• CastAway1986
    1.4k
    apsolutno se slažem sa svim rečenim, Vidovića ako se dovodi nek ga se posudi s opcijom otkupa ako zadovolji uzmemo ga!!Stojkovica bi uzeo odmah
  • The Undertaker
    5.2k
    Pa će dogodine opet ići priča kako gomilamo igrače a ne igraju. Konkretno, po vama, lijevo krilo je trenutno Ivanušec, zamjene Vidović, Rukavina i, možda, Stojković. O Rukavini ne znamo ništa jer nije dobio priliku (moguće da je bolji i od Vidovića i od Stojkovića) ali će najednom biti mjesta za još dvojicu. Za sve igrače koje dovedemo za ozbiljniji novac mora biti plan njihovog razvoja i minutaže. Pri tome rezultat ne smije trpiti. Ako to znači da neku priliku trebamo propustiti, meni je to u redu.
  • Dinaminjo
    931


    Nisam mislio doslovce dijele.
    Baturina je tu svakako u ptednosti (al treba i odmor).
    Vidovic i Stojkovic bi bili najblizi dijeljenju, a Bulat i Ljubicic kak se izbiore

    @Lynx17 pa jel citas s lijeva na desno?
    Onda ivijek i formacija sa lijeva na desno, logicnije nego okretat u glavi cijelu sliku
    Al ok trebao sam pocet od napada
  • mali M
    5.1k
    Pazi mi tu raspravljamo o gužvi igrača koji uopće nisu u Dinamu! Rukavina mora ići na kaljenje to je jasno ko dan, kakav Vidović? Nisu još ni Kača ni Stojke u Dinamu, a mi gomilamo? Trenutno smo još uvjek sa tankom klupom jer nemamo kvalitete.. riješit se poznatog balasta pa će bit i manje gužve... I daj prestanite pričati o "projektima". Već sam rekao ako Ivanušec ode (kažem ako) i reci mo dođe mali Stojke koji odma proigra i pokriva tu poziciju onda on nije projekt.. projekti su klinci koje se lagano implementira i priučava na sve jači nogomet...
  • mali M
    5.1k
    i daj ne glumite pred Lynxom, kakvi arapski brojevi i čitanje s lijeva na desno, fulal si i gotovo, kaj se pravdate sa bedastim izgovorima...
  • Dinamouberalles
    218
    ukoliko ostane ivanusec ovo sve pada u vodu sto ja pričam , onda nam definitivno ne treba Vidović ove sezone , ja sam mišljenja ako ode ivanusec da bi dobro došli i Vidović i Stojković i kacavenda , prva dva se bore za poziciju lijevo a kacavenda kao zamjena za baturinu . A Rukavina je za posudbe ove sezone .
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ne mislim da će na posudbu, ali znam da više nije spreman sjediti na klupi. Ako bude rezerva mislim da ide sto posto.marcio amoroso

    Kak znas?
    Pa on je povratnik nakon teze ozljede, trebao bi biti sretan kaj mu trener daje minutazu. I lagano napreduje,mozda fali sigurnosti da zakuca gol, al vjerujem da ce i to doci.

    Igrat cemo na tri fronte, bit ce mjesta za njega i ostale s klupe,dao bih mu sansu
  • Dinamouberalles
    218
    a 2mil € za bilo koga od njih možeš vratit u narednih 5 godina jer i dalje će bit relativno mladi sve i da nisu dobili pravu priliku
  • Zagi
    7.7k
    Vidović može komotno dobivati Drmićeve minute.
    Da, bez zadrške bi ga gurnuo u špicu nek se razvija.
    Kak mi igramo, ni ne treba nam neka leteća tvrđava.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Kolko sam cuo Mika je motorican dovoljno za LWB

    Peric - Sutalo - Ristovski
    Mika
    Dinaminjo

    Miha
    Mika je svoje odtrcao
  • Kaktus Car
    511
    Vdiović može komotno dovijat Drmićeve minute.
    Da, bez zadrške bi ga gurnuo u špicu nek se razvija.
    Kak mi igramo, ni ne treba nam neka leteća tvrđava.
    Zagi

    Rekao bih da je prije upravo suprotno. U Europi treba igrač poput Petkovića koji može dobiti zračni duel i primiti i proslijediti dalje eventualnu visoku loptu, a u HNLu treba netko tko može kampirati u protivničkom šesnaestecu i na koga se može forsirati centaršuteve ako se ne uspije na drugi način probiti protivnički niski blok.
  • Zagi
    7.7k
    Pretpostavljaš da ćemo igrati identičan nogomet , pa nam nakon Petka opet treba Petko.
    Nema potrebe za nabijanje gore.

    U HNLu ni sad ne forsiramo centaršute iako je Petko najvjerojatnije najbolji skakač u ligi, samo kaj ga nikad nema u 16.Tu Petkovu sadašnju rolu mantinele može komotno igrati Vidović
  • Kaktus Car
    511
    Da, ne ide se na centaršuteve zato jer Petković redovito nije u šesnaestercu, ali puno puta kad se mučilo u HNL i samo držalo jalovi, bezidejni posjed bi pomoglo da se s klupe mogla uvesti prava devetka s instinktima i kretnjama klasičnog centarfora.
  • Orc123
    7.9k
    Nama treba i za Hnl i za europu jos jedan centarfor koji je jak u skoku i koji napada prvu vratnicu u 16m, koji je agresivan i vrsi pritisak...i Petko je jak u skoku i u europi je redovito bio igrac sa najvise duela koje je dobivao....i bome smo se nanabijali u LP prosle sezone gore na Petka..tako smo i zabili Chelseu...na stranu to da on nije u 16m kao prava 9ka ali radi druge stvari koje momcad cine boljom. A reci da nam ne treba klasicna spica je malo cudno s obzirom da smo doveli Miku i Kaneka koji zive od prodora i centarsuta, pa me zanima kome ce centrirati....Petko nece moci iznjeti sam sezonu na oba kolosjeka, Emreli je slican Petku i izlazi po loptu i nema ga opce u 16, a Drma igra veteranski nogomet. Kako mozemo igrati bez klasicne spice se vidjelo kad je stavio Topica protiv Hajduka i kad nije osvojio ni jedan duel, tako da rec da Vidovic moze igrat spicu je u najmanju ruku neobicno. Vidovic je nesto izmedju krila i 10ke.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions