• Zagi
    7.7k
    Pašalić je non stop ozlijeđen. To je Rijekin app.
  • Dinamouberalles
    218
    njih dvojica su uvik bila velika razlika u kvaliteti . Motika je 50 % od Vidovića
  • Dinaminjo
    930
    Kolko sam cuo Mika je motorican dovoljno za LWB

    Peric - Sutalo - Ristovski
    Mika - Misic - Ljubicic (Bulat) - Kaneko
    Vidovic (Stojkovic) - Baturina (Kacavenda)
    Petkovic

    U zagradama dijele minutazu.
    Odreci se krila Marina i Menala, dovesti dobrog obrambenog i jedino sto nemas onda zamjenu za lwb (desno Moha, cak i Spikic)

    Dobra postava, dovoljno igraca koji s klupe mogu dat poticaj

    Cekamo Khapa ili barem Thalca pa da vidimo
  • Kaktus Car
    509


    Zašto bi Baturina dijelio minutažu s bilo kim? Ovo je za njega ključna sezona i ako je u stanju napraviti još korak naprijed u odnosu na prošlu i početi u kontinuitetu igrati na razini na kojoj može onda bi mogao imati stvarno vrhunsku sezonu.
  • Lynx17
    4.1k
    Peric - Sutalo - Ristovski
    Mika - Misic - Ljubicic (Bulat) - Kaneko
    Vidovic (Stojkovic) - Baturina (Kacavenda)
    Petkovic
    Dinaminjo


    Nikada necu kuziti kako "vi" (nisi ti sam) ovako slozite momcadi.

    Peric i Mika na desnoj, Ristovski i Kaneko na lijevoj? Znam da si mislio obrnuto, ali ne kuzim kako uvijek na taj nacin grijesite.

    To mi se cini kao neka vrsta dislekcija sa slovima. :grin:
  • Lynx17
    4.1k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/o-transferu-luke-ivanuseca-u-mnogome-ovisi-i-jedan-drugi-veliki-dinamov-posao-15359968

    O transferu Luke Ivanušeca u mnogome ovisi i jedan drugi veliki Dinamov posao

    Nema definitivnih odluka u svezi možebitnih izlaznih transfera plavog ‘pokera asova‘

    Piše: Predrag JurišićObjavljeno: 28. srpanj 2023. 16:35

    Nema novih pomaka u svezi možebitnih izlaznih transfera Dinamova "pokera asova" Dominika Livakovića, Josipa Šutala, Luke Ivanušeca i Brune Petkovića. U tijeku su pregovori s Fenerbahčeom za Livakovića, a za Šutala se, nakon Fiorentine i Ajaxa, zainteresirao i Napoli.

    Kako smo uspjeli doznati, talijanski je prvak poslao i najizdašniju ponudu za srednjeg braniča Plavih, tešku oko 20 milijuna eura. U Maksimiru su vrlo jasni kad je riječ o tom potencijalnom transferu - 20 milijuna eura minimalna je svota koja bi mogla inicirati početak pregovora i nagnala klupsko vodstvo da sjedne za stol sa zainteresiranim kupcima.

    A blistava partija Luke Ivanušeca protiv Astane podarila je Dinamovim čelnicima još poneki adut u ruke u pregovorima oko izlaznog transfera spomenutog igrača. Feyenoord je i dalje "broj jedan" među potencijalnim kupcima, a Ivanušeca također ponajviše intrigira odlazak u Nizozemsku. Poglavito stoga jer bi, budu li financijski uvjeti isti kao i u nekim drugim klubovima koji ga žele, s Feyenoordom igrao u Ligi prvaka. Još uvijek se pregovara o visini odštete, nekako bi realno trebalo očekivati da bi transfer bio "težak" oko deset milijuna eura, a s eventualnim bi se bonusima mogla doseći i svota od 12 milijuna eura.

    K tome, Plavi žele zadržati Ivanušeca barem još za treće kvalifikacijsko kolo za ulazak Ligu prvaka. Prođe li se, dakako, Astana, nakon zagrebačkih 4:0, uzvrat bi, uz maksimalnu ozbiljnost, ipak trebao biti formalnost. A onda će suparnik našem prvaku biti grčki AEK i Dinamo želi tu utakmicu dočekati u najjačem sastavu, s razigranim i ubojitim Ivanušecom. Dolazeći će dani pokazati u kojem će se smjeru razvijati daljnji razgovori, Dinamo inzistira na spomenutom Ivanušecovu ostanku što duže u Maksimiru.

    A o transferu Ivanušeca u mnogome ovisi i dolazak Lokomotivina nadarenog dvojca, Luke Stojkovića i Lukasa Kačavende. Dinamo definitivno želi obojicu, razgovori s vodstvom Lokomotive zasad idu u dobrom smjeru i trebalo bi očekivati kako će klubovi uskoro pronaći zajednički jezik. Dakako, onaj financijski jezik...
  • Mali dioničar
    15.2k
    Peric i Mika na desnoj, Ristovski i Kaneko na lijevoj? Znam da si mislio obrnuto, ali ne kuzim kako uvijek na taj nacin grijesite.Lynx17

    Ako koristimo arapske brojke, zašto ne bismo i redoslijed pisanja?
  • NitkoBitan
    17.2k
    Zašto bi Baturina dijelio minutažu s bilo kim? Ovo je za njega ključna sezonaKaktus Car

    Momak ima 20 godina, tempo od 2 utakmice tjedno bi ga lako mogao dovest do burnouta kako fizickog tako i psihickog. Normalno i zdravo je imat solidnu zamjenu koja moze odigrat 20-30 minuta na dobroj razini. Takoder zamjenu se moze koristit na HNL pasnjacima kako se Baturina ne bi ozljedio.
  • Lynx17
    4.1k
    Ako koristimo arapske brojke, zašto ne bismo i redoslijed pisanja?Mali dioničar

    Ako pocinje sa Livakovicem onda sve ostalo MORA biti u redu. Ako nije, onda jednostavno je sve krivo napisano.

    Da ponovim, nije mi jasno kako neki to ne mogu shvatiti.
  • CastAway1986
    1.4k
    prvo nisu toliko usporedivi jer ne igraju istu poziciju Motika je više bio u napadu logicno da je i zabijao više!! Nisam protiv Vidovića samo.bi radije da ga dovedu na posudbu jer se igrači koji dolaze iz 3,4 njem lige predstavljaju kao kapitalci...Inače ako čitaš postove ovdje vidjet ćeš da sam prvi napisao da Vidovica treba uzeti na posudbu s pravom otkupa
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Vidovic nije igrac iz 3. ili 4. lige, momak je igrao prvu nizozemsku prosle sezone.
  • Kaktus Car
    509
    Momak ima 20 godina, tempo od 2 utakmice tjedno bi ga lako mogao dovest do burnouta kako fizickog tako i psihickog. Normalno i zdravo je imat solidnu zamjenu koja moze odigrat 20-30 minuta na dobroj razini. Takoder zamjenu se moze koristit na HNL pasnjacima kako se Baturina ne bi ozljedio.NitkoBitan

    To je ok, ali u postu na koji sam odgovarao za većinu igrača nije napomenuta takva zamjena, uključujući npr. Petkovića koji nije u stanju odigrati devedeset minuta natjecateljskog intenziteta 2x tjedno...
  • Orc123
    7.9k
    Sve to stima ali Vitese je klub razine Rijeke. Vidovic je tamo u pocetku igrao dosta, ali sa dosta slabim ocjenama. Drugi dio sezone je vise odsjedio na klupi ili ulazio zadnjih 20min...dosta lose ocjene po sofi...napominjem to je klub razine Rijeke. S druge strane nas Jankovic igrao standardno u Rijeci, bio nas igrac, nismo mu dali ni priliku, a ovog bi morali platiti definitivno preko 2m eura....ocjene su mu stvarno dosta slabe, a i statistika za krilnog igraca takva kakva je. Ne velim da los igrac ali damo dajem primjer. Sikaniramo svoje skoro bwsplatno bez date prilike, a sad bi doveli igraca za ozbiljan novac koji nije odusevio po meni. Vec sam puno puta rekao da bi ja rado Stojkovica, ali po meni cak radje onda Kacavendu dovest nego Vidovica. Za sve 3 nema se novaca a ni mjesta. Sigurno ne bi Vidovic dosao da bi isao na posudbu u Goricu ili Varazdin.
  • CastAway1986
    1.4k
    Znam da je bio u Vitesseu i čak imao solidnu statistiku Al ako dođe ne treba odmah očekivati čuda
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ma samo da Leipzig proda Joška, mislim da bi to odčepilo nekoliko transfera koji su možda na čekanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions