• mali M
    3.9k
    jedini tipovi koji su histerični su oni koji stalno pričaju o histeriji i paniciSan Lorenzo

    Mmmm. Mudro si to preokrenuo... Bravo... :roll:
  • Mali dioničar
    15.1k
    netko kaže da je Šimić u životu samo bio "nešto" u Lokomotivi vidim da kritizira radi kritike a ne konstruktivno..mali M

    Šimić je bio vrhunski igrač i prvi hrvatski reprezentativac koji ima 100 nastupa za reprezentaciju.

    Ubuduće napravi citat upisa jer sam napisao da u nogometu nije radio ništa konkretno od kraja karijere i da se imao vremena spremiti za funkciju na koju već 10tak godina puca. Pod konkretno smatram izvršnu funkciju i valjda poznaješ razliku od izvršne i predstavničke funkcije.

    Radio je u nogometnom sindikatu, bio skaut Milana (ne znam koliko Milan ima skauta), član je Skupštine HNS-a kao predstavnik igrača i bio je član Skupštine Lokomotive.

    Vezano za angažman na poziciji sportskog direktora Palerma to bi bila ogromna referenca jer je tada De Zerbi bio trener Palerma, ali ne znam koliko je to trajalo i kak je završilo.

    Ako znaš nešto van toga slobodno ispravi.
  • Orc123
    5.9k
    Pjaca gol nije zabio malo vise od godinu i pol ...poslje toga nikad po sofi nije imao vecu ocjenu od 7......za krilo vise nije, a za napadaca bi trebao zabit koji gol....neki su pljuvali Satriana, a Pjacina statistika je 3 puta gora i jos k tome zdrastveni karton takav da nije vrijedno rizika..inace je on meni jako drag igrac ali to vise nije kvaliteta ni blizu razine Dinama.
  • Zagi
    5.8k
    Pjaca jedino ako bi ga plaćali po učinku.
  • mali M
    3.9k
    Ja bi Pjacu uvijek, slab sam na njega ali bi moj uvjet bio da nebi dobio plaću veću od 500.000... sori bratko, više čak nisi ni pčela koja puno zuji a malo meda daje,sad je već kategorija bumbara...
  • xavier
    11.4k
    Pjaca bih eventualno doveo, zapravo je ispravan izraz "dao mu priliku", samo za godišnju plaću za kakvu on sigurno ne bi došao. Dovođenje za plaću na koju bi on pristao, znači negdje pri vrhu najvećih plaća u klubu, mi je iskreno van pameti.
  • Orc123
    5.9k
    Za 300 tis max i da igra centralnu špicu jer je izgubio puno na brzini a tehniku, skok igru, udarac ima...ali kazem, nezz jel nam uopce uopce takav igrac treba radi zdrastvenog kartona kojeg ima ...
  • marcio amoroso
    33.6k
    On je se valjda natukao love u ovih par godina van Dinama. Ako će tražiti klub gdje će zaraditi puno sigurno neće izabrati Dinamo. Ako će tražiti klub gdje može doći do solidne minutaže i dobrih brojki onda je to to jer koliko god HNL bio sve bolji i bolji on bi tu i dalje morao biti klasa.
  • CastAway1986
    943
    Usporedba Brekala i Pjace sama po sebi nema smisla..Istina ni Brekalo nije u nekoj formi Al za Pjacu je Vinicius Junior!!
  • bbb medimurje
    3k
    Dok sam prvi put cuo za moguci transfer ukrajinca naravno da sam prvo otvorio njegov profil na transfermarktu. I bio sam odusevljen! Vrijednost 4 miljuna eura, koja raste, a ak vrijednost na transfermarktu raste onda znaci da je imao dobru sezonu u prvaku ukrajine. Standardni igrac lige prvaka i povremeni reprezentativac ukrajine i to u najboljim godinama! Onda vidim da je odšteta 800k eura, mislio sam da bude onda sigurno veca placa ali negdje je pisalo da mu je placa 350k eura. Da mi netko ponudi takav tip profil igraca s takvom placom uzeo bih ga i platio ak treba i 2.5 miljuna eura taman i da nije lijevi bek. A on je i lijevi bek!! Pozicija koja je Dinamu rak rana vec puno godina unatrag. S njim vrlo vjerojatno dugorocnije rjesavas taj problem (valjda se nece dogoditi jos jedan Moubandje?!!!). Ak se mene pita dati belgijancima tih 1 milju eura vise i dovidenja, ovo bude za mene prvi veliki minus novoj upravi ak stvarno propadne jos i ovaj transfer...

    Drugo, slazem se s pojedincima koji tvrde da nema nikakakve logike raditi lijecnicki ak ti nemas nekakav potpis na papiru s igracevim klubom, a jos veca ludost mi je slikanje i snimanje s dresom (Bakrar??!!)

    Trece, nije bil problem platiti 1.2 miljuna za stopera s druge francuske lige makar na toj poziciji imas Sutala, Sutala, Perica, Perkovica, Ristovskog i mlade Zivkovica, Gurlicu, Katinica..
    Nije problem platiti niti 1 miljun eura za Alzirca Titrauia koji nema iskustvo Europskog nogometa da bude zamjena Misicu? Bulatu? Pa dovodi radije lijevog beka i prebaci ljubu u vezu ak vec trazis jos jednog veznog...

    Znaci 2.2 miljuna eura smo potrosili na 2 igraca koji budu zamjene i za koje imas dobru konkurenciji ali je problem dati 1.8 miljuna eura za provjerenog lijevog beka kojeg nemamo niti u seniorima niti u mladim kategorijama...

    Pardon na malo duzem postu
  • Jaro
    6k
    Usporedba Brekala i Pjace sama po sebi nema smisla..Istina ni Brekalo nije u nekoj formi Al za Pjacu je Vinicius Junior!!CastAway1986

    Ja sam ih stavio u isti kos zbog njihove filozofije u situacijama iz oroslih nekoliko prijelaznih rokova gdje su odabrali sjedenja na klupama osrednjih talijanskih/njemackih/belgijskih klubova ispred dinama... Nogometnu formu i kvalitetu nisam uopce uzimao u obzir (makar bi se i tu dalo diskutirati u slucaju Pjace, a moguce i Brekala uskoro)...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zakaj neki ne cekaju jednostavno kraj prijelaznog roka?
    Onda još uvijek stignemo vodit diskusiju o učinku Šimića, Bišćana i ostalih koji su zaduženi za Transfer Politiku
  • Mali dioničar
    15.1k
    Zakaj neki ne cekaju jednostavno kraj prijelaznog roka?ZGBhoy

    Generalno si u pravu, ali u praksi znamo da Dinamu sezona može biti gotova do kraja prijelaznog roka kao u slučaju MCvita balla protiv Skenderbeua.
  • Orc123
    5.9k
    Jos jedan manje ako propadne Ukrajinac....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions