• CastAway1986
    1.4k
    Neznam za vas ja jedva čekam danas da vidim japanca na dijelu !! Bas imam feeling da će biti top pojačanje!
  • Patak
    2.9k
    Šutalo ima ugovor do 2028, ne znam zašto bi ga uopće prodavali. Za njega nemamo odgovarajuću zamjenu, a 30 milijuna ćemo dobiti ulaskom u LP samo ove godine.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ovo je ono najvaznije...ivosivo

    Nije manje zanimljivo da se od Freya nije odustalo, kao i da se navodno i dalje češlja japansko tržište.
  • Ludovic IX
    7.3k
    znaš onu priču o vrapcu u ruci i golubu na grani. Mi smo trenutno udaljeni 7 milja od LP a ovo je ziherica.

    Ako imamo ponude oko 25 milja +, on odlazi 100%. Sad ili poslije kvalifikacija. Ispadnemo li od grka ili na zadnjoj stepenici a gvardijol sw ne proda do tad, mi ćemo bit u debelom minusu što sw tiče ove godine a onda će se morat prodat.

    Da sw mene pita, još bi luka modric igrao kod nas i nikad ne bi ni u totty otišao ali se ne pita
  • LovroZG
    1.3k
    "čeka se Bišćanov blagoslov"? ovo zvuči jako glupo. kaj bi to trebalo značiti, da do sad nisu znali želi li Bišćan te igrače? pa valjda su išli u pregovore u dogovoru s njim jer ih želi, a ne da se prvo dogovaraju igrači, a onda se pita trenera na kraju priče i on onda može reći "ne, fala, ne treba, džaba ste krečili"Sajla

    Sigurno se pitalo i ranije Biščana dal bi htio te igrače, al to nije cijeli dio priče o slaganju kadra. Moguće da dolazak Kačavende i Stojkovića znače odustajanje od Alžirca ili nekog drugog igrača čije se ime još ne spominje, bilo zbog financija bilo zbog opasnosti da imaš previše igrača na istim pozicijama, pa tu opet treba trenerov pristanak na daljni tijek prijelaznog roka.
  • mali M
    5.1k
    Ja neznam dal sam se u svojih nekoliko desetljeća susreo sa ovakvim radom Dinamove scout službe... Prate sve i rade u tišini! Prvo od nikuda ispade Francuz dok smo mi svi razmišljali tko bi iz HNLa bio pojačanje. Kao bore se za Slovenca, odjednom ispadne Japanac i to iz Japana ne iz Europe. Pa svi šize opet po HNL-u ovi dopeljaju Ukrajinca za kojeg nitko nije znao. Još da ostvare Loksu dvojac top. Meni se čine kao da oni namjerno lupe ime kao Pjaca, Vidović, Čiko i Zagor jer se onda novinari glodaju, navijačima se nešto događa a oni imaju mir da dalje rade. Jel se još uvijek javljaju oni koji su sprdali Šimićevu knjižicu?
  • Orc123
    8k

    Alzirac nije ni slican igrac Stojkovicu i Kacavendi, ali ono po nicem i ti transferi nemaju veze s njim....ocito je rijesen kad hos uvijek prati Dinamo na Inst...ocito se cekaju svi papiri jer nije isto kad igrac dolazi iz EU ili iz Alzira....
  • Orc123
    8k
    jyo6ry9pb6jez5d9.png
    "Toliko je tražio i sve naslućuje da će mu se ispuniti. Santiago Colombatto zaokupio je pozornost jedne europske momčadi i sve ukazuje na to da će zaigrati u Hrvatskoj, pa čak i kvalifikacije za Ligu prvaka."
  • ivosivo
    190
    Ovo je ono najvaznije...
    — ivosivo

    Nije manje zanimljivo da se od Freya nije odustalo, kao i da se navodno i dalje češlja japansko tržište.
    San Lorenzo

    Slažem se s tobom, krivo sam se izrazio. Nisam trebao napisati najvažnije nego najnovije.

    To što si rekao za Freya se prica već neko vrijeme, da se nije odustalo, ali da je zapelo na upravi.

    Kao i da se češlja japansko tržiste.

    Izvukao sam samo ono što se do sada nije spominjalo...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Adama Traore i dalje bez kluba :)
  • Mihaljević
    9.8k
    nprry7dwbdjkqf0n.jpg
    Mao Hosoya!
    Statistika 22/23
    21 godina.
    21 nastup.
    7. golova.

    On je 90% kojeg skautira Dinamo , ima ugovor do 1 mjeseca 2024... (I u sezoni 21/22 je dao 8 golova).
  • Maximo
    490
    Tih 90% je vlastiti špurijus? ili neki izvor?
  • Mihaljević
    9.8k
    Vlastiti. Nismo mi te sreće da je neki izvor
  • Orc123
    8k

    Gle to su samo pretpostavke...nitko ne zna koji je to igrac i da li uopce pratimo koga iz Japana. Prate oni brdo igraca a tko je blizu to ne znamo za sad jos....ne vjerujem da prate toga Japanca ali vidjet cemo ....
  • Mihaljević
    9.8k
    Ma znam , ali rekli su mladog Japanca u SN... Malo sam provjerio i doslovno ima samo dva tri Japanca koja su mlađa od 22 godine a da igraju standardno , oba su stoperi samo je Hosoya centafor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions