• Šteco
    532
    Jutarnji. Autor: Tomislav Juranović
  • Orc123
    5.9k
    Sve to stoji ali moramo biti svijesni da su sve to potencijali za buducnost, ne trenutni nosioci kvalitete. Osim Bogdana koji ce zauzeti l. Bok...u slucaju odlaska Ivanuseca trebat ce nam iskusno kvalitetno krilo koje ce odmah raditi prevagu. Ne mozemo to ocekivati od Titrauia, Kace ili Stojka...nismo to dobili ni u Spikicu, Ivanusecu, Majeru, Bulatu....koji su isto tako bili dominantni u svojim momcadima...oni se dovode za buducnost. Premladi su to momci da bi odmah odlucivali utakmice u Dinamu. Vidimo i u jednoj loxi koliko osciliraju iz utakmice u utakmicu. Ivanusec tek s 23 eksplodirao i postao nositelj, Majer koji godinu ranije, Spikic tek godinu dana ima kontinuitet iako jos sad nije igrac prevage, za Bulata da ne govorim uopce, Perkovic ni na mapi. Imamo prevelika ocekivanja, a to su tek potencijali koji se kroz godine moraju razvijati kod nas. To je i sam Biscan izjavio. Mi smo se puno digli od prije 6-7 sezona i ganjamo rezultat a ne cisto preprodaju igraca.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mozda su te izjave Brekala izvucene iz konteksta. Ja ga vidio na zavrsnici futsala i drazenovom domu u dinamoj majici medu navijacima.
  • Mr Anderson
    5.9k
    To sa dolazak Brekala ove zime nije baš tako crno-bijelo. Dinamo ga je mogao dobiti za manju odštetu nego Fiorentina, plaća bi mu bila u najvišem rangu. On je htio doći, ali Čačić uopće nije bio previše zainteresiran za njegov dolazak, postavio se ko da se radi o nekom bezveznom igraču i otišao je Brekalo u Italiju.
  • emilperska
    4.3k
    Nadam se da je ovo za Alžirca točno od Tironija. Neki afrički ili arapski medij danas piše da ga Chaerloi vidi kao zamjenu za nekog svog tko odlazi u Anderlecht ili tako neš. Ugl arapski francuski, a ja koristio google translate. Članak je od danas..
  • CastAway1986
    972
    eto ti si gledao Miku , Kapanca i alžirca pa znas da su kapitalci!!Gledam ja više HnL nego ti a i ostale lige tako da znam da su Stojkovic i Kacavenda prinove koje tek u dogledno vrijeme mogu postati kapitalci!!Brekalo je top igrač za HNL i trenutno pojačanje i za Europu!!
  • Patak
    2.5k
    Ak smo Oršića i Petkovića iz druge talijanske i korejske lige digli do reprezentacije, onda je skoro sigurno da bi Brekalo uskoro bio opet u reprezentaciji a nama super pojačanje. To da on nije htio Dinamo ne znamo je li točno ili ne.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Brekala nije htio Čačić. Ogromna šteta klubu se napravila sa zadnja tri trenera koja su ujedno bili i sportski direktori.
  • emilperska
    4.3k

    Mislim da treba stat na loptu. Nitko od igrača koji se vrte u medijima ili koji su već došli nisu pojačanja u smislu da mogu odmah postat nositelji i stupovi. Ukrajinac je pojačanje jer lijevog beka nemamo od stoljeća sedmog (Gvardiol nije bek), ne zato jer je riječ o lijevom beku svjetske klase. Japanac isto nije instant pojačanje jer mu treba adaptacija. Starter će vjerojatno bit jer Špikić kao prvo desno krilo nije razina europskog Dinama. Isto tako i Stojković i Kačavenda neće bit momentalni starteri, a samim time ni pojačanja.
    Ali isto tako treba biti i realan i reći da je nerealno očekivati (osim lijevog beka i desnog krila) da Dinamo itko može bit starter ili pojačanje, a da je plaćen manje od 5 mil EUR što mi načelno ne isplaćujemo. Tome je jednostavno tako jer nam je okosnica ekipe jaka i moćna (4 startera u finalu Lige nacija, repstativci Makedonije, Irana + namjerno šikanirani Mišić od strane stručnog izbornika). Naša politika je bila i treba biti da dopeljavamo moćne i potentne prinove spremne trenutno biti rotacija, a kroz godinu dana nositelji i starteri..
  • CastAway1986
    972
    sve te razumijem i slažem se s tobom samo sam htio reći da mi je smiješno kad netko kaže da Brekalo nije pojačanje!!Mogao je doći već na zimu tako da bi se sad eventualni odlazak Ivanušeca lakše prebrodio
  • Mihaljević
    8.7k
    Kolko je Tironi pouzdan izvor?
  • Facke
    2.7k
    Pa di je Brekalo u zadnje dvije godine bil standardan igrac Wolfsburga i Fiorentine? Covek je zabetoneran za klupu. Ulazi ko zamjena sakih par utakmica ak uopce to. On u italije nema sanse da bude standarden igrac. Ni 1%.
  • Sajla
    4.1k
    Da je Brekalo došao na zimu - bismo li imali Ivanušeca u formi? Koji od njih dvojice bi imao minute na terenu i koga bi sad strani klubovi pokušavali kupiti? Nikad nećemo znati 100%, naravno, ali ja imam dojam da bi obojica bila u problemu.
  • hardek
    1.8k
    Vidim Franjica želi HSV na posudbu, nebi bilo loše da ga mi vratimo na posudbu ako je moguće jer uvijek dobro dođe u ekipi jedan igrač koji pokriva više pozicija. Šutalo će gotovo sigurno otići pa će i tamo faliti jedan igrač u rotaciji, također može pokriti i lijevog beka i čini mi se bolje od Ljube da njega ne trošimo tamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions