Odlazak igrača sa njihove strane izuzev novca je isto dosta riskantan potez jer se već radi o odmaklom dijelu sezone. Većina liga kreće sa natjecanjem ili su krenule, barem ove koje konkuriraju za naše igrače i od kuda dolaze ponude. Jedina korist je financijska, osobito za menadžere, no nadam se da su nešto naučili iz Oršinog slučaja.
  • Majki2111
    2.6k
    Nemoj zaboravit ni gol Osijeku za 3-0. Jedan od dražih. Šteta kaj odlazi. Nikad ništa loše o tom dečku nisam napisao, a s vremenom mi je bio sve draži kao naš igrač.

  • Nino Bule
    11.3k


    Ja sam isto jako ljut na raskidanje i pustanje u rijeku ali mi smo zimus imali ponudu izraelaca za posudbu s opcijom otkupa, da je netko dosao sa 1.5 mil eura vec bi bio tamo
  • Patak
    2.2k
    Još jedan igrač Dinama besplatno u Rijeku. I to Menalo, solidan rotacijski igrač, i to nakon slučaja "Frigan".

    Što reći, koju poruku poslati?!?
  • Olmic
    2.7k
    od lokosa uvijek mozemo kupit, ostalo ne kupujemo
  • Salva
    2.3k
    to nakon slučaja "Frigan".Patak

    O slučaju Frigan možemo samo nagađati, jer tako su mediji pisali. Možda je Dinamo ustvari nudio stvarno premalo para, možda on nije htio u Dinamo, tko zna koja je prava istina, ima mali milijun solucija.

    Na kraju krajeva, prodao se za pare koje Dinamo nikada ne bi ponudio Rijeci, zašto bi to bio problem u budućim suradnjama nas i njih?
  • xyz
    840


    Dobro, ali to je znatno bolji deal od ovih raskida ugovora tj. poklanjanja igrača. Nije Menalo igrač koji nema neku tržišnu cijenu. Reprezentativac je BiH i solidan igrač. Ok, nije kvaliteta za Dinamu, ali za mnoge druge klubove je dobar. Nejasno mi je zašto ga se ne ponudi po ligama koje su slične kvalitete kao hnl. Bio bi u mnogo klubova prvotimac, a mi bi zaradili nekoliko stotina tisuća eura.
  • Nino Bule
    11.3k


    Slazem se da je znantno bolji deal i mislim da je to neki max, posudba s opcijom jer ne igra redovno, koje znaju cesto lose ispast ali bolje nego raskid jer imamo sansu uzet nekih 700k eura za njega sigurno.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    A mozda su ga i nudili drugima pa ti klubovi njemu nisu bili interesantni. A rijeka nije htjela dati kune.
    I kaj onda. Ili ti ostaje na placi a ne zeli pristati tipa na ponude iz madjarske. Ili sporazumno raskines ugovor a on ode u klub gdje mu se igra...

    Mi mozemo puno toga nagađati, kao sto smo vec doveli i prodali 30 igraca, na kraju sve kontra :)
  • Ludovic IX
    5.1k
    Vjerojatno isti slučaj kao i Janković. 50% od idućeg transfera. Onih milja o pol od maccabia treba uzet s rezervnom. Tu je vjerojatno i plaća uključena kako naši znaju pisat.

    Jeftiniji nam je tamo uz mogući transfer nego tu na trib8nama jer ćemo po svemu sudeći imat više krila neg ikad
  • xyz
    840


    A koliko to krila imamo?
  • Kaktus Car
    341
    Ako Ivanušec stvarno ode ostajemo na dva krila, od kojih je jedno Špikić...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.