• reziser
    6.4k
    koju mi patnju imamo sa stadionom
    žalosno
    strašno
    a nema pomoći

    maštam, sanjam novi stadion
  • reziser
    6.4k
    i još jedna napomena. prvi put, od kad idem na zapad, su bili redovi prije ulaska do kentaura i pregledavale su se osobne karte!
  • deda
    28k
    Vau, a nama na istoku nisu. :lol:
  • nkdz
    829

    To bi bilo taman, tih 22-25 tisuca mjesta.
    Famozna i cesto spominjana Grupama arena je idealna za nas, vjerujem da bi i na hnl tekmama tad prosjek bio puno veći, a na hajduku/rijeci bi imali prakticki rasprodane tekme, a da ne pricam da bi imali atmosferu kakvu sad ni nemremo zamisliti
  • Guinness
    2k
    Uz stadion napravit i dvoranu od 2.500-3.000 mjesta i to je to
  • gh0c
    256
    Zanimljivo, a prvi put u zadnjih ohoho da se na Sjever ušlo u svega minutu-dvije bez pregleda osobnih, ogromnih redova, izuvanja, dvominutnih pretresa i sranja
  • 000
    941
    Koji je razlog? Stadion ili nesto drugo?SAS1987

    A nema što drugo. Jedan od uvjeta da se uopće euro tekme mogu odigravati na ruini.
  • 000
    941
    Zanimljivo, a prvi put u zadnjih ohoho da se na Sjever ušlo u svega minutu-dvije bez pregleda osobnih, ogromnih redova, izuvanja, dvominutnih pretresa i sranjagh0c

    Nadam se/molim se da su zapuhali neki novi vjetrovi.
  • reziser
    6.4k
    Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić u četvrtak je poručio kako očekuje pismo iz Dinama u kojemu bi ga izvijestili o tome što žele sa stadionom, istaknuvši kako će on učiniti onako kako budu željeli.

    - Ono što Dinamo i navijači budu htjeli, mi ćemo napraviti. Ako budu htjeli da to izrežemo i otpeljamo na Jakuševec i napravimo isti stadion tamo na istom mjestu veličine 25 do 30 tisuća ljudi, mi ćemo to napraviti. Ako budu željeli nešto drugo, onda ćemo to također zajedno napraviti, odgovorio je Bandić na novinarsko pitanje vode li se kakvi 'tihi razgovori' s Dinamom o gradnji novog stadiona.
  • Infinity
    15.2k
    Ako budu htjeli da to izrežemo i otpeljamo na Jakuševecreziser

    Moze ovo za pocetak :cool:
  • xavier
    11.1k
    And here we go again :yum:
  • reziser
    6.4k

    to bi i bilo najbolje za sve....
    ali obećanja obećanja :down:
  • reziser
    6.4k
    And here we go again :yum:xavier

    a nije dugo :rage:
    nemrem ga slušat više....
  • Neki tip
    19.4k
    U polušali, frustriran 25 godina brbljanjem o stadionu u Maksimiru, rekao sam frendovima da će moj bianco glas imati onaj koji doista i "napravi" stadion. Naravno, zezam se, ali hoću reći da mi je pun k priče o tome.

    O građevini nemam pojma, nek napiše tko zna, ali sumnjam da rušenje (koje je navodno, kenjuckaju neki, skuplje od izgradnje) može koštati više od 10 mil eura. I izgradnja 40. Zar zbilja ovaj klub i ovaj grad nemaju/ne žele izdvojiti to za samo pristojan, nipošto megalomanski stadion..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.