• Rex Ramae
    2.4k
    Ma znam da ne muči nego mi ti prvi bio za kvotanje a imali smo isti cilj.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Danas nakon 3 tjedna odmora prvi dan na poslu. I predivan ispade. Ukrainac, naš, ratnik, lijevi bek, kojim odbijamo i ljubu u sredi, ma fenomenalno. Na kraju svaka čast upravi, Dariu na ovako odrađenom poslu. I čestitke svima vama Dinamovcima. Jeben ždrijeb ali sad idemo još jače
  • Neki tip
    19.3k
    Danas nakon 3 tjedna odmora prvi dan na poslu.Kujtim Shalla

    Naš Kujtim 3 tjedna srče Velebitsko u Puli i jedva ga za čuti.

    Potom ga eto nazad u pečalbi i odmah prvi dan po povratku, kad običnog malog čovjeka dočeka hrpa posla po povratku s godišnjeg, on tipka na Zoni...

    I onda kažu da se u tuđini jede kruh sa 7 kora, ccc..
  • DiddyGuela
    942
    Mihajličenko je potpisao na četiri godine, a godišnja neto plaća bit će mu 400 tisuća eura

    - Piše index.
  • Orc123
    5.1k

    Naravno..samo sam se nadovezao na clanak gdje olivari i dalje tjera svoje gluposti...ko mazga...vidio sam da sluzbeno pise visegodisnji ugovor samo mi fascinantno kolko ga ovaj moze kenjariti...
  • Borna1986
    0
    Koliko ima istine u ovom sa Bočkajem?
  • Droljo
    5k
    Mihajličenko je potpisao na četiri godine, a godišnja neto plaća bit će mu 400 tisuća euraDiddyGuela

    Ako je dobar mika to je tip top posao. Ak se takvi igrači mogu dovesti za takvu plaću i odštetu oko milju to je čudo. Ili da bi frey igrao za 350k. Jebote mi debelo preplaćujemo mediokritete iz hnl-a i sličnih liga.
  • mali M
    3.5k
    joj daj. ne gnjavite više s tim "onepost" profilima sa Bočkajem.. čitajte Olivarija ili Medu, oni će vam prvi i najtočnije reč informaciju.. :roll:
  • Neki tip
    19.3k
    Koliko ima istine u ovom sa Bočkajem?Borna1986

    Jedno 74%.

    Mislim, nemoj se ljutit, ali kak da ti se odgovori na to? Viš da se informiramo na temelju "thank you" odgovora na Instagramu, ne viri tu ako tražiš pouzdane info. :wink:
  • Gelipter
    3.4k
    Na dobro nam došao Ukrajinac, lijevi bek! :grin:
    Sad kad se gužva nakon posla u Zagrebu malo raščisti nek i Samurai dođe do Maksimirske 128 pa nek i on danas potpiše.
    Inače, naprosto je nevjerojatan broj mamićevaca koji se nakotio po društvenim mrežama, tj. koji su ispuzali iz svojih rupa. Nadam se da će se sad opet malo povući. Još da Kazahstance sutra uvjerljivo dobijemo...
  • Lynx17
    2.6k
    Lijevi bek :love:Crusades1986



    xb8ytmb7kkuf91q5.gif

    eth1sc7on3sa3fy1.gif
  • Droljo
    5k
    thank youNeki tip

    I to thank you dođe dok je lik u pauzi snimanja za sajt
  • mali M
    3.5k
    mi debelo preplaćujemo mediokritete iz hnl-a i sličnih ligaDroljo

    o tome smo pričali, ali se histerija straha stvorila oko "nedolazaka" pojačanja.. za takve transfere treba strpljenje.. i znaš kaj je najbolje, ako ostane ovakva postava u upravi možemo se naviknuti na to. da nebude više rikverc transfera nego će u tišini dopeljavati što je potrebno..,
  • Gelipter
    3.4k
    sigurno ima tu neki insajder na Zoni koji maže "tudume" u birtiji s Bočkajem pa nek nam odgovori pa onda mogu i portali prenijeti informaciju.
  • Borna1986
    0

    A mislim, pitao sam jer se napravio hype oko toga a germanijak mi se ne čini pouzdan, sori kaj pitam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.