• Jaro
    7.3k
    Ne vjerujem insajderima ni nasim novinarima ni milimetra - Bockaj se vec kupao na Dravi po njima, kad tamo medjutim...
  • Jurki
    11.7k
    Jedan Hajduk proda jednog Vukovica za 500mil eura ili sad za Grgica ce dobiti 700tis eura?! Kako je to moguce...pa nitko mi ne moze rec da Menalo nije bolji igrac od navedenog dvojcaOrc123

    Menalo je bolji od navedenog dvojca i u tome nema dileme. Al ima drugi problem. A to su visine njihovih placa. Klubovi koji bi ih kupili nisu u mogucnosti/ne zele dati takve ili vece ugovore tim igracima. A nisu dovoljno kvalitetni da ih gledaju klubovi plateznih mogucnosti koji bi bez brige ispunili njihove financijske zahtjeve.
  • Crusades1986
    12.1k
    500mil euraOrc123

    Bogme jeben igrač ako su ga za toliko utopili. Malo slabiji od Mbappea.
  • CastAway1986
    1.4k
    austrijanci pišu da će Rapid za Grgica dati 100K a ne 700 kako navode naše sportske novosti koji i inače velicaju splicane!!
    Da se nadovežem na nečiji komentar mislim Kaktusa o stoperima , kako možeš reći da Perkovic nije za Dinamo kad nije dobio priliku a ono na lijevom beku je odigrao sasvim dobro!!I rec da je Peric loš i prespor za Europu jesi uopće gledao Dinamo lani u Ligi prvaka gdje je Peric obrambeno manje griješio od Šutala!!Mislim da je Dino nevjerojatno podcijenjen!!
  • Orc123
    7.9k

    *Tis eura...moj fail...shvatio si sto sam zelio napisati, ne treba bit sarkastičan!
  • CastAway1986
    1.4k
    Što se tiče mogućih odlazaka Menala ili Kulenovica u Rijeku onda nek i naplate nešto!! Već vidim scenarij na kraju sezone ako se iskažu U Rijeci kako od Dinama za Pasalica ili Ivanovica traže 5-7M
  • mali M
    5.1k
    shvatio si sto sam zelio napisati, ne treba bit sarkastičan!Orc123

    nemoj sad ti, pusti sad da se vlakić zezancije stvori na 500mil! :rofl:
  • Common Sense
    796
    Djelatnik kluba. Danas popodne će vjerojatno u medijima biti napisano nešto o tome kada Šimić i ostatak sportskog sektora odluče hoće li biti posudba ili raskid ugovora.
  • scooniepenn
    3.3k
    Zasto bi mi njega dali besplatno? Tko je tu lud? Daje li itko nama ista besplatno?! Neka Misko izvoli platiti, stvarno ne razumijem sto mi njemu stalno izlazimo na ruku, a on nas naguzi cim stigne.
  • Laugreano
    2.5k
    Nije ti nesto ta usporedba. Mi od njih uzimamo glavne igrace, a oni od nas one koji kod nas nemaju mjesta. Pa ne mislis valjda da su nam Frigana trebali ispod cijene dati?
  • Common Sense
    796
    S Miškecom se zadnjih dana razgovaralo i o transferu Kulenovića u Rijeku pod sličnim uvjetima kao i kod Jankovićevog transfera. Oni se moraju pojačati u napadu. Navodno je Jakirović bio taj koji nije dao svoj pristanak. Kod njega se traži inozemni klub koji bi mu preuzeo plaću. Šteta, za njega se prošle sezone mogao dobiti dobar novac jer su bili zainteresirani neki klubovi iz Championshipa, ali igrač je taj koji je sve ponude odbio.
  • deda
    32.6k
    Deca, mi ne možemo prodat igrače iz drugog ešalona jer imaju prevelike plaće. I tu je poanta one slavne Darijeve izjave o smanjenju troškova.
  • Laugreano
    2.5k
    To je isto tocno. Zbog toga je Milan prodao Rebica za 500k
  • Neki tip
    21.3k
    Menalo je bolji od navedenog dvojca i u tome nema dileme. Al ima drugi problem. A to su visine njihovih placa. Klubovi koji bi ih kupili nisu u mogucnosti/ne zele dati takve ili vece ugovore tim igracima. A nisu dovoljno kvalitetni da ih gledaju klubovi plateznih mogucnosti koji bi bez brige ispunili njihove financijske zahtjeve.Jurki

    Deca, mi ne možemo prodat igrače iz drugog ešalona jer imaju prevelike plaće. I tu je poanta one slavne Darijeve izjave o smanjenju troškova.deda

    Napisao Jurki. :wink:
  • Common Sense
    796
    Tu je kriv Čačić, postojala je na zimu dobra ponuda iz Izraela, klub bi na njemu zaradio, ali tadašnji sportski direktor je tu ponudu odbio. Sada više nitko ne nudi odštetu za Menala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions