• Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Čorić u Varaždin navodno. Tuzna prica
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    samo ga treba dobro uokviriti, vjerujem da ce Igor znati izvuci maksimum. Svida mi se sto ima brzi taj prvi korak u driblingu
  • diebalo77
    173
    Samo da se riješiti Marina i top
  • Sajla
    3.5k
    Kaneko treba još treninga s ovom ekipom, naviknuti se na suigrače i ovaj sistem i bit će izvrstan. Vidjelo se kak je utakmica odmicala da je sve sigurniji. Kad mu prođe par driblinga, asistencija, koji gol onda će to bit to. Ima tu štofa kod njega.
  • dumitrumitu
    561
    Smiješno mi je bilo kad je kaneko tražio penal. Mora naučiti da u hnlu mora biti start za zatvor da nama sude penal.
  • Orc123
    5.1k
    Bit ce Kaneko odlican, lijepo ce se nadopunjavati sa Spikom, Emreli pokazao da je tu, Mika odlican, Ljubo svaka cast, a nadam se da je bar malo neugodno onima koji su pljuvali po Maximu nakon 3 peijateljske tekme jer je pokazao da za 1.2m eura i 300tis po sezoni nismo mogli dovesti boljeg stopera ili bar da smo jako dobeo ulozili te novce....nije to stoper koji je vrh ali za Dinamo i za Hnl top, a kad se uigra i dobi na sigurnosti iskoristiv i u Europi...napominjem Perkovica smo platili 2,5 m eura, za Barisica su htjeli preko 2m eura...strasne duge lopte Max ima....
  • xyz
    840
    Danas sam ispratio Lokose. Stojković i Kačavenda nula bodova. Majer i Ivanušec su bili daleko dominantniji i produktivniji igrači od njih dvojice. Ja ne vidim smisao da se za njih plaćaju tako velike odštete. Eventualno posudba + mogućnost otkupa i to iznos kao ovaj za Kaneka.
  • dZg1986
    384
    Mislim da baš nije u redu takve zaključke imati nakon ove zadnje utakmice.Možda su se baš za Dinamo čuvali, a njihov potencijal i kako mogu igrati znamo.
  • xyz
    840


    Ma gledam ja sve tekme Lokosa. I nije to dojam na temelju ovog danas nego od kada igraju prvoligaški nogomet. Ajd Stojković još koliko toliko, ali Kačavenda nakon ozljede koljena je baš loš. Prije je bio kao osica, brz, čvrst u duelu bez obzira na manje gabarite, samopouzdan, ali ovo proljeće nije odigrao baš ništa i tako nastavlja u ovoj sezoni. Mislim da se za cifre od 5+ milijuna eura mogu vani naći bolji igrači.
  • Olmic
    2.7k
    Ja se nadam da je ovo Biscanova poruka Drmicu da trazi novi klub..

    Petko Emreli Frey i ja zadovoljan
  • dinon7
    456
    Moze on njemu poruciti 1000 puta istu stvar, Drmic vjerujem da zna da ovaj novac nece nigdje dobiti. A nekako vjerujem da njemu nogomet i nije vise toliko bitan.
  • CastAway1986
    853
    Perkovic je po meni bolji od Francuza i odigrao je one minute lijevo sasvim korektno!Nije mi jasno što ga Biscan vise ne koristi pa makar kao zamjenu zadnjih 20min da osvjezi obranu!!
  • CastAway1986
    853
    Petko Emreli + neki japanac ili Kulenovic da ostane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.