• Nino Bule
    13.9k
    Dakle posudba s opcijom otkupa ko i bole
  • Ivanmtk
    1.1k
    Kako smo u dva tjedna od narativa da nema za plaće došli do toga da kupujemo dva top talenta za 5,5 mil, jednog od najvećih talenata Bayerna za 2mil, Freya za mil...
  • SAS1987
    14.8k
    prodali tekmu protiv Hajduka i Istre :lol:
  • Lynx17
    4.1k
    Colombatto je odbio Oviedo, a njihov najveci dionicar Jesus Martinez je bio ljut jer misli da je bio lose savjetovan:

    https://fieramania.mx/noticia/jesus-martinez-arremete-contra-santiago-colombatto

    google translate:

    “Colombatto je igrač koji pripada instituciji. On je sjajan tip, ali je u zabludi. On je veliki profesionalac i naravno da bih ga volio imati u Oviedu”.


    F2IiMeOW0AAQjGP?format=jpg&name=medium
  • Captain America
    17.8k
    Kako smo u dva tjedna od narativa da nema za plaće došli do toga da kupujemo dva top talenta za 5,5 mil, jednog od najvećih talenata Bayerna za 2mil, Freya za mil...Ivanmtk

    Baš mi je prijatelj poslao poruku nakon bruke u petak da ćemo tek sad vidit Šimića na djelu i da možemo očekivat velike stvari. Stvorila se nervoza među navijačima, Igor otvoreno traži pojačanja, događaju se ogromni padovi u igri nakon 70. minute kad se vade prvotimci, a treba opravdat velike najave iz drugog mjeseca. Ovo što je odrađeno ovaj tjedan i što se najavljuje miriše na još bolji prijelazni rok nego u ljeto 2018.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Deni Jurić je upravo na Instagramu okačio slike u novom dinamovom plavom i rozom dresu. Bio je i u superkupu na klupi sa igračima. Je li to znak da naš Deni ostaje?
  • Patak
    2.9k
    Baš ga briga, ide plaća, trenira, uživa, nikad mu neće biti tako dobro.
  • Maki17
    218
    Da i ja sam ga vidio na superkupu. Nadam se da ne ostaje, on mi je baš sinonim za izvlačenje novca a igrački ni blizu Dinama, možda ni HNL-a. A kaj se tiče Kulenovića pa ne bi ga pustio besplatno, kaj nije on imao prošle godine ponude pa nije želio ići.
  • miro
    4.5k
    Žao mi je ako će Kulen otić za dž

    Uvijek bih radije njega imao da ulazi s klupe nego Drmića
  • emilperska
    5.7k

    A u zapisniku nije bio, nije bio na pripremama jer trci po Jarunu. Mislim da ste krivo vidjeli ili covjek u civilu sjedi..
  • San Lorenzo
    16k
    Meni i nije baš najjasnije zašto se Kuletu nije baš nikakva šansa dala, niti ga se povelo na pripreme...tražimo mandžukićastog napadača koji može rasteretiti Petkovića u hnlu, nekoga tko može osvojit skok, duel, tko će raditi presing...lik nije reprezentativni kalibar, ali ima 22-23 godine i u svakoj sljedećoj sezoni je bolji nego što je bio...meni bolja opcija nego Drmić ili Emreli iskreno.
  • Ivanmtk
    1.1k
    ma samo treba pustiti ljude da rade. Nama je uvijek prijelazni rok počinjao u kolovozu. Nažalost uvijek smo druga, treća opcija igračima... Šimić je, čujem, u klubu 0-24, ne sumnjam da će on i Igor napravit odlične stvari
  • Mihaljević
    10k
    Drmić po meni najveći teret Dinama , najveći plaću u Dinamu ima a osim gola Bodu ništa specijalno nije napravio, tip igre Dinama mu totalno ne odgovara... I uprava je to shvatila čim se ide po Vidovića/Freya/misterioznogJapanca...
  • Ivanmtk
    1.1k
    a realno ne može se reć da nije imao šansi. Petko je bio dosta vremena prošle sezone van terena, a Drmić nije pokazao ništa...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions