• Dinamouberalles
    128
    svak ima svoje mišljenje Al to sto ti pričaš za Brekala ne pije vodu.
    Realno trenutno nema šanse da Brekalo dodje , al da bi bio pojačanje bio bi i to strašno .
  • Kaktus Car
    377
    Stvarno je teško povjerovati da netko ozbiljno misli da je Brekalo bolji igrač od Ivanušeca (a da bi bio "strašno" pojačanje morao bi biti bolji od Ivanušeca), ali ok...
  • Zagi
    5.7k
    Ja ne vjerujem što čitam, znate što bi brekalo radio u HNL-u? Da stvari stavimo u kontekst... to je igrač koji u stotinjak utakmica odigranih u bundesligi i serie A ima 24 gola i 16 asistencija.

    Prevedeno u minute... čovjek u toj konkurenciji zabija ili asistira svake 233 minute. To je cca ststistika koju ivanušec ima u HNL-u
    db-izbjeglica

    Dobar je Brekalo, nema spora ali...

    Luka Ivanušec od odlaska Oršića ima :
    21 utakmicu
    14 golova
    4 asistencije

    To je gol ili asistencija svakih 105 minuta.
  • miro
    3.4k
    Evo, možda griješim dušu, ali ja se ne sjećam kad je Brekalo zadnji put odigrao sjajnu utakmicu?
    Pratio sam ga malo sad kad je Fiorentina igrala s ciganima, izgledao je kao amater.
    Kad tome dodam kako nije htio u Dinamo ni pod razno zadnji prijelazni rok, ja ga ne bih dovodio nikako.
  • Orc123
    5.7k
    Znaci Mika ima ostecenu hrskavicu u desnom koljenu....nadam se da to nece biti peoblem, da necemo opet za mjesec dva pstati bez beka i ljubu tamo opet mrcvariti...mozda ce nasi gledst jos nekog beka ko potencijal za dalje...
  • Neki tip
    19.6k
    Ne razumijem u kojem paralelnom svemiru igrač koji se ne može ustaliti u prvih 11 ni Wolfsburga ni Fiorentine može biti strašno pojačanje Dinamu.

    I to još na poziciji na kojoj trenutno imamo Ivanušeca.

    Na Brekala se dio ekipe pali čisto jer ga zna, i to zna kao strašan potencijal. Međutim, Brekalo odavno nije potencijal, nego takav kakav jest, relativno brz i dobre tehnike, ali i ćudljivog pristupa, pomalo neodgovoran u defenzivi.

    Brekalo nije upgrade u odnosu na Ivanušeca, nego u najboljem slučaju korektna zamjena, ali preskupa za ono što može dati.

    Brekalo, naravno, nije Halilović ni Ćorić, ali bome nije ni igrač koji nas ojačava u odnosu na postojeću momčad.
  • mali M
    3.8k
    Mene Brekalo baš baš nikad nije impresionirao. Prerano je pobjegao iz Dinama, vani je igrao toplo hladno, nikad da je pregazio ligu... kad je bio dostupan cijenovno svi se složili da mu je plaća debelo prevelika za Dinamo, sad odjednom lijemo suze za njim kako smo ga propustili.. ja isto ne vidim po čemu bi bio pojačanje. možda bi kao i velika večina povratnika u HNL očekivao da je superzvijezda pa bi samo dizao tlak svima sa svojim neodgovornim stavom. ako je defanzivno neodgovoran onda netrebamo još jednog Emrelija iz prošlih sezona na krilu.. neda mi se više o Brekalu, nije naš, nit je on htio previše bit naš, nit je sad u igri ovaj transfer prozor.. neznam zašto trošimo toliko slova o njemu?
  • Ivdzo11
    3.2k
    Dakle, u Astanu nije otputovao Fran Topić. Igrač, koji je otkriće upravo Igora Bišćana, aktualni Dinamov trener izvukao ga je iz 'anonimnosti' krajem prošle sezone, dao mu golemo povjerenje u prvih 11 na Poljudu, potom ga i na pripremama držao kao sigurnog člana udarnih 15 ili 16 igrača, štoviše, često je bio i prva zamjena, za Petkovića u špici ili Ivanušeca odnosno Špikića na krilu. A onda je - nestao!
  • marcio amoroso
    33.5k

    Ja mislim da se na Brekala više gleda kao nekoga tko bi mogao biti koliko toliko solidna zamjena za Ivanušeca.

    Sumnjam da netko misli da je on upgrade u odnosu na Ivanušeca.
  • Zagi
    5.7k
    Jednostavno treba spustiti rampu Ivanušecu i gotova priča.
    U godini dana pronaći zamjenu dali Stojković, Rukavina ili netko treći.

    Bilo bi neozbiljno za klub pustiti ga ovo ljeto.
  • Orc123
    5.7k

    Sn, jutarnji....netko je okacio na drugoj tu temi clanak...nadam se da ipak nije strasno to...i da ce odraditi sve kak spada i da necemo za par mjesec opet ostati bez beka ...mozda se gleda neki mlad bek jos za konkurenciju ...tko zna
  • marcio amoroso
    33.5k
    Dinamo mora prodavati da bi opstao. Spuštanje rampi čujem skoro svakodnevno. Kako mislimo pokriti budžet od 55 milijuna? Od prodaje nas spasiti može samo prodaja Gvardiola, a i tada imamo situaciju da je moguće da neki igrač jednostavno želi dalje.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Skroz legitiman potez Biscana, a to sam i ocekivao/li.
    Kaj ti nebi isto tako postupio - mladom prvotimcu koji ti dolazi sa pun kufer golova iz juniora a da mu ne das da se dokaze?

    Sansu je dobio dovoljnu,sad na kaljenje
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Nigdje nisam rekao da je brekalo trenutno bolji ili lošiji od ivanušeca, samo sam iznio činjenice. Brekalo je igrač koji ima poprilično ozbiljnu statistiku u dvije od pet najjačih liga na svijetu.

    Za HNL bi bio izrazito ozbiljno pojačanje i isto tako sam svjestan da to nije realno...napisano je više u kontekstu rasprave koja se vodila oko toga što bi mogao donijeti dinamu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions