• Orc123
    6.1k
    Ma kakav Kulenovic, vukao se ko puz dok je igrao kod nas. Ako je toliko koristan i dobar kako to da ga se ne moze nekome utrpati pa makar samo da preuzmu njegovu olacu od 360 tis eura!? Kakvi su sve otisli bar za nekakve novce, njega ne mozemo ni s place skinuti....
  • CastAway1986
    1k
    inače je Oviedo strašan klub hahaha..Nego ako je istina to što je netko komentirao da se jos prati japansko tržište i ako je to stvarno napadač Mao Hosoya to bi bio strašan posao jer je mladić jedan od najpotentnijih napadača u Japanu, snažan i nezgodan u šesnaest metara , gledao sam ga dosta puta strašno puno radi za ekipu a i profitirao bi od Kanekovih ubacaja jer ima odličnu igru glavom a da i ne napominjem koliko bi Takuru bilo lakše da ima sunarodnjaka uz sebe!
  • CastAway1986
    1k
    Mislite sto hoćete Al ako netko iz HNL-A mora biti zamjena Petku radije bi da to bude Kulenovic nego Drmic, Juric ili Topic!!Jest da nije neki veliki golgeter al radi puno više za momčad od ove trojice
  • Ivanmtk
    859
    ja bi da to bude Brodić
  • CastAway1986
    1k
    dobar je i Brodić tu se moram slozit
  • Lynx17
    3k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/rijeka/odbaceni-dinamovac-briljira-ali-na-maksimiru-su-predvidjeli-da-bi-se-to-moglo-dogoditi-i-vec-imaju-plan-15360253


    POSTAJE OZBILJAN IGRAČ

    Odbačeni dinamovac briljira, ali na Maksimiru su predvidjeli da bi se to moglo dogoditi i već imaju plan?

    Sve više djeluje kao igrač koji krupnim koracima grabi naprijed


    Piše: Tomislav Juranović
    Objavljeno: 29. srpanj 2023. 17:41

    Kada će jednom raditi retrospektivu karijere, za što ima vremena, jer broji tek 21 godinu, Niko Janković posebno će poglavlje sačuvati za Sergeja Jakirovića. Razlozi za to i više su nego jasni: ovaj dečko pod paskom lisca Jakira, naime, upisao je 58 utakmica, u kojima je zabio 11 pogodaka i upisao sedam asistencija, a pritom se od talenta razvija u vrlo, vrlo ozbiljnog igrača.

    Gol Dukagjiniju za 1-0 u prvom susretu 2. pretkola Konferencijske lige, stigao je tek kao šlag na tortu, no već u ranom dijelu sezone kristalizira se činjenica da će odbačeni dinamovac biti jedan od ključnih igrača ove Rijeke. Tri gola i asistencija u dvije utakmice sve to bjelodano dokazuju. No, Janković i bez tih "dodataka", djeluje doista kao igrač koji grabi krupnim koracima naprijed. I koji će bezdvojbeno biti i glavna prijetnja Hajduku na rasprodanom Poljudu...

    Janković, međutim, nije priča samo u Rijeci, već i u Zagrebu, gdje se velik broj Dinamovih pristaša pita zašto ga Bišćan nije vidio, ili mu dao priliku, no, ako su istinite naše informacije, Dinamo se zaštitio određenim klauzulama po kojima, recimo, ima pravo povlaštenog prvokupa ako ovog veznjaka želi vratiti na Maksimir. Uglavnom, Jakirovićeva Rijeka, ozbiljna momčad koja bi trebala dodatno rasti, u ovom dečku ima zalog svijetle klupske budućnosti. A istodobno, sve viđeno u Zrinjskom, a od proljetos i u riječkom dresu, sugerira da su Jakirović i Janković ubitačan tandem i savršeni spoj. Taj duet očito je fenomenalno "kliknuo" i važna je poluga u riječkim nastojanjima da uđe u skupinu Konferencijske lige, ali i da opasno zakuha situaciju u domaćem prvenstvu. Ako ovako nastave i dalje, radit će se doista o jednom od najboljih partnerstava viđenih na hrvatskim travnjacima.
  • Ivanmtk
    859
    sviđa mi se :up:
  • Mihaljević
    8.7k
    x531u9pvdsegsxkr.jpeg
    Meni je Bubanja top igrač, pravi zadnji vezni , uvijek bi njega izabrao prije Colombatta... 194cm... Bubanja 2 godine mlađi...
  • Lynx17
    3k


    Sercan Hamzaoglu:

    Fenerbahçe još nije dobio pozitivan ili negativan odgovor na svoju službenu ponudu zagrebačkom Dinamu za hrvatskog vratara Dominika Livakovića.
  • SAS1987
    14k
    negativan odgovor na svoju službenu ponuduLynx17

    Nek provjere spam folder :lol:
  • Lynx17
    3k
    Odlican ubacaj Stojkovica.


    Medutim, on ima neke od ti brze reakcije/rijesenje koji ili imas ili nemas. Taj osjecaj. Kao ona jedan-dodir dodavanje na sredinu terena koja je rezultirala u pola-sansa (Bubanj igrao za Stoticeka). A ne samo taj dodir, nego kako je odma jurio u napad.
  • CastAway1986
    1k
    Stojkovic se čini mi se čuva za Dinamo jer je očajan ovo prvo poluvrijeme
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Meni se vise cini kako neki ovdje ocekuju od Stojkovica da bude Ronaldo iz Uniteda :grin:
    Decko je potencijal, al daleko od toga da je dominatan HNL igrac. Da on rjesava utakmice sada kao sto je Rog u Splitu mislim da cjenkanja ne bi ni bilo..
  • Orc123
    6.1k
    Ono sto je Biscan rekao, sve to iz HNL su prinove i ne moze sw ocekivati od njih da budu igraci oduke, a pogotovo ne za Dinamo....svakome od njih cw trebati godina- dvije...Stojkovica bi uzeo i da se razvija kod nas postepeno ali natrpati svlacionicu sa takvim igracima nikome ne donosi korist. Ne smijemo se opet prenatrpati vec ciljano dovoditi i kapitalce i potencijale...nasi ce to dobro izbalansirati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions