• NORTE
    9k
    Uvijek me živcirala ta "nepostojeća" garnitura s bijelim donjim dijelom koji u tom trenutku nije postojao kao dio bilo koje garniture.xavier
    2019. nam je plavo-bijela bila prva kombinacija.
    01vizas4i6vj11ww.jpg

    Bijela je dinamova sekundarna boja od koje ne treba zazirati.
    Tradicija prije svega.
    wfvf3avqvethfw2h.jpg
    hbymye6vfuggn8rc.jpg



    Slazem se s tobom, draze mi je da igramo u plavim dresovima, ali godinama smo znali imati hlače i štucne koje je klub nabavljao samo za gostovanja na Poljudu… i to mi je možda malo previše pažnje posvećene jednom klubu i jednoj utakmici, pa makar to bio i derbi.Bosskovitz
    Naprotiv, to je posvećivanje pažnje samima sebi - igranju u plavom dresu u derbijima koji spadaju u najvažnije (i najgledanije) tekme u sezoni.
    Ne treba ponavljati šta navijačima dinama znači derbi na Poljudu.
    Pišimo povijest kluba u tradicionalnim bojama.

    Nije samo derbi, jer i u Zaprešiću smo praktički uvijek igrali u bijelim hlačicama.
    xf289cb1kj7c7qpc.jpg

    Nema bolje nego slaviti u plavim dresovima i zato veliko DA plavo-bijeloj kombinaciji u derbijma na Poljudu.

    Crno-žuti dres je dobrodošao, nadam se da stiže što prije i neka se ustali na terenu.
  • Droljo
    4.8k
    Meni uvijek bila lijepša plavo bijela komba nego skroz plava
  • miro
    3.1k
    također, ovi prugasti gore s bijelim gaćicama vrh vrhova
  • 77
    62
    Rezervni sranje tesko, narušavanje identiteta kluba, ne komentiram transfere jer je rano jos bilo sta pricat, al ocekivalo bi se od ove uprave da nas vrati korijenima a ne ovo prostituiranje...mirise na japanke i jogurte
  • Bosna86
    11.6k
    Rezervni sranje tesko, narušavanje identiteta kluba, ne komentiram transfere jer je rano jos bilo sta pricat, al ocekivalo bi se od ove uprave da nas vrati korijenima a ne ovo prostituiranje...mirise na japanke i jogurtebluemadness86

    Ne mogu japanke kad kiša stalno pada
  • bluelions
    236
    Ne mogu japanke kad kiša stalno padaBosna86

    Ako ne nemogu japanke, nadam se da se Kaneko neće naljutiti ;-)
  • xavier
    11.1k


    Sviđa li se nekom više plavi ili bijeli donji dio, to je stvar osobnog ukusa. Ja sam više za skroz plavi, a i kroz povijest smo većinu vremena bili skroz plavi. No ovaj na gornjoj slici s bijelim donjim dijelom je i meni vrh.

    No ovo o čemu govorimo je sasvim nešto drugo. Nekad prije smo imali uglavnom po dvije garniture. Prva je bila plava, a druga uglavnom bijela. Na Poljudu bi zaigrali u gornjem dijelu domaćeg dresa + donji dio gostujućeg.

    No kad je gostujući dres prestao biti bijeli, mi smo i dalje tamo igrali u bijelom donjem dijelu koji jednostavno nije "postojao" kao dio službene klupske opreme. Znači nije ovo nikakav "prosvjed" protiv bijelog donjeg dijela jer kako kažem, ovaj gore je bio vrhunski, nego samo apel da ne koristimo opremu koja službeno "ne postoji". Drugim riječima, imamo 3 kombinacije i jedna mora odgovarati takva kakva je.

    A ako govorimo o željama, ja sam za to da drugi dres bude bijeli, a iskreno se nadam da će treći ovogodišnji biti crni i da ćemo u njemu igrati na Poljudu
  • Mali dioničar
    14k
    Ajoj da barem treći bude ovaj bijeli i plavo gdje je njima crveni i malo d na mjestu grba…

    t7midndxj33tjrus.jpeg
  • nemapredaje
    1.9k
    ja bi crni. Da je sve crno: adidasov znak, grb, psk reklama. Osim brojeva naravno
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Prvi dres uzivo izgleda bolje, drugi gore :lol:
  • Crusades1986
    9.6k
    Ovaj novi golmanski mi je top.
  • Eduardo
    17.3k
    Kad vidim ovih zadnjih par dresova domaće garniture koje nam je adidas isporučio točno me stegne oko srca što prelazimo na drugog dobavljača, u ovom slučaju Castore.
  • Bruh
    888
    ma bolje jer će personalizirati dresove a ne da dobijemo pinkya
  • Eduardo
    17.3k
    pa valjda su naši izabrali pinkya, nije nam ga adidas na silu uvaljao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.