• Beowulf112
    332
    Jbt s kakvim se mi imenima poezujemo...kad je bio maminjo to su bila pojacanja od max 2m eura sto vrijede na transfermarktu..a sad vec gledamo igrace koje vrijede i po 5-6M€...i igraju u dobrim klubovima
  • Orc123
    8.2k
    Veliki napredak...ocekujem opet nekoga u tisini ko sto su doveli Miku....
  • Olmic
    3.7k
    Ja mislim da ce kapitalci krajem 8.
  • Mihaljević
    10k
    xopxih8v9o7ml7f3.jpeg
    Za sada Dario radi fantastičan posao! Mykha , Kaneko, Titraoui i 90% Stojković i Kačavenda , Šutalova rampa za 30 milijuna... Proračun spušten za 10-15% sigurno , još da se uspijemo otarasiti uhljeba Štefulja , Jurića i sličnih koji primaju plaću a ne igraju... Sa nama su se počela velika imena povezivati , ali najbolje od svega ovoga što je Dario napravio su posudbe sa pravom otkupa!!! Vrlo prosto i lagano, ako igrač ne valja , nećemo ga otkupiti , veliki veliki plus. Jedino se još nadam nekom igraču TOP TOP svijetske klase i barem ostanku 2/4 reprezentatativaca...
  • Olmic
    3.7k
    prvi sam neopravdano kritizirao ( jbg nitko nije znao kaj donosi ), ali sad vidimo da je donio Dinamu puno..
  • Patak
    2.9k
    Kaj znači ostanku barem 2/4 reprezentativca? Bez dva reprezentativca smo 30 % slabiji ako ne i više. Sve ove prinove se tek trebaju dokazati, ipak najviše očekujem od Kaneka. Propušten je Oršić, to je meni veliki minus ovog prijelaznog roka (bez obzira na ozljedu).
  • Mihaljević
    10k
    A jbg , teško je ući u Mamićevu kožu... Šta god mislili o njemu on je radio odličan NOGOMETNI posao i biznis , šta je radio sa strane ne ulazim... Dario je krenuo dobro , ne možemo kriviti njega ako bude loših rezultata , on je svoje napravio, najbolje da još uzme kopačke i igra...
  • Nino Bule
    13.9k
    Krenuli smo dobro, isto ko sto ste histerizirali prije vremena necemo o nikakvim pobjedama prije kraja roka i devetog mjeseca, ali ja sam jos uvijek pomalo u nevjerici da nas simic i biscan vode u novu sezonu, samo da se jos aktiviramo oko posjete na maksimiru i smjesi nam se bas lijepa sezona
  • Mihaljević
    10k
    Niko ga nije tjerao da ide u Southampton... Sa njegovom plaćom i tadašnjim ugovorom do 2026 skinuli smo nevjerojatan teret sa financijske strane... Da on nije otišao Ivanušec nikada ne bi proigrao , i to je činjenica... Volim Oršu više od sebe , ali zar je zadnji klub na tablici engleske lige bila opcija na koju je Orša MORAO... Nije! Zašto bi mi njega vraćali i izgubili dodatne rate koje još isplaćuje Southampton , također budimo iskreni Orša će nagodinu imati 32 godine već... Može li on sa 32 biti glavna karika Dinama u europskim utakmicama kao kad je imao 28? Ne bih baš rekao...
  • Lynx17
    4.1k
    Za sada Dario radi fantastičan posao! Mykha , Kaneko, Titraoui i 90% Stojković i Kačavenda , Šutalova rampa za 30 milijuna... Proračun spušten za 10-15% sigurno , još da se uspijemo otarasiti uhljeba Štefulja , Jurića i sličnih koji primaju plaću a ne igraju... Sa nama su se počela velika imena povezivati , ali najbolje od svega ovoga što je Dario napravio su posudbe sa pravom otkupa!!! Vrlo prosto i lagano, ako igrač ne valja , nećemo ga otkupiti , veliki veliki plus. Jedino se još nadam nekom igraču TOP TOP svijetske klase i barem ostanku 2/4 reprezentatativaca...PlavaSlavonija86d


    Krivo si napisao Perasica.



    9aw3bk6jwn0kqypj.gif
  • Ludovic IX
    7.3k
    Moje mišljenje da on više u formi kakav je bio u dinamu, nikad bit neće. Njemu je igra u dinamu strašno pasala
  • Mihaljević
    10k
    Ko god radi dobro za Dinamo za mene je odličan, i Les je malo stao na loptu... Ne sere više na svakom članku... Shvatio je neke stvari , valjda...
  • Mihaljević
    10k
    6k67a39jfydnusmk.jpg
    Mislija sam da je život konoba i šoldi,
    Prijatelji, lipe žene, da me jubav vodi.
    I kud me naviga, ni me bilo briga.
    Ljubija san, nikad pita, svitom san se skita, pivaj!

    Stojke i Kača, di su da se vrate,
    Loksa moja lipa mala s kim si noćas spala.
    Stojke i Kača, di su da se vrate,
    Loksa moja lipa mala s kim si noćas spala.

    Puno prića, puno pija i puno se smija,
    Radija san sve i svašta uvik ča san tija.
    I dok san se skita, bena jedna luda,
    Lipe cure pokupili mangupi bez truda, pivaj!

    Evo me, zemljo!
    Di san bija, šta san radi, koga sve san jubi.
    Dobro se zabavlja, nikad glavu gubi.
    Još san uvik isti, još san onaj stari;
    Pravi muški ide dalje, nikad se ne kvari.

    Više ja ne razumin ove cure mlade.
    Ja sam zadnji od pravih, nisu one za me.
    Više ja ne razumin, ča bi one tile;
    Kad bi barem ženske bile ono ča su bile, pivaj!

    Stojke i Kača di su da se vrate?
  • Patak
    2.9k
    Što znači to "skinuli smo nevjerojatan teret s financijske strane". Oršić je sigurno donio više novaca Dinamu nego što je uzeo. Teret su ovi što sjede po tribinama i posudbama na Dinamovoj plaći a ne igrač koji rješava Tottenham i Chelsea. Ok, otišao je, nije trebao, i što sad ćemo glumiti uvrijeđenu frajlu? A to da sa 32 ne bi više bio dobar je bespredmetno komentirati, dajte javite Realu da se trebao riješiti svih staraca prije pet godina.
  • Lynx17
    4.1k
    Tesko mi je bilo sve procitati, oprostite ako je vec bilo:

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/sandro-kulenovic-napusta-maksimir-modri-ga-vise-ne-zele-dati-na-posudbu-lokosi-ovo-ne-mogu-placati-15360238

    Doznali smo da Kulenovića želi jedan klub iz njemačke Druge lige, pa preuzme li taj klub na sebe isplatu godišnje plaće Kulenoviću, Dinamo mu neće raditi probleme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions