• Klenx
    5.6k
    Nekako sam siguran da ako prođemo AEK i osigura se bar 15 milja eura od Europe (4.pretkolo, minimalno grupe EL) da će otići maksimalno jedan kapitalac.
  • Papastrumf
    12.3k

    Teško da ga itko podcjenjuje jer ga vjerojatno nitko nije niti gledao. Ja vjerujem da će dobiti svoje prilike i minute ove sezone, ali teško da će to biti u ovim ključnim ogledima za ligu prvaka.
    Nema nikakve logike i rezona raditi takvo nešto.

    Nije ovo nogomet na školskom pa da netko bez treninga uđe i kažeš mu da trči i vrši pritisak.
  • Droljo
    8k
    Vi govorite kao da znate šta će biti. Neki karton, ozljeda itd. Sjetite se uzvrata kod benfice
  • emilperska
    5.5k
    Ako je Bulat van rotacije (sama činjenica da je Bulat ozbiljna rotacija govori da je ta pozicija tanka) imamo Ljubu, Mišića i Sučića na 2 pozicije. Mislim da Alžirac neće dobiti minutažu, ali nije nerealno ni da dobije s obzirom da kakav god da je Bulat je povređen, a Krdžalić (iako smo ga otkupili od Barre za 500k) nije očito u nikakvim planovima.

    Taj njihov klub je neka vrsta njihove Lokomotive, ili prodaje (rijeđe) svoje igrače u Belgiju, Francusku (češće Ligue 2 nego Ligue 1) ili ih plasira u jače tuniške i alžirske klubove. Ali ova odšteta od 500k EUR koju ćemo platiti (ako vjerujemo novinarima) je njima 7.najveći izlazni transfer pa stoga po meni i nije nerealno da mali odmah može u rotaciju, iako velim mislim da neće do toga doć protiv AEK-a.

    Dio ekipe preagresivno napada ona mišljenja s kojima se ne slaže..
  • The Undertaker
    5.2k
    Zadnji vezni je pozicija gdje vam i mala greška znači dobijeni gol a taktički je možda najteža za uigrati. Teško da će tu staviti novog igrača bez prijeke potrebe.
  • Common Sense
    796
    Menalo izgleda ide u Rijeku.
  • emilperska
    5.5k

    Strašno, nikako naučit više. Sad ga mogu zamislit da zabija protiv nas. Kak se njemu da i kako naši više ne mogu raskrstit s Miškom i njegovim financiranjem. Mislio sam da odlaskom mamare, tog neće više biti..
  • Common Sense
    796
    Prema informacijama kojima raspolažem, razmatra se još modalitet transfera. Ili će biti klasična posudba na godinu dana ili će biti raskid ugovora (preostalo je još 3 godine), a Rijeka preuzima sve daljnje obveze. Menalo navodno želi ići tamo i spreman se odreći dijela plaće da bi redovito igrao.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Source : trust me bro :lol:
  • emilperska
    5.5k
    Menalo ima ugovor još 3 godine. Menalo po TM vrijedi 1,5 mil. Menalo ima 14 nastupa za BiH reprezentaciju, pozivan je maltene bez prestanka od 2019. Menalo je rotacijski igrač uspješnog europskog kluba.
    Ja stvarno ne razumijem teoriju i ideju da on igdje ide besplatno. Pa jogurt je onog Lukasa Grgića koji im više nije ni u rotaciji prodao za fine novce u usporedbi s ovima. Nadam se fkt da si krivo čuo.
  • Orc123
    7.9k
    Ok Menalo nije igrac koji nosi kvalitetu za Dinamo ali meni samo nije jasno kako bas nikakvu odstetu ne mozemo izvuci za te nase rotacijske igrace dok npr. Jedan Hajduk proda jednog Vukovica za 500tiseura ili sad za Grgica ce dobiti 700tis eura?! Kako je to moguce...pa nitko mi ne moze rec da Menalo nije bolji igrac od navedenog dvojca! Evo samo to mi nikako nema smisla....
  • Infinity
    16.4k
    Menalo je definitivno igrac kojeg bi prodao, ali raskinuo ugovor ili posudio nikako. Znao je unijeti energiju kad udje i radije bih ga zadrzao nego poklonio. Sumnjam da ima neki bolestan iznos, pa da se ide na silu rijesiti ga se. Opet, ako on s druge strane zeli ici, jer je nezadovoljan minutazom... Radije bih ga dao u neku Legiju za 500.000 nego bilo kome dzaba. Rijeka nama ne poklanja, sto bi mi njima?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Rijeka je zakljucila transferom Frigana da im suradnja s nama vrijedi manje od 2 mil. Eura. Stoga, stvar je jasna - ako ce oni nama prodavat po trzisnim cijenama onda cemo i mi njima, za obostranu suradnju ocito nisu pa nek se nauce placat.
  • Neki tip
    21.3k
    Dio ekipe preagresivno napada ona mišljenja s kojima se ne slaže..emilperska

    A dio ekipe se uvrijedi čim se mišljenje koje su iznijeli na javni forum, pa time i sudu drugih forumaša, "napadne". Pa nije napadnuta osoba, nit je išta uvredljivo napisano, osim ako uvredljivo nije postalo i nešto tipa "ma nema šanse, daj razmisli, pa zbog toga i toga to ne može biti tako".

    Dajte stanite iza tih svojih mišljenja na koja vam nitko ne spori pravo da ih imate i napišete.

    Ne velim sad ti, baš s Titraouijem, skroz sporedno o čemu je, uostalom nisi ni krenuo s tim, nego sam tebe tagao čisto zbog te konstatacije da se "preagresivno napada mišljenja".

    Općenito, ako se iznese neko mišljenje, mora se biti spreman i na kontraargumente.

    Ovo je forum, i to još nogometni, navijački, stvarno mislim da bismo trebali biti u stanju istrpjeti "napade" koji NE krše pravila foruma.

    Pa "agresivniji napadi" se mogu pročitati u akademskim polemikama, nego što ja tu gore u ovoj raspravi vidim.

    Imamo različite stilove pisanja i raspravljanja i dok se ne ide na nečiju osobnost, napisani post mora moći podnijeti "agresivne napade".

    Koji je smisao foruma, ako služi samo da bi se pisalo što god kome padne na pamet, bez da se ima mogućnost i odgovoriti na to?

    Pa na što bi to ličilo kad bi ovak krenuli:

    "Poštovani, uvažavajući Vaše pravo na drugačije mišljenje, smatram da Titraoui vjerojatno neće započeti utakmicu s AEK-om, budući da, tek je moje skromno mišljenje, nema dostatno igračko iskustvo za ponijeti teret ključne utakmice sezone, dočim ću svakako dodatno razmotriti jeste li možda i u pravu kada kažete da bi mogao dobiti značajnu minutažu u nastavku sezone. S poštovanjem, Vaš A.B.".

    Može se i ovo negdje drugdje prebaciti, ako je potrebno, ali mislim da je važno osim "prava na različito mišljenje" još više braniti pravo na normalnu forumsku raspravu pa i zajebanciju na nekakav post (pod uvjetom da ne dira osobu).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions