3.2k
    Ovi doslovno skacu na svaku odluku kontra njih
  • Jurki
    11.8k
    Sudac prekine akciju jer treba uci lijecnicka sluzba, a cigani fućkaju. Sramota.. pa kaj je to smisao nogometa. :vomit:
    16k
    Mi na Etihadu nismo igrali ovakvu bunkerčinu i nabijačinu.
  • zagr
    505
    kaj ovi magarci nemaju drugog vođe osim ovog debelog lekića
  • marcio amoroso
    36.6k
    Hajduk puno bolji, a Rijeka igra kao neki drugoligaš. Sa loptom se ne mogu sastati.
    Rijeka igra kao neki drugoligašmarcio amoroso
    Jakir drži Selahija i Djouahru na klupi, neshvatljivo.
  • Ero
    963
    Užasan vezni red ali ni ostalo nije bolje ništa
  • superhik
    11.1k
    Jedini preokret u povijesti HNL-a s vodstvom 3:0 kao danas Rudeš - Osijek, dogodio se 1992. godine na utakmici Zadar - Inker.

"U zadnjem kolu prvenstva koje se igralo samo u proljeće 1992. godine zaprešićki Inker je na poluvremenu kod Zadra vodio 3:0 golovima Borimira Perkovića i Josipa Omrčena-Čeke.

No, onda je, prema svjedočenju delegata Ivana Rukavine, na poluvremenu Zadrov šef Ante Jurjević, zvan Baja (nekadašnji slavni predsjednik Hajduka) , sa svitom ušao u svlačionicu gostiju te sudačku. Baja i 20-ak njegovih pobočnika su prvo fizički napali strijelce Inkerovih golova, njihovog trenera Iliju Lončarevića te suce Ivicu Laptala i Dušana Kukića.

Prema trećem sucu Željku Bacingeru Baja je uperio pištolj. Sve je to začinio prijetnjama: "Sve ćemo vas pobiti. Nitko odavde neće otići živ ako ne pobijedimo." Zadarski boss tako je nastupio jer je njegovom klubu trebala pobjeda za opstanak. Već u prvoj minuti drugog poluvremena Zadru je dosuđen penal iz kojeg je zabio Mladen Vrsaljko.

Zatim su za domaćine zabili Alen Glavić, Mate Šestan i Marin Galac i Zadar je "čudesno" preokrenuo i pobijedio. Po povratku u Zaprešić su svjedočenje delegata potvrdili i iz Inkera. Njihov tajnik Josip Košutić dodao je: "Drugo poluvrijeme smo igrali samo da živi odemo iz Zadra."
    16k
    Famozna atmosfera na poljudu, urlanje i galama prvih par minuta, onda čuješ zujanje komarca na 50 metara udaljenosti.