• Maximo
    490

    :lol:
    Al fkt,nakon toliko prosječnih klubova,sa 26 završi u meksičkoj ligi, pa sad ti razmišljaj koja je to razina kvalitete..
  • austrijanac
    4k

    Lynx kao i uvijek azuran, ali sve to piskaranje macku o rep.Takvih latino-talijanskih veznjaka ima 6 miliona i nisu nista bolji nego nasi koji tumaraju bespucima Italije.
  • marcio amoroso
    36.4k
    ovo mi vec nema smisla gomilanje igraca u sredini terena. Misic, Ljubo, Sucic, Bulat i Krdzalic cisto dosta za dve centralne pozicije.Jurki

    Imamo 4 vezna za 3 pozicije.
    Mišić, Ljubičić, Bulat i Baturina. Sučić i Krdžalić su djeca koju ne možeš baciti u vatru u europskim utakmicama.
    Naravno da nam tu treba igrača i normalno da se gledaju pojačanja na tim mjestima.
  • marcio amoroso
    36.4k
    nego nasi koji tumaraju bespucima Italije.austrijanac

    Koji npr.?
  • Jurki
    11.7k
    Misic i Ljubo mogu resavat Europu. Dok ovi klinci mogu participirati u ligi.
    Ovaj Argentinac bi stvarno moral biti upgrade za Europu. Inace njegova kupnja nema bas nekog smisla.
    Nem rekel ni da je dobar ni da je los jer mi je totalno nepoznat.
    Bitno da se gleda, skautira i radi. Ako je procjena da nam bu upgrade nek ga dopelaju.
  • austrijanac
    4k

    Rog, Badelj, Basic, Moro, Lulic su mi samo neki ovako s vrha pameti.

    I radije bi bilo koga od njih nego argentinca koji je do 26 godine promjenio 8 klubova i vratio se u Meksiko i ceka sto ce biti dalje.

    Cisto radi iskustva gledanja i sudjelovanja u tom rangu sporta, ti igraci su vise macak u vreci nego nesto ozbiljno. Neko brzo trazenje kroz razne aplikacije kaze da ima 400 tisuca godisnje.

    Lulic mi je najbolja usporedba, oba nesto po Italiji, nikad Seria A.
    Pa onda zujanje okolo pa sto bude, bude.


    Edit: nemoj me krivo shvatit, slazem se s tobom da nam fali veznih igraca. Tu se slazemo u potpunosti.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Rog, Badelj, Basic, Moro, Lulicaustrijanac

    Rog treći puta križni ligamenti.
    Badelj 35 godina i novi ugovor sa Genovom.
    Bašić tovar i igrač Lazija kojega je nemoguće dovesti.
    Moro tovar i tek potpisao za Bolognu.
    Lulić? Daj reci da se šališ. Teška rezerva u drugoligašu.

    Ja ne kažem da ovoga treba dovesti, ali je u top 30 igrača portugalske lige, a igra u jednom Famalicau.

    Edit: ma sve 5, normalna komunikacija i argumentiranje.
  • Kaktus Car
    511
    Badelj 35 godina i novi ugovor sa Genovom.marcio amoroso

    Badelj je mlađi od Perišića, ali da, s obzirom da je potpisao novi ugovor to više nije opcija. Šteta, jer bi on u ulozi rotacijskog igrača/mentora sigurno bio koristan.
  • austrijanac
    4k

    Za Roga ne mozes znati, ozljede su gadna stvar, to je isto kao da spominjes sva sreca nismo vratili Orsica jer se ozljedio. To su mi djecje igre i spominjanja.

    Badelj s 35 godina je doktor i dalje, pogotovo kao rotacijski igrac.

    Basic ti priznajem da je tovar.
    Moro da mu guzica stisne bi se vratio.

    Lulic apsolutno slican profil i povijest. A da ne spominjem portugalsku ligu i slicne igrace.

    I nije u top 30 igraca, po mojem misljenju. Ako tebi je, postujem tvoje misljenje.
    Cak i da je, top 30 je veliki pojam, Krovinovic je u Hrvatskoj top 30, vani moze navuc marker i molit Boga da ga Bilic negdje opet uvali.

    Zivim od toga da gledam utakmice i znam sto govorim + Dinamo nije imao previse srece s takvim bilmezima.


    Dao Bog da ga dovedu i budem u krivu.
  • austrijanac
    4k
    U potpunosti se slazem.
  • Orc123
    7.9k
    Mene inace prozivaju da preferiram strance sto nije istina ..za mene svaki kvalitetan igrac je dobrodosao...ali budite realni mi u hnl osim Stojka i Kacavende nemamo kaj za dovesti ...vani ima jos par mladih nasih potencijala koje tesko mozemo dovesti ili nam ne trebaju...da imamo kakvog kvalitetnog zadnjeg veznog od Hrvata bio bi blizu repke, a nije ni jedan...cak i nas Misic nije na popisu kaj je suludo...tako da ja se ne cudim da smo se okrenuli stranom trzistu jer puno jeftinije mozemo tako proci i bolje...i dalje smo klub sa najmanje stranaca u HNL ja mislim, tako da....zadnji vezni, ili napadac ili krilo kapitalac takvih Hrvata nema vani za nas a da nam su dostupni....moramo imati taj mix. Nasih domacih i stranaca...ovaj ima jako dobru sezonu u Famalicau. Dal je dovoljno dobar za nas nezz, jel cemo ga na kraju dovesti nezz ali nek to odluce ljudi u klubu. Alzirca se ocito vidi ko igraca za rotaciju u hnl ko i Sucic i za buducnost. Na kraju cemo vidjeti tko ce doci....
  • Orc123
    7.9k
    Sve ti je Marco objasnio...ni jedan od ovih koje si nabrojao ne moze doci kod nas....
  • austrijanac
    4k

    Vani za Misica vlada misljenje da je "rukometni" igrac Dinama i da protiv jacih ekipa nema sto traziti.
    Da li se slazem s tim nije bitno ali jebiga. Zato nazalost nikad nece ni prismrdit repci.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Za Roga ne mozes znati, ozljede su gadna stvar, to je isto kao da spominjes sva sreca nismo vratili Orsica jer se ozljedio. To su mi djecje igre i spominjanja.austrijanac

    Pojasni ovo pliz. Dječja igra je da napišem da je čovjek koji treći put trga križne ligamente nepotreban i da ne dolazi u obzir kao pojačanje.

    Moro da mu guzica stisne bi se vratio.austrijanac

    Velim ti da je tek potpisao novi ugovor.
  • austrijanac
    4k

    Ti prije 3 dana nisi znao da ce Rog potrgat ligamente.

    A ovog smo poceli pratiti, po navodima, dulje od tri dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions