• Mlađi referent
    12.3k


    Jaahhahahahahahahahha

    HNL je sve
  • xyz
    840
    Rudeš je siguran za ispadanje. Općenito će bilo kojem drugoligašu koji uđe u prvu ligu sve teže biti zadržati status u prvoj godini. Mislim da bi se s financijske strane trebalo pomoći tim klubovima kao što se radi u Engleskoj. Osvajanje druge lige bi se trebalo honorirati financijski (npr. milijun eura) koji im se isplate odmah nakon kraja sezone da im pomogne sastaviti roster. Ovako to budu drugoligaški igrači koji nemaju ni taktičkih, ni tehničkih, ni fizičkih kapaciteta za prvu ligu.
  • superhik
    11.1k
    Da sam predsjednik uprave Rudeša raskinuo bi sve ugovore, stavio juniore i išao u pohod na negativan HNL rekord
  • vjeko1701
    8.5k
    Bojim se da bi u većini tih klubova to izvukli van rikverc ugovorima sa drugoligaškim igračima pa biti došlo na isto,
  • og1986
    2.9k
    Onaj Kovačević iz Rudeša je malo veći panj.

    Lik 2 puta mogao riješiti utakmicu.
  • SAS1987
    14.7k
    HNL kao liga to mora zabraniti. Jebeno printanje je 4 eura po dresu.marcio amoroso

    Štede novac zbog najavljenih ulaganja u svoj stadion :lol:
  • Patak
    2.9k
    Pa bili su im i grad i HNS podrška sa umjetnim terenima pa su sad isterali djecu a te terene izgleda iznajmljuju. Nek se snađu ponovo u drugoj ligi.
  • Eduardo
    20.3k
    Ovaj već poziva sve one koji nisu navijači Hajduka da dođu na feštu u Split ako budu prvaci, da vide tu ljubav i emociju :brow:
  • Droljo
    8.2k
    Miriše na fritulu :party:
  • Infinity
    16.4k
    Rudes je drugoligaski klub s dvije godine iskustva u prvoj ligi. Mnogo toga je u tom klubu na drugoligaskoj razini, od stadiona, ekipe, pa i tih prezimena na dresu.

    Njima treba strucni kadar u klubu, ljudi koji ce taj klub dici na visu razinu, mada mislim da bez stadiona to nista nema smisla. Smatram ih za klub s potencijalnom, mogu sigurno imati 1000+ ljudi svaku utakmicu, ali za to treba napraviti posao, a stadion je na prvom mjestu.
  • vjeko1701
    8.5k
    Neka neka, to mi je neizmjerno drago...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    rudeš se držao dok nisu krenule zamjene, ovo što je ušlo s klupe je tragikomično, poluamateri....osijeku s klupe uđe caktaš koji je za HNL prilike igrač najviše klase!
  • nwankwo646
    342
    je li uopće reka "ako"?
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Jel može neko zalipit link, da gledam gašenje euforije prid 30k ljudi
  • bbb medimurje
    3.2k
    Kakav je opet ovo teren na skoljci?
    Ne kuzim zakaj je Vuskovic opet na klupi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.